Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кишки?

До чого сняться кишки?

Зміст:

Сонник кишки

Бачити уві сні нутрощі — не найприємніше видовище. Добре ще, якщо це кишки тварини, а якщо іншу людину або ваші власні?

В такому випадку важко втриматися і не заглянути в сонник з питанням, до чого сняться кишки.

Побачити нутро уві сні

Сон обіцяє захворювання кишечника

Вважається, що подібні сни обіцяють захворювання, що будуть пов’язані з кишечником. Крім того, сновидіння почнуть переслідувати різного роду неприємності.

Чиї кишки ви бачили

Звичайно, перш за все варто придивитися до господаря нутрощів, побачених уві сні. Від цього моменту залежить напрямок тлумачення.

Власні органи

Місячний тлумач говорить про те, що коли в нічному баченні ви бачите, як ваші кишки звисають з живота, то вас чекають труднощі і неприємності.

Наснилося, що вправляється кишечник назад в порожнину живота — вам варто нарешті прислухатися до порад своїх більш досвідчених товаришів. Спляча людина ніколи не прислухається до чужої думки, таким чином він ризикує наробити багато помилок.

Спочатку ви витягали кишечник, розправляли його, а потім вставляли назад в черевну порожнину? Тлумачення сну буде зовсім іншим. Вам варто прислухатися тільки до своєї інтуїції і не слухати ніяких порад. Люди, що дають вам вказівки, бажають вам зла.

Сон попереджає про фінансові ризики

Внутрішні органи тварин

Кишки тварин, наприклад, кота, собаки — сновидцу загрожують дрібні неприємності, пов’язані з фінансовою сферою.

А ось тельбухи риби обіцяють вам неприємності, які у вас почнуться через недбале розтрачання чужих грошей.

Найбільш негативно тлумачі розглядають сюжет, в якому ви бачили кишки великого рогатої худоби. Такий сон означає, що неприємності у фінансовій сфері будуть досить тривалими.

Якщо ви прислухаєтеся до пророкувань болгарської провидиці Ванги, то не станете робити необдуманих витрат.

Як виглядали внутрішні органи

Після снів, в яких вам привиділися кишки в отличном состоянии, вам варто терміново переглянути свій раціон. Міллер задавався питанням, чи не помічав чи спляча людина неприємностей з травною системою останнім часом.

Постарайтеся згадати, що ще вам запам’яталося з вашого нічного бачення:

Образ попереджає про общущеніі глибокого нещастя

Ваші дії уві сні

Набивати кишку фаршем, намагаючись зробити ковбасу — незабаром ви зумієте досягти матеріального благополуччя.

Варити юшку з риб’ячими потрохами — не за горами звістка від хорошого друга, який порадує вас.

Готувати уві сні ковбасу

Перемивати кишки тварин, готувати їх до приготування — у вашому оточенні є недруг, який бажає вам зла. Це людина, яка вже довгий час конкурує з вами.

Як вважає сонник, кишки людини, які ви вживаєте в їжу — досить позитивний знак. Ви зумієте стати щасливою людиною, правда, перед цим вам доведеться пройти ряд серйозних випробувань.

Прислухаємося до сонникам

Тлумач Густава Міллера вважає, що сновидіння про кишках попереджає вас про серйозну небезпеку, яка нависла над вами або вашими близькими людьми. Ваш власний кишечник — знак, що ваше самопочуття може різко погіршитися.

Тлумач Цвєткова каже про те, що бачити уві сні людські кишки — до величезного потрясіння, що незабаром зазнає сновидец.

Образ попереджає про кривди, завдані іншим

Мусульманський тлумач вважає, що коли ви бачите в нічному баченні, як у вас запалюється тонкий кишечник, то вас долають муки совісті. Ви розтратили досить велику суму, і тепер не знаєте, як виплутатися з цієї складної ситуації.

Якщо прислухатися до тлумача Лонго, то коли уві сні у вас вивалюється кишечник, то вам варто бути обережніше зі своїми висловлюваннями. Ви ризикуєте образити члена своєї сім’ї, внаслідок чого людина назавжди покине будинок і піде з вашого життя.

В англійському сонник є інформація про те, що коли ви спостерігаєте кишки з кров’ю, то доля може піднести вам тяжке випробування. Кишечник, що в нічному баченні був намотаний на палицю, означає, що попереду сновидіння чекає тривалий процес по розділу майна, інших питань, пов’язаних з майновими правами.

Сучасний тлумач розглядає навіть сюжет, в якому ви будете їсти кишечник іншої людини. Такий сон обіцяє вам швидке збагачення за рахунок інших людей.

Кишки з хробаками — знак, що вас стануть турбувати вчинки людей, що піклуються про власну вигоду. Ці люди не наділені моральними принципами. Чим раніше ви припините з ними спілкування, тим краще.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: