Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кістки?

До чого сняться кістки?

Зміст:

Сонник кістки

Існує величезна кількість сюжетів з кістками, які відвідують людину під час сну. Деяким мариться знайдена на археологічних розкопках древня мумія, інші бачать перед собою скелет риби або курячі крильця.

Іноді сновидцу можуть наснитися переломи кінцівок або образ черепа. Виходячи з можливих варіантів сновидінь, майбутнього прогнозу теж судилося змінюватися, варіюватися. Визначитися з відповідним значенням допоможе тлумач.

Як тлумачить сучасний сонник, кістки — це добрий знак, оскільки знайдені людські останки віщують агрономам хороший урожай, міським жителям слід очікувати всіляких поліпшень, аж до знахідки скарбу, отримання спадщини.

Череп у снах уособлює мудрість, інтелект, набутий з роками досвід, також символізує приховані таланти, а будь-яка інша кісточка вкаже на майбутні зміни.

Загальна характеристика

Приснився перелом

Для тлумачення кісток є як позитивні, так і негативні прогнози. За місячним сонником примарилося кістки натякають на тяжке фінансове становище сім’ї.

Відкритий перелом або зсув суглобів у снах — це ознака таких якостей, як наївність, безтурботність, нерозсудливість.

Тлумач попереджає, що краще приховувати щастя від очей заздрісників, якщо постійно сняться кісткові недоїдки на тарілці.

Бачення, де за сюжетом довелося гризти кісточки, є ознакою накопиченої енергії, міцного здоров’я, наяву персона жадає трудитися, завдяки величезному потенціалу сонники прогнозують особі щасливе майбутнє.

Відомі сонники

Кілька дивних, але від цього не менш цікавих пояснень мрій, до чого сняться кістки, подають на розгляд сновидцем відомі медіуми, відуни, духовні практики.

Чаклунка Медея переконана, що якщо снилися кістки без м’яса, то наяву потрібно шукати відповіді на хвилюючі людини питання, оскільки свідомість прагне дізнатися істину, докопатися до правди.

Думка психоаналітика

Відомий психолог Густав Міллер при тлумаченні дивного способу кісточок спирається на особистісне сприйняття образів в сукупності з архаїчним світоглядом кожної особи.

Наснилося виснажене тіло

Проявити своє справжнє обличчя, зняти маску чесноти належить тому, хто побачив власне знемоги голодом тіло з просвечивающимися через шкіру ключицями, лопатками.

Які були останки

Вагому роль при розшифровці символів і знаків підсвідомості стане зовнішня характеристика прівідевшіеся образу.

До чого сниться кістка надламана? Реальність виявиться такою, що виконати намічене не вийде, справи зависнуть, а для їх просування буде потрібно докласти максимум старань, вкласти значну суму грошей.

Переломний момент настане для сновидіння, якщо за сюжетом марилося зламана кінцівку, — говорить сонник Деніз Лінн.

Подібний сценарій може розповісти, що з очей належить зняти «рожеві окуляри», побачити справжню реальність.

Тлумач здоров’я наполягає: порушений мозковий центр, існує пролом в черепній коробці — остерігайтеся кісткових захворювань.

Кому належали

Цілісінький людський скелет у снах вкаже на майбутні перемоги, особистісний і кар’єрний ріст. Але як бути, якщо привиділися останки тварини?

Хтось ударив по ній навпіл кісточка часто сниться людині, готовому розірвати попередню зв’язок, позбутися від тяжкого тягаря, почати життя з чистого аркуша.

М’ясо на кістках

Як наполягає сучасний сонник, курячі кістки, зварені, вказують на повагу з боку сім’ї, колег.

Сирий суповий набір попередить, що втрат наяву не вийде уникнути. Коли основний інгредієнт страви падає на підлогу, то будьте уважні, недоброзичливці готують для вас пастку.

Обгризати свинячі ребра уві сні — ознака величезних амбіцій, які потрібно спрямувати в правильне русло для реалізації задуманого плану.

Якщо сняться риб’ячі кістки

Бульйон на кістках з м’ясом повідає сновидцу, що праця не виправдають очікувань.

Рибний скелет

Як відомо, спіймана рибка віщує дівчині вагітність, а ось її кістки мають зовсім інше тлумачення. Коли сниться акуратний рибний кістяк на березі, то наяву вийде примножити капітал, стати успішною людиною, домогтися визнання.

Якщо приснилися кістки риби, які необхідно витягувати, реальність здивує виникли перешкодами, несподіваними сюрпризами.

Робота має бути кропітка, — так ідіоматичний сонник розбирає нічні марення, де за сценарієм довелося очищати рибку від кісток.

Застрягла в горлі кістка

Сновидіння, де відчувається відчуття скребуть в горлі кістки, майже завжди розглядається сонниками негативно. Що має на увазі бачення подібного роду?

Приснився напередодні сон, де у сплячої людини застрягла кістка, але він зміг її отримати, розповість про низку щасливих випадковостей, завдяки яким сплячий знову повірить в допомогу вищих сил.

Можливі сюжети

Кістки живих людей, які стирчать з-під шкіри — несприятливий символ, який вказує на майбутні страждання.

Ходити по кістках у снах — ознака невпевненості, скутості. Можливо, обставини наяву пов’язують всі дії сплячої особи по руках і ногах.

Манери сновидіння далекі від ідеалу, — так розбирає український сонник нічну мрію, де головний герой подавав гостям за столом курячі кісточки.

Довгоочікувана зустріч незабаром відбудеться, після бачення, де довелося побачити заморожені кістки тварин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: