Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться клопи?

До чого сняться клопи?

Зміст:

Сонник клопи

Серед снів, в яких доводиться бачити комах, багато неприємних моментів можуть доставити прівідевшіеся клопи. Це кровоссальні маленьке створіння, що живе в брудних місцях, не обіцяє нічого хорошого в реальному житті.

Клопи сняться до дрібних клопотів і порожнім турботам. Багато комах, яких тиснуть, особливо, якщо від них залишаються мокрі сліди, — до хвороби. І тільки для яскравих снів, в яких немає огиди й страху, є тлумачення про отримання прибутку.

Поганий знак, якщо серед снів з’являється образ старого старого будинку, що кишить комахами і різними небезпеками. Погано, якщо поки в ньому знаходишся, і до чого б, не доторкнутися, а з лахміття випадають клопи — значить, ні до чого хорошого зміна обстановки не призведе. Тлумачення подібних снів говорить про те, що в майбутньому гряде низка проблем і невдач.

Якщо приснилися клопи

У цей момент, важливо не змінювати ні роботу, ні місце проживання і не приймати рішень зопалу. Якщо ігнорувати подібні знаки, доля витягне стародавні скелети з шаф, а до чого це призведе — в даний момент невідомо.

Це велика кількість дрібних проблем, які можуть у буквальному сенсі звести з розуму сновидіння, особливо якщо в сновидіннях є відчуття постійного сильного свербіння. Не виключено, що у людини є деякі проблеми зі здоров’ям (наприклад, алергія), що і призводить до подібних видінь. Якщо на тілі вранці залишаються розчухи — відвідати лікаря потрібно обов’язково, такі сни є важливим сигналом для усунення проблем зі здоров’ям.

Клопи уві сні — чи існують різні думки?

Практично всі доступні на сьогоднішній день сонник трактують вивели уві сні комах як негативний образ. Вони в житті викликають почуття огиди, бажання скоріше позбутися його присутності в будинку. Практично, те ж саме можна знайти в сонниках — докучливі гості, дрібні клопоти.

А ось тиснути їх уві сні — вже гірше. В недалекому майбутньому сновидіння чекає недуга. І лише одне джерело обіцяє ненавмисне отримання фінансового прибутку, якщо просто побачити десь клопів.

Велесов сонник

Якщо уві сні вкусив клоп

Якщо приснилися клопи, то древнє тлумачення таких снів говорить про те, що скоро в будинок навідаються знайомі, для яких поняття про час перебування в гостях дуже відрізняються від норм етикету. Проводити їх додому буде дуже важким заняттям.

Сонник Міллера

Популярний сонник Міллера, зрозумілий і близький по сприйняттю для багатьох європейців, пропонує трохи інше тлумачення подібних снів. Але саме таке трактування допомагає зрозуміти до чого, в даний момент, приснилося саме ця комаха, стверджує сонник Міллера.

Сонник Ванги

Для жінки погано бачити клопів в предметах одягу

Якщо брати за основу тлумачення болгарської провидиці Ванги, з яких була складена відома сонник клопи з’являються в нічних бачення до хвороб, клопотам і тривалої нестабільності.

Відчуття від комах: життя і сновидіння

Щоб точно знати, до чого вони сняться, не обов’язково аналізувати багато тлумачень снів. Буде цілком достатньо орієнтуватися на власні почуття, які виникли від таких видінь. Якщо це гидливість, паніка, страх — то події найближчих днів викличуть подібні відчуття.

Найчастіше такі почуття пов’язані зі зміною місця існування, навіть якщо вона здається набагато більш комфортною. Цілком можливо, що нові знайомі виявляться не такими милими при ближчому спілкуванні, а хороша обстановка і відмінний інтер’єр не пройдуть перевірку міцністю.

Якщо людина часто переїжджає з місця на місце і в житті стикається з «одомашненими» комахами — тарганами, міллю, клопами, можна не ламати голову над тим, до чого вони часто сняться.

Постійні переживання через роз’їздів, зміни роботи, обстановки впливають на гомеостаз процесів організму. І навіть якщо зовні переживання не позначаються, то внутрішній світ людини все одно вибитий з рівноваги.

До чого такий стан може призвести, крім постійної нервозності, зрозуміло будь-якому зрілій людині — до неприємних снам з образами комах, черв’яків, мух і клопів. Їх поява уві сні означає, що пора скинути накопичене напруга, і організм робить це найбезпечнішим для нього чином — через сновидіння.

Погано, якщо є відчуття постійного свербіння і почуття, що клопи весь час знаходяться в ліжку. Це означає, що попереду або депресія, або серйозний нервовий зрив. Потрібно бути уважним до свого здоров’я.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: