Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться колготки?

До чого сняться колготки?

Зміст:

Сонник колготки

Кожен сезон диктує свої умови і в прохолодні пори досить важко вийти на вулицю, не надівши теплі речі. На допомогу приходять хутра, теплі куртки і, звичайно ж, колготки, які допомагають відчувати себе в повному комфорті. Більш того, даний атрибут здатний підкоригувати фігуру і додати певний шарм його власниці.

Як стверджує сонник, колготки є вельми неоднозначним знаком.

З одного боку вони пророкують приємне, необтяжливе проведення часу, а з іншого — тяготи, труднощі на роботі.

Пояснити, до чого сняться колготки, допоможуть провідні провісники і психологи, які сходяться в тому думці, що цей символ є дуже важливим і багатогранним.

Зовнішній вигляд

Якщо приснилися колготки

Сучасний світ підносить нам безліч товарів на будь-який смак. Зараз можна купити найрізноманітніші елементи, будь то капронові дитячі колготи або навіть рвані панчохи. Щоб правильно розтлумачити, до чого бачити уві сні цей атрибут, необхідно згадати кілька важливих деталей.

Колір вироби

Якого кольору наснилися колготки? Магазини переповнені всілякими виробами, тому знайти білі, червоні або зовсім екстравагантної забарвлення речі не складе труднощів.

Особливості вироби

Продовжуючи аналізувати, до чого сняться колготки, необхідно згадати деякі деталі, які на перший погляд особливо не помітні. Матеріал, стан, в якому вони з’явилися уві сні, можуть значно вплинути на кінцеве тлумачення.

Матеріал

Залежно від пори року і потреб відрізняється і матеріал настільки необхідної речі.

Стан

В якому стані цей атрибут з’явився до Вас уві сні? У провидців є відповідь і на цей терзає питання.

Як стверджує сонник, штопати, зашивати шкарпетки або колготки — до розчарування в сімейному житті. Ви переповнені рутинними обов’язками і всілякими клопотами.

Брати участь уві сні

До чого сняться колготки, з якими довелося що-небудь робити? Мрії, в яких доводиться проявляти будь-яку дію, є найбільш частими гостями.

Кому це приснилося?

Пол сновидіння, різні зовнішні чинники також мають велике значення при тлумаченні нічних мрій.

Східний сонник вважає, що покупка пари колготок може привести до проблем у взаєминах з друзями.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: