Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться колорадські жуки?

До чого сняться колорадські жуки?

Зміст:

Сонник колорадські жуки

Дрібні комашки, є в нічних мареннях, можуть принести масу неприємних емоцій уві сні. Однак правильне тлумачення допоможе визначити, якої сфери життя сновидіння необхідно більш пильну увагу. І за життєвими турботами, сновидец зможе краще пізнати своє глибинне «Я»

Пояснити, до чого сняться колорадські жуки, досить важко. Адже з одного боку, їх можна ототожнювати з комахами, які означають хвороба. А з іншого — маленьких дітей, яким потрібна постійна турбота. Але для бездітних сновидцев подібний образ уособлює купу клопотів, який буде відбирати весь вільний час.

Якщо приснився колорадський жук на картопляному листі, значить сновидіння очікує дрібна неприємність. Поїдене рослина застерігає від необдуманих фінансових витрат. А полчища комах обіцяють набридливих гостей.

Що означає символ

Зрозуміти, до чого сниться колорадський жук, досить важко. Його не можна повністю віднести до категорії комах — занадто часто він трапляється на очі не тільки як шкідник пасльонових, але і як герой рекламних проспектів і роликів. До того ж у нього незвичайна для комах забарвлення, яку можна вважати закликом зробити свій вибір, поки цьому сприяють обставини.

Наснилися смугасті жучки

Тлумачення за статевою ознакою

Пояснити такий досить рідкісний символ зі снів практично неможливо безвідносно статі сновидіння. Адже в чоловічих снах подібний образ приходить як знак дрібних негараздів, в той час як жіночі сновидіння жучок відвідує перед виснаженням через побутових клопотів.

Чоловічі сни

Бачити полчища шкідливих жуків — до великої кількості труднощів на роботі. Цей сон попереджає, що почнеться смуга масових перевірок, які будуть накладатися одна на іншу. В цей час доведеться забути про свої добрі справи і особисте життя.

Жіночі бачення

Для жінок подібні сни можуть відображати її підсвідомі страхи. Вони не завжди проявляються в реальному житті, але доставляють безліч неприємних відчуттів при, здавалося б, звичайних обставинах.

Життєвий цикл комахи

Для того, щоб тлумачення було більш глибоким, слід згадати, в який саме період розвитку комахи був основним в перебігу сну.

Бачити уві сні яйця ненажерливих комах

Яйця

Помітити уві сні яйця колорадського жука — до прибутку. Якщо їх було дуже багато — висока ймовірність отримання вигідної пропозиції. Суть справи, на перший погляд, може здатися досить фантастичною, однак прибуток від проекту буде значною.

Наснилися вже порожні оболонки від яєць — втрачений час. Категорія ця досить широка і може означати навіть звичайні речі — сновидец може запізнитися на потяг або автобус.

Личинки

Жирні личинки смугастих жучків зі снів означають прибуток. Бачити, як вони поїдають картопляні листя — доведеться зробити серйозний фінансове вкладення. Але при належному веденні справ і наполегливо, дохід буде значніше, ніж сновидец планував.

Бачити уві сні, як жирні личинки повзають по тілу — відчувати сумніви. Буде дуже важко прийняти будь-яке рішення. Якщо вчасно не взяти себе в руки — ініціатива буде перехоплена, і доведеться довго чекати наступного шансу.

Роздавлювати личинки пальцями — вплутатися в мерзенну історію, спогади про яку ще довго будуть викликати здригання.

Тиснути уві сні личинок

Дорослі особини

Бачити уві сні дорослих смугастих жуків — до дрібних проблем і клопотів. Іноді подібне бачення виникає перед гучною вечіркою. Цілком можливо, що сновидцу доведеться спілкуватися з багатьма людьми, і не всі вони будуть приємними.

Власні відчуття

Дуже важливо згадати, які почуття і відчуття були випробувані під час сновидіння.

Тим людям, для кого комахи в реальності не викликають ніяких відчуттів, варто звернути увагу на символьне тлумачення. Швидше за все, підсвідомість викликає подібні картинки, для того, щоб сновидец не зациклюватися на дрібних справах, і приділив необхідний час головне завдання.

Якщо ж комахи в реальному житті викликають сильний страх або панічний огиду, то поява їх уві сні — це класичний індивідуальний кошмар. Бути може, сновидец недавно відчув сильний стрес, і підсвідомість в даний момент скидає негативну енергію таким нехитрим шляхом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: