Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться комарі?

До чого сняться комарі?

Зміст:

Сонник комарі

Літо — прекрасна пора року. Так солодко спиться з відкритими вікнами. Правда, виникає одна неприємність — комарі. Людям докучають їх укуси, писк не дає нормально заснути. Для багатьох літня ніч перетворюється в «бої без правил».

Це якщо говорити про реальне життя. А до чого сниться комар? Такий сон може потривожити вас навіть в зимовий час. Чи варто звертати на нього увагу?

Сни про комарів

І уві сні буде неприємно почути настирливий писк комара. Ловити, вбивати рій комарів розглядається сонником по-різному. Все залежить від того, виявилися чи ваші спроби успішними.

Пророцтва тлумачів

Бачити уві сні, як вас атакують комарі — не найкраще бачення. Воно обіцяє напад з боку людей, які вас недолюблюють.

Передбачення залежить від того, кусають вони вас, чи змогли ви вбити комара, інших супутніх чинників. Не зайвим буде вивчити кілька тлумачів, щоб скласти повну картину того, що станеться в майбутньому.

Наснилися комахи

Жіночий тлумач

До чого сняться комарі? Вважається, що сновидець робитиме марні спроби уникнути зіткнення з ворогами. Недруги обурюються, вони «хочуть вашої крові». Будь-які ваші старання не дадуть результату, у вас не вийде залишатися осторонь.

Якщо вам вдалося позбутися від комах, то в реальному житті ви отримаєте перемогу, знайдете спокій і сімейне благополуччя.

Малий Велесов сонник

Як сняться комарі, займетеся марними клопотами, до вас в гості нагряне неприємна людина, який відніме у вас багато часу порожніми розмовами. В цілому, на думку тлумача, такий сон негативний.

Всього лише чути його писк — отримаєте запрошення в гості. А якщо вдалося його вбити, то знайдете своє щастя.

Російський народний тлумач

Комарі уві сні — знак настирливості, впертості, використання когось в особистих цілях.

Вбивати уві сні настирливих комах

До чого сниться вбивати комарів? Таке нічне бачення говорить про те, що ви побачите, як якийсь чоловік безсоромно користується вашою добротою, і постараєтеся позбутися його товариства. Подальше пророкування буде залежати від того, чи змогли ви здійснити задумане уві сні.

Коли ви чуєте його писк, то вам варто тримати всі свої таємниці при собі. Не довіряйте нікому своїх секретів, вся інформація може бути використана проти вас.

Зграя комарів показує вам, що ви перебуваєте в оточенні людей, які вас недолюблюють і заздрять вам.

Сонник літератора Езопа

Комар уві сні уособлює людини не з найкращими душевними якостями. Дана особа настирлива, безпринципна, вперта, заздрісна. Також це може бути людина, яка звикла існувати за рахунок інших, не відчуваючи при цьому докорів сумління.

Приснився слід від укусу комахи

Також тлумач дає позитивну трактування того, чому ви бачите уві сні комара. Можливо, недавно вам доручили важливу справу, і ви виконали його на всі сто відсотків. Ваші заслуги не залишаться непоміченими.

Укуси комах можуть обіцяти серйозні неприємності. Знайомі почнуть розпускати неприємні чутки про вас. Не виключено, що ви втратите досить значну суму грошей. Це станеться через дурного поведінки вашого родича.

Змахнути з себе комара, що не встиг вкусити — належить справа, абсолютно марна. Ви не отримаєте ні вигоди, ні шкоди, тільки даремно витратите час.

Що ще пророкує даний сонник з приводу видінь про комарів:

Сонник 21 століття

До чого сняться комарі? Ви будете відчувати тривожні думки з певного приводу.

Тлумач Мандрівника

Бачити уві сні комарів — зіткнетеся з неприємностями. Вас можуть домовитися про те, сказати ущипливо в вашу сторону, зробити образливе зауваження.

Убити в сні дзижчить комаха

Якщо ви зуміли вбити комаха, то несподівано вас відвідає удача.

Думка Густава Міллера

Сонник Міллера асоціював комарів з ворогами. Величезна кількість комах — невпинні нападки недоброзичливців. Як би ви не старалися зберігати самовладання, у вас нічого не вийде.

Вбити комара уві сні — впораєтеся з нападками, здолаєте ворогів, заімеете матеріальне благополуччя, щастя і спокій у своїй родині.

До чого сниться укус комара? Сновидець може власними руками зруйнувати своє благополуччя. Життя зміниться в гірший бік, чекайте неприємностей зі здоров’ям.

Психологія сну

На думку Зигмунда Фрейда, будь-які дрібні комахи уособлюють собою дітей сплячої людини. Коли ви чуєте уві сні комариний писк, намагаєтеся вбити його, боячись, що він вас покусає, то ви відчуваєте неприязнь до власного чада.

Бачити уві сні величезну кількість комах

Після снів, в яких комар докучає вам своїм писком, варто задуматися, а не зриваєте ви свій поганий настрій на дитині?

Приснився сюжет про те, що комарі літають навколо вас, але абсолютно вам не заважають, навпаки, говорить про те, що ви дозволяєте дитині занадто багато. Ваша любов безмежна, таким чином ви можете зіпсувати характер свого чада, виростивши з нього егоїста.

Укуси комарів є символом того, що ваші діти, при всій вашій любові, намагаються не спілкуватися з вами, доставляють багато неприємностей.

Неприємні сни

Побачений великий комар, який напився вашої крові — знак, що отримаєте травму, поранення. Варто бути гранично обережним.

Вбити приснився комара на собі — будете наполегливо працювати, щоб досягти поставленої мети. Прихлопнули комаха на іншу людину — добровільно візьмете на себе обов’язки колеги, сусіда чи родича.

Бачити уві сні комах на стелі

Приснився кривавий слід від комара? Все, чого ви досягнете в житті, буде даватися вам тяжкою працею. Доля не прихильна до вас, доводиться трудитися.

Інші деталі сну

Як вважає сонник, комарі на стелі або сидять в іншому місці — це вороги, які не зможуть принести вам великої шкоди. Максимум, що в їх силах, — зіпсувати вам настрій.

Малярійний комар — ваш недруг або просто неприємна людина, можливості якого ви явно переоцінюєте. Ви панікуєте на порожньому місці, сонник вважає, що особливої шкоди дана особа вам не принесе. Постарайтеся по можливості просто не спілкуватися з ним.

Тіло сплячої людини повністю обліпили комахи? Це означає, що в реальному житті якась людина або група людей виводять його з себе. Вони харчуються вашою енергією і не дають нормально жити. Вам варто рішуче сказати своє «ні» і припинити з ними спілкування. Взагалі, коли сняться комарі у великій кількості, сновидіння набуває вкрай негативне забарвлення.

Часто сонники в нічних мареннях бачать не тільки певні символи, а й розглядають їх з позиції того, кому саме вони наснилися:

Довелось спостерігати у снах, як рій комах кружляє над болотом? Вам не варто найближчим часом вирушати в далекі поїздки, нічого крім неприємностей така затія вам не принесе.

Комар кружляє над вашою ліжком — можуть початися неприємності в особистому житті.

Протягом усього нічного бачення довелося ловити комаха, але так і не зловити? Приєднуйтеся до боротьби з впливовою людиною, ваші сили не рівні, і ви свідомо будете знати, що програли.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: