Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кошенята?

До чого сняться кошенята?

Зміст:

Сонник Кошенята

Милі пухнасті нявкають грудочки — вони викликають розчулення в реальності. Але чому вони з’явилися в нічних мареннях? Найавторитетніші джерела кажуть, що якщо наснилися кошенята, то можна очікувати низку дрібних проблем і неприємностей.

Зрозуміти, до чого сняться кошенята, досить важко, тому що цей образ досить суперечливий. Вони, як прищепило, викликають тільки позитивні емоції, але тлумачення снів з їх участю — негативний. Кошенята символізують різко виникли проблеми і невдачі. Тримайте вухо в гостро — вороги не дрімають.

Отримати найбільш достовірне тлумачення, до чого сняться кошенята, можна використавши не лише сонник, але і власне відчуття і інтуїтивне сприйняття цього образу сну. Якщо вам недавно подарували це миле створіння, або вам по доброті душевній довелося підібрати бездомну тварину на вулиці — не варто приймати близько до серця негативний тлумачення. Цей сон лише відображає реальність вашому повсякденному житті.

Якщо ж у вас ніколи не було подібного тварини вдома, то дуже легко онлайн дізнатися, до чого сняться кошенята. Так ви зможете отримати корисну пораду на найближче майбутнє.

Зовнішній вигляд

Якщо приснилися кошенята

Залежно від того, який зовнішній вигляд був у кошеняти, що приснився, будуть змінюватися деталі тлумачення. Так, красивий кошеня може символізувати завуальовану проблему, яка виникне абсолютно раптово. А худий і хворий — безперспективні спроби ворогів насолити вам. Окреме тлумачення потрібно, виходячи з якості та кольору шерсті тварин

Загальний стан

В першу чергу важливо оцінити загальний стан тварини зі снів. Чи були це красиві або потворні кошенята, чисті або брудні, здорові або вмираючі. Чи довелося бачити покритого блохами кошеня, і чи не було це тварина поранена.

Красиві пухнасті кошенята

Якщо приснилися пухнасті і здорові кошенята, значить, багато проблем ви звикли просто не помічати. Іноді, невирішені справи ви зводите в ранг своїх достоїнств, мило перекладаючи їх на плечі інших людей.

Мила, пухнаста киця зі снів, що зустрівся вам на шляху, також може означати подарунок. Якщо він був ласкавий і йшов на руки — мабуть, ви заведете приємне знайомство, яке може перерости в щось більше.

Бачити, що пухнастий малюк блохастий — отримати підвищення по службі або солідну грошову премію, каже сучасний сонник онлайн.

Поранений і вмираючий звір

Як не дивно, але якщо сниться, що пухнастик поранений, то це дуже хороший знак. Можна сміливо просуватися вперед по службових сходах, ні в одну пастку конкурентів ви не потрапите.

Вмираючий кошеня зі снів символізує слабкість ваших ворогів — вони на останньому подиху, і скоро просто зникнуть з вашого життя.

Якщо уві сні собаки загнали тварину на дерево, або покусали, а ви біжите рятувати його — вашому великодушності немає меж. Ви дивіться крізь пальці на всі образи, не намагаючись завдати болю в помсту. Вмираючий на ваших руках кошеня — рішення великих і дрібних проблем.

Якого окраса був кошеня

Брудний пухнастик означає плітки і неприємні чутки. Мити його — давати привід для подальшого обговорення вашої особистості. В цьому випадку, брудний кошеня — це фундамент для нечесних справ ваших конкурентів.

Тлумачення за кольором вовни

Колір шерсті приснився тваринного також має значення. Ще з давніх часів вважалося, що чорний колір — це прояв містичних і непізнаних сил. Але з іншого боку, чорне кошеня може означати різке посилення інтуїції і паранормальних здібностей.

Природний окрас

Якщо сняться малюки природного забарвлення — чекайте деяких подій, а вийшло зовсім в своєму житті. Так, наприклад, сірий пухнастик — це хід господарських справ, а смугастий — змінні радості і розчарування.

Незвичайні кольору

Якщо сняться незвичайні кольори кошенят, можна очікувати великого обману. Особливо, якщо колір був зовсім не схожий на природну шерсть тварин. Серйозну небезпеку становить рожевий кошеня, тому що цей колір говорить про незрілість суджень і схильності емоційним поривам.

Думка різних джерел

Якщо з кошенятами були і цуценята

Практично кожен популярний сонник говорить про те, що ці маленькі пухнасті створення, що прийшли уві сні, віщують проблеми в реальності. Але вони не зіпсують життя і відносини, а просто створять додатковий клопіт.

Сонник Міллера — прикрі клопоти

Сонник американського психоаналітика Міллера, пояснюючи, до чого сняться кошенята чоловікові, згадує про те, що сильна половина людства прагнути доглядати за хворим і слабким. А так як кошенята гуляють самі по собі, то для чоловіка подібний сон означає невдячна праця.

Сонник Ванги — стережіться дрібних капостей

Сонник болгарської провидиці Ванги пояснює, що побачені уві сні кошенята обіцяють тільки клопоти і додаткову неоплачувану роботу. Подібний сон може також вказувати на те, що вороги не настільки сильні, щоб завдати нищівного удару, але зіпсувати настрій дрібними капостями можуть.

Давнє українське Тлумачення — книга Велеса

Если наснілісь котенята, що не Варто Довго пережіваті, думаючи, до чого таке видіння. Це знак несправедливо намірів Близько для вас людей, но смороду поки Самі НЕ розуміють, до чого могут прізвесті їх Прагнення.

Для найбільш полного розуміння, до чого котенята з’являються у снах, важліво згадаті їх колір, Кількість та власне Ставлення до ціх тварин.

Если ви відчуваєте відверту любов до ціх тварин уві сні, то в реальності на вас Чекатиму серйозно Розчарування.

Сонник Фрейда — уособлення дітей

Сонник відомого німецького психіатра Фрейда запевняє в тому, що всі дитинчата тварин, побачені уві сні, уособлюють реальних або майбутніх дітей сновидіння. Бачити красивих, здорових грайливих кошенят — мати гарне статеве здоров’я і можливість зачати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: