Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться ковзани?

До чого сняться ковзани?

Зміст:

Сонник Ковзани

У минулому столітті, люди дотримувалися деяких правил поведінки на прийомах, та й не тільки, ці правила панували і на балах. Старше покоління пильно контролювало юнаків і панянок, які були налаштовані романтично. Кожен рух удостоювалось уваги. На виручку закоханим прийшов винахідник з Америки Д. Плимптон, сконструювавши роликові ковзани. Тримати один одного за руки, нашіптуючи ніжності, тепер простіше без пильного нагляду матусі — спостерігача.

Символіка снів

Якщо символічне значення роликів в мріях сполучається з сексуальною революцією, то до чого сняться ковзани на лезах уособлює, швидше за все ризики, хиткість ситуації. Дізнатися, до чого сняться ковзани, зможемо з тлумачів.

Альтернативне тлумачення

Якщо приснилися ковзани

Класичні трактування, про факт бачення їх уві сні, схиляються до думки, що це натяк на хід по слизькому шляху. Або вміння сновидіння витончено маневрувати в будь-яких обставинах.

Сонник Міллера

Довелось кататися на них, сигнал про хиткість на робочому місці, в плоть до його втрати, за вказівкою Міллера.

Сниться, як спостерігали за людьми на ковзанці, за прогнозами Міллера, говорить про існування в оточенні сплячого людей, які згадують його ім’я в скандальних історіях, плетуть інтриги. Більш того, за словами Міллера, в цих історіях фігурував людина, яким сплячий перш захоплювався.

Сонник Фрейда

Кататися в мріях на ковзанці у взутті, у якої було тупе лезо, це пряме попередження про можливі проблеми з ерекцією.

Як вказує сонник, ковзани, які стоять осторонь, натякають на недосяжність об’єкта прагнень сновидіння.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування більш позитивні в своїх прогнозах, і асоціюють цей предмет зі стрімкістю розвитку подій, зростанням в професійній сфері.

Сонник Цветкова

Успішну і швидку реалізацію дуже прибуткового проекту, обіцяє сон, де сплячий відвідував каток.

Кататися на них, значить велика ймовірність на швидке бажання зайнятися альтруїзмом.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Примарилося, вони попереджають про проект, який не просто занадто ризикований, але і даремний.

Якщо каталися на ковзанах

Сонник Лоффа

Пастор вважає, з’явившись уві сні, вони уособлюють вправність і впевненість сплячого в делікатних ситуаціях.

Сталося впасти під час катання, це заклик про невтручання в чужі справи. В іншому випадку вас можуть звинуватити в тому, чого ви навіть не намагалися робити.

Бачити, як довелося купувати їх, констатація факту важкого періоду у сновидіння наяву, який його сильно обтяжує і обтяжує.

Сюжети снів

Ковзани, це безперечно, гострота відчуттів. Катання — динаміка, азарт. Це заняття буває аматорським, професійним. І все це по — різному трактується в наших мріях. Все, до чого сняться ковзани, сполучається з ризиком. Але благородний він, або марний, допоможе визначити ретельний аналіз сновидінь. Розглянемо ситуації, які можуть примаритися:

Сниться, що сплячий, прийшовши на каток, ковзає по ідеально гладкому льоду. При цьому, він відчуває ейфорію, прилив сил. Це сигналізує про проблеми в опорно-руховому апараті. Можливо щось вплине на координацію рухів.

Сниться, що лід на ковзанці був мало товстим, або сильно горбистим, вказує на бажання сплячого вислизнути від обов’язків. Він не хоче вирішувати, вельми обтяжують його, проблеми, і намагається перекласти цей процес на плечі інших.

Стати мимовільним учасником великого скандалу, гарантують мрії, де довелося заточувати лезо.

Це, свого роду, заклик бути пильним і не втручатися в чужі діалоги.

Про якусь вагомою помилку, допустивши яку, ви будете дуже шкодувати, говорить епізод, де довелося бачити покупку ковзанів. Прораховуйте всі свої ходи і дії, не упускаючи при цьому дрібниць.

До веселощів

Сниться, що продавали їх, значить скоро настане примирення з давнім ворогом. Не ігноруйте такий шанс, тому як співпраця з цією людиною в подальшому, може бути досить вигідним і корисним для вас.

Кататися на них уві сні, обіцяє веселу вечірку, або пікнік, в колі азартних людей.

Бачити, як хтось просить у вас їх трохи покататися і ви даєте, значить незабаром будете відчувати легке нездужання через утому від величезного навантаження на роботі.

Сниться, що довелося кататися в них на річці, в колі незнайомих людей. Це говорить про вашу завищену самооцінку. Ви занадто високо підняли планку, захотівши проявити ініціативу в якомусь підприємстві. Але ви самі скомпрометіруете себе в некомпетентності, не зумівши довести справу до логічного завершення.

Бачити різного взуття розміру, що стоїть в стороні, це уособлення підступних людей, що прагнуть внести розбрат у відносини з вашим партнером.

Бачити їх пошкодженими уві сні, що стоять в кутку, гарантія того, що негаразди на роботі вас, жодним чином, не торкнуться. Більш того, ви завоюєте авторитет серед колег, завдяки своїй тактовності і вихованості.

Вибір, який трактуванні, що буяє в численних джерелах, віддати перевагу, залишається за вами. Все залежить від правильної моральної підготовки, зустріти ті чи інші події наяву. Саме для таких цілей підсвідомість посилає подієві картинки. Можливо треба переламати ситуацію, або насолоджуватися успіхом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: