Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться креветки?

До чого сняться креветки?

Зміст:

Сонник креветки

Креветки уві сні можуть поставати перед вами в різних іпостасях. Ви можете ловити їх, продавати, варити, їсти, купувати. Вони можуть наснитися вам в сирому або готовому вигляді.

Сонник, побачене сприймає як багатогранний символ, і щоб зрозуміти, до чого вони вам сняться, варто не тільки пригадати сон в деталях, але і вивчити всю наявну інформацію.

Загальні дані

Побачити креветок у панцирі — у сновидіння стійке матеріальне становище.

Наснилася очищена креветка? Такі сни закликають вас зберігати пильність. Сонники вважають: найближчим часом ви ризикуєте втратити доброго приятеля, але в ваших силах змінити прогноз.

Приснився очищений морепродукт

Зацікавило, до чого сниться такий морепродукт, як креветка? Значить, вам варто заручитися підтримкою тлумачів снів. У даних джерелах ви зумієте знайти всю необхідну вам інформацію.

Тлумач Мандрівника

Заморожений морепродукт обіцяє застій у справах, на цьому тлі у вас може розвинутися депресія.

Смажити або варити креветок — варто проявити увагу, ви втрачаєте важливі моменти в житті.

Також тлумач дає ще ряд цікавих прогнозів, що будуть будуватися в залежності від того, що відбувається уві сні:

Бачити уві сні заморожених ракоподібних

Тлумач Цвєткова

Бачення про креветках до чого сниться? Збільшення багатств сновидіння, в результаті він буде матеріально забезпеченою людиною.

Їли їх — ви повністю задоволені своїм теперішнім становищем.

Готувати уві сні ароматне блюдо

Якщо сниться приготування креветок? Ви самі відповідаєте за те, що відбувається у вашому житті.

Думка Зигмунда Фрейда

Їсте креветки уві сні — станете займатися сексом з людиною, який буде вам абсолютно не цікавий.

Фрейд вважав, що дана особа буде займати більш високе положення в суспільстві.

Поїдання морепродуктів

Є креветки в нічному баченні означає, що в найближчому майбутньому вашому матеріальному і соціальному стані нічого не загрожує. Воно буде стабільно.

Поїдаєте варені креветки — багатства будуть тільки збільшуватися.

Є їх руками — ви зумієте знайти нестандартне рішення питання, чим невимовно здивуєте своїх колег по роботі.

Ви самі варили їх — новий знайомий цілком може стати вашим супутником життя, другою половинкою.

Варити уві сні морепродукти

Коли креветка спочатку була жива, і ви її ловили, то ваша зайва емоційність не піде вам на користь. Сонник говорить про те, що вам не варто відразу довіряти всі свої таємниці малознайомим людям.

Жінка, що в реальності заміжня, бачить сон про те, що поїдає даний вид морепродуктів? Значить, в недалекому майбутньому у неї з’явиться таємний шанувальник. Ця людина буде здатний на багато що, щоб роздобути її розташування.

Для молодої дівчини той же сон обіцяє боротьбу за коханого, так як у неї з’явиться суперниця. Правда, на думку сонника Міллера, переживати нема про що, адже в іншої жінки немає ніяких шансів на успіх.

Смажена креветка — знак, що вам варто привнести трохи різноманітності в вашу сімейне життя. Спробуйте разом відправитися на природу, це освіжить ваші почуття.

Що ще обіцяє вам бачення

Коли уві сні вам бачилися заморожені морепродукти даного виду, то ви неабияк втомилися як фізично, так і морально. Вам варто відпочити.

Якщо креветки занадто великі, але це були не королівські креветки, то ви ризикуєте сильно посваритися із близькою людиною. Бачення, де вони були дуже дрібними, обіцяє вам поява нових турбот.

Купівля морепродуктів уві сні обіцяє вам отримання порад від сторонніх людей. Як не дивно, вони будуть радити вам витрачати менше грошей. Сонник вважає, що до даних підказкам варто прислухатися, адже з боку видніше. Останнім часом ви дійсно захопилися покупками і задоволеннями.

Викидати живих креветок в море — ви щедра людина, але варто стежити за тим, щоб цим не скористалися корисливі люди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: