Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться крила?

До чого сняться крила?

Зміст:

Сонник крила

Серед відомих тлумачень провидців, медіумів або навіть психоаналітиків, чи не знайдеться негативного тлумачення для мрій, де за сюжетом у сновидіння з’явилися крила. Всі значення запевняють, що подібний знак уособлює спокій, свободу вибору, політ фантазії. Гортаючи сонники, вибрати відповідне передбачення вийде, згадавши деталі видінь.

Сучасний сонник крила птахів у снах асоціює з успіхом, наполегливістю, проявивши яку, персона досягне бажаних висот.

Якщо привиділося, що парите над землею, наяву людини очікує зростання: кар’єрний, особистісний, розвиток фізичний і емоційний.

Про що розповість древній символ

Якщо сняться сни про польоти

Велика птах з широким розмахом крил, згідно тлумаченням предків, є ознакою вольового характеру. А що доведеться пережити особі, у якої з’явилися уві сні пір’я за спиною, допоможуть зрозуміти сонники.

Древній сонник говорить: все в житті сплячої людини налагодиться, гарантовано благополуччя і міцне здоров’я персонажу і його сім’ї, коли привиділося відростає оперення на лопатках.

Відомі тлумачення

Майже всі сучасні тлумачення ґрунтуються на асоціації крил зі свободою. Для деяких належить самостійно прийняти рішення, інші ж нарешті зможуть висловити власну думку, не керуючись порадами родичів.

Приснився дівчатам сон про надзвичайно красивих крильцях з жіночого сонником віщує удачу на любовному фронті, а якщо чоловікові приснилося крило, то настав час для рішучих дій.

Під надійним захистом знаходиться той, хто за сюжетом перебував під крилом літака або величезного птаха.

Різнобарвні крильця метеликів та інших комах по Фрейду натякають на тривожне людини почуття похоті, спрагу задовольнити сексуальні фантазії.

Розправляти уві сні крила

Окрилений людина

Наснилися крила? Психоаналітик Міллер тлумачить знак негативно, пророкуючи хвилювання за близьку людину, емоційний стрес. Чи завжди подібний знак буде негативним?

Підняті крила — завжди хороший знак, який натякне на силу духу, живу енергетику, бажання боротися, долати перешкоди.

Довелося обрізати

Не варто бути занадто довірливим після мрій про пораненої птаху, — переконує тлумач. Дане бачення повідає, що вашою добротою і безкорисливою допомогою скористаються в корисливих цілях.

Одне крило уві сні натякне на майбутні страждання після розриву відносин, втрати другої половинки.

Коли довелося самому зрізати крила, то наяву людина, розуміючи ситуацію, що склалася, поступається будь-кому, віддає штурвал правління ворогам, усвідомлено позбавляє себе права вибору.

Наснилися аеродинамічні особливості літака

Будь-які проблеми з крилами у свійської птиці — це відчутний дискомфорт, хворі дикі пернаті у снах повідають про страх не виправдати надій.

Образи і дії

При самостійному розборі таємного світу снів потрібно враховувати всі можливі варіації значень, надані сонниками.

Наприклад, бачити уві сні крила літака — змінити обстановку, відправитися подорожувати, відпочити на казковому узбережжі.

Чорний колір пір’їнок підкаже, що з’явиться суперник, який буде діяти нечесно, розставляючи всілякі пастки.

Тварини і люди

До чого сняться курячі крильця або оперення верхні кінцівки людей, повідає тлумач.

Коли основним персонажем є людина, потрібно приділяти увагу своєму внутрішньому світу, контролювати емоції.

Наснилися птиці

Приснився пегас

До чого сниться крило альбатроса, чайки або горобчика?

Пташеня, який за сценарієм не може злетіти, є відображенням самого сновидіння, який вирішив, що не вийде виконати поставлене завдання.

Міфічні створення

Як тлумачить сонник, білі крила Пегаса уві сні розкажуть про мрійливої ​​натурі, яка вірить в казку, живе фантазіями, а не реальністю.

Собака з крилами — уособлення вірного товариша, а кішки, представлені подібним чином — це вороги, які розкинули мережі, полюючи за капіталом сплячої персони.

Влада уособлює крилатий дракон, єдиноріг же — символ удачі, перемоги.

Швидке заміжжя, народження первістка віщують образи милих янголят.

Розгромна замовна стаття фея натякне, що за допомогою родича вийде втілити бажане в реальність.

Витати в небесах

Може наснитися, що людина, змахнувши крилами, впав. Це до засудження, нерозуміння з боку громадськості. Політ у снах розповість не тільки про фізичне зростанні.

Варто тлумачити приказку «спіймати удачу за хвіст» дослівно, якщо напередодні у снах людина вхопився за хвіст міфічної істоти і відправився в незвідані світи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: