Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться криві зуби?

До чого сняться криві зуби?

Зміст:

Сонник криві зуби

Голлівудська усмішка, а саме білосніжні, рівні зуби — мрія будь-якої людини. На жаль, не всі можуть нею похвалитися. Багатьох цікавить, до чого сниться, що ваша ротова порожнина далека від досконалості? Це звичайний нічний ужастик або в такому сні вам дається застереження від вищих сил?

Некрасиві зуби уві сні

З давніх-давен зубам приділялася особлива увага. Вважалося, що людина зі здоровими зубами відрізняється підвищеною працездатністю і не так схильний до різноманітних захворювань.

Думки тлумачів про кривих зубах

Деякі символи, що є нам уві сні, досить важко знайти в тлумачі. На це великий вплив має технічний прогрес і багато інших чинників. Але зуби у людини були завжди, відповідно і сни про них відвідували людство з самого початку. До чого можна бачити свою ротову порожнину не в самому пріглядном вигляді?

Сонник Астромерідіана

Наснилися стоматологічні проблеми у малюка

Сонник Езопа

Життєва сила сновидіння і його потенціал. Ось до чого бачити уві сні зуби згідно з цим сонником. Відповідно якщо вони виглядають кривими, хворими, то ви знаходитеся не в найкращій формі, розтрачуєте себе через дрібниці, вибрали не ту дорогу.

Сняться криві штучні зуби, до чого? На жаль, ви прислухаєтеся до думки інших людей, а воно далеко не завжди вірне. Намагайтеся приймати рішення самостійно. Далі сліпо будете слідувати чужімсоветам, ні до чого хорошого це не призведе.

Жіночий сонник

Спостерігати уві сні, як ваша негарна щелепу раптом вирівнюється, біліє. До чого бачити подібне? На думку тлумача — до відмінного здоров’я. Хворій людині таке сновидіння обіцяє швидке одужання.

Сняться зуби некрасиві, з вадами — дуже негативний знак. Попереду вас чекає багато горя, нужда, погане здоров’я, нерозуміння оточуючих людей.

Циганський сонник

Бачити уві сні власну посмішку жахливою

До чого бачити у себе нерівні, криві зуби — до сімейних негараздів, сварок, судових розглядів.

Якщо вони стають такими в процесі сну, то вас чекає швидке захворювання, або ж один з членів сім’ї вас сильно розчарує своїми вчинками.

Сонник Густава Міллера

Даний сонник в цілому розглядає сновидіння про зуби як негативний. Якщо вони наснилися, то вам варто поберегти своє здоров’я, а також остерігатися зустрічі з малоприємними людьми.

До чого позбутися їх уві сні — до нещасть, що посиплються на вас як з рогу достатку.

Сняться зуби, що починають кришитися і випадати — вам варто відпочити. Надмірні навантаження приведуть до того, що ваше здоров’я суттєво похитнеться.

Бачити, що вони неправильної форми, з вадами — різко негативне бачення. Біди оточать вас з усіх боків. Постраждає і здоров’я, і ​​взаємовідношення з людьми, і матеріальне становище.

Сниться, що за допомогою стоматолога ви привели свою ротову порожнину в порядок, але потім вона знову взяла потворний вигляд — ви цілком і повністю покладаєтеся на людину або групу людей, які зовсім цього не варті. Вони підведуть вас при першій же можливості.

Сонник Серафими

Даний сонник асоціює ротову порожнину з розмовами. Якщо уві сні ви мали надмірну кількість зубів, які просто не вміщалися у вас в роті, значить, ви занадто багато часу приділяєте того, що обговорюєте свої проблеми і наговорюєте на інших.

Бачити уві сні кілька рядів зубів

Криві позначають, що вас намагаються провести навколо пальця, довгий час обманюють, а ви сліпо вірите їм, і прислухаєтеся до порад.

До чого сниться ставити уві сні платівку — ви повинні бути гранично обережними у своїх висловлюваннях. Контролюйте свою промову, так як ваші слова можуть зрозуміти перекручено і обернути проти вас.

Сучасний сонник

Сняться штучні зуби — вас чекають випробування, які необхідно буде пройти.

Сняться криві — ваші плани приречені на провал. Крім того, вас чекає несприятливий час в матеріальному сенсі. Нужда та фізичну втому приведуть вас до нервового виснаження.

Позитивне і негативний тлумачення сну про зубах

Практично неможливо знайти символ, який би розглядався сонниками однобоко, з негативною або позитивної сторони. Тлумачення сну про зубах не стало винятком. Хоч воно пророкує вам не найкращі зміни в житті, все ж можна знайти кілька приємних моментів.

Позитивне тлумачення

Випадання гнилого або зіпсованого

Прийнято вважати, що якщо вам сниться кривої, негарний зуб, який болить, кровоточить, але в підсумку він випадає, то можна вважати, що ви з честю вийдете з неприємної ситуації, впораєтеся з усіма перепонами. Такі сни сняться, як правило, перед початком радісного періоду в житті сплячої людини.

Також випадання подібного непривабливого зуба може означати закінчення неприємних для сновидіння взаємин з недобрим, брехливою людиною. Після того як ви перерве спілкування — відчуєте справжнє полегшення, обіцяє сонник.

Важливо звернути увагу на те, яким чином ви позбулися нікчемної частини ротової порожнини. Якщо ви вирвали його самі, то і в реальності зможете впоратися з усім поодинці. Якщо ж вам хтось допоміг, то так станеться і наяву, з’явиться людина, яка зможе полегшити вашу долю.

Негативний прогноз

Часто сонники кажуть, що криві зуби сняться людині в певний момент. Варто зрозуміти, що саме хвилює сновидіння в даний момент.

Якщо ви сильно переживаєте з приводу ділової зустрічі, яка повинна відбутися, то саме вона буде для вас провальною.

Якщо людину турбує поведінка дітей, то вони в найближчому майбутньому сильно засмутять вас.

Переживати за своє здоров’я або здоров’я близьких — обов’язково настане серйозна хвороба.

Сонники в один голос заявляють, що бачити уві сні криву щелепу, безумовно негативно вплине на ту сферу вашого життя, яка найбільш важлива для вас в даний момент часу.

До чого б не снився такий сон, тлумачі радять відразу ж вжити заходів обережності:

Часто криві зуби сняться тим людям, які незабаром можуть зробити імпульсивні і непотрібні покупки. Ви витратите досить велику суму грошей на абсолютно непридатні речі. Тлумачі радять обмірковувати кожну покупку, радитися з рідними людьми.

До чого можна бачити уві сні криву вставну щелепу? На вашому шляху опиняться аферисти, які нічим не погребують, аби заволодіти вашими матеріальними благами. Не виключено, що вони полюють за вами вже досить тривалий час, придивіться до свого оточення.

Ваші почуття в момент пробудження

Будь сонник скаже вам, що розшифровувати вартий тільки той сон, що з певних причин «врізався» в вашу пам’ять, який довелося бачити в яскравих тонах, коли деталі сну чітко запам’яталися. Крім того, не останнє місце займає ваш стан в момент пробудження:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: