Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кульбаби?

До чого сняться кульбаби?

Зміст:

Сонник кульбаби

Корисні властивості такого рослини, як звичайний кульбаба, хоч греблю гати. Наяву з його листя готують лікарські препарати, вживають в їжу, ну і звичайно, використовують для плетіння вінків. Представник флори у снах уособлює всілякі блага. Бачення з образом зростаючих квіток пророкують взаємну любов, щасливий шлюб, отримання бажаної посади, здійснення мрії. Визначити, що саме чекає сновидіння в майбутньому, допоможе тлумач мрій.

Як свідчить сімейний сонник, кульбаби сняться дівчатам, пророкуючи швидку зустріч з чоловіком мрії, а для сильної статі нічне бачення означає отримання подарунка, сюрпризу від незнайомої людини.

Зустріти однодумця, який у всьому підтримає сплячу особу, пощастить після мрій про одуванах, що ростуть на луках, — вказує тлумач Мандрівника.

Універсальні тлумачення

Більшість значень подається в позитивному ключі, але існують і неприємні прогнози. Сновидінню належить вибрати відповідне значення з кількох запропонованих сонниками варіантів.

Наснилося корисна рослина

Як тлумачить міс Хассе, біле суцвіття і розлітаються насіння у снах — знак, що попереджає про прийдешні зміни, які не сподобаються сплячої персони.

Деталі й особливості

Парасольки кульбаб сняться людям, невпевненим у власних силах. Вирушаючи на романтичну зустріч, особа буде відчувати дискомфорт, її поведінку виявиться скутим.

Справи нарешті зрушать з місця, кар’єра піде на зліт, коли мариться плетіння вінків, а увінчавши власну голову їм, належить відчути почуття безмежного щастя, радості, закоханості.

Сниться кілька парасольок серед квітів

Не беріть фортецю штурмом. Якщо сняться кілька розкрилися парасольок серед жовтої маси рослин, то всі дії краще продумати, вибудувати докладний план, діяти повільно, і тоді вийде досягти небувалих висот і утриматися на досягнутому троні.

Жінкам рвати букети з одуванов уві сні — добрий знак, який обіцяє міцний шлюб, народження здорових дітей.

Яке наснилося суцвіття

Символіка сновидінь змінюється в залежності від представленого підсвідомістю образу.

Надії не виправдаються, якщо напередодні снилися відлітають вгору «парашутікі».

Збирати і дути

Мариться кілька кульбаб в руці? Сновидець не упустить шанс долі, доб’ється бажаного результату.

Щоб не зробити необачний вчинок, слід тримати власні бажання під суворим контролем, — так розбирає езотеричний тлумач бачення зі збором букета.

Щастя виявиться недовгим після мрій про швидко відцвілих кульбабах, а зів’ялі рослина пророкує душевні страждання, переживання за близьку людину.

Такий процес, як здування шапочки з Одуван уві сні, є символом звільнення від старих образ, очищення свідомості від непотрібної інформації.

Наснилися пухнасті головки рослини

Коментар психоаналітиків

Кілька жовтих квіток в густій ​​траві, на думку психолога Міллера, означають, що наяву персона зможе укласти не тільки вдалий шлюб, а й відшукати вірного прихильника, надійного партнера по бізнесу.

Коли уві сні головки пухнасті, то ваша друга половинка виявиться значно старшим, досвідченішим і мудрішими.

Бачити в снах, як хтось топче, дме на кульбаби — недобрий знак, який обіцяє появу конкурента, суперника.

Можливі значення

Мариться, що жували кульбаба — хворі підуть на поправку, а здорові зміцнять імунітет, стануть більш енергійними.

Та людина, яка косив кульбаби за сюжетом, наяву виявиться причиною пліток і пересудів.

Що з’явилося взимку літньо-весняний рослина у снах символізує зачаїлася в душі надію.

Отримувати буде в подарунок — займете керівну посаду, а від прийнятих вами рішень буде залежати доля кількох людей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: