Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться курчата?

До чого сняться курчата?

Зміст:

Сонник курчата

Курча є символом беззахисності і слабкості. Ще їх вважають символом Великодня, воскресіння, безперервності життя. Який посил несуть нам сновидіння з курчатами, дізнаємося з популярних сонників і інших тлумачів.

Альтернативне тлумачення

Безсумнівно курчата уві сні викликають у будь-якого сновидіння розчулення. Але такі ж зворушливі почуття і відчуття очікують сновидіння наяву. Подивимося якої думки на цей рахунок відомі сонники.

Сонник Міллера

Якщо наснилися курчата

Побачити виводок курчат в мріях, обіцяють клопоти і турботи. Однак вони не будуть тягарем, а навпаки, принесуть багато користі.

Якщо примарилися чи підросли курчата, значить ваші починання вдалі, але вимагають величезної фізичної та моральної витривалості.

Сталося бачити, як навшпиньки ввечері йдуть з вулиці в курник, це застерігає від підступів заздрісників. Не факт, що вони замишляють недобрі справи проти вас, стверджує сонник Міллера.

Про похитнулася репутації з вини вашого егоїзму розповідає сон, де ви куштували м’ясо курчати. Більш того, на думку Міллера, нестабільність і ненадійність настане на любовному і трудовому фронті.

Сонник вказує, що коли сниться курка, це обіцяє приємну зустріч в колі сім’ї. Гості будуть дуже задоволені хлібосольством господині.

Виводок диких каченят викриває вас в бажанні вільного життя. Ваші бажання йдуть в розріз здоровому глузду.

Каченята без супроводу дорослої особини обіцяють творчий злет.

Сонник Ванги

Провидиця запевняє, що пташенята цього птаха у снах віщують фінансову незалежність. А примарилося жінці, вони сповіщають про майбутньої вагітності.

Образ білих каченят — провісник благополуччя і процвітання.

Сонник Фрейда

Наснилися курчата, яких довелося годувати, пророкує ніч інтиму з людиною, яка не має в цій сфері практично ніякого досвіду. Вам належить навчити його розслаблятися, відчувати і відповідати на ласки, насолоджуватися. Весь ваш сексуальний досвід знайде гідне втілення.

Більш трепетно ​​поставитися до свого здоров’я закликає сновидіння сон, де примарилися зовсім крихітні, тільки вилупилися курчата.

Сонник Лонго

Якщо курча пив воду

Тлумачення білого мага сну, де довелося бачити курчати, тільки що з’явився з яйця, вказує на підсвідоме прагнення сновидіння створити сім’ю. На нього нахлинула хвиля інфантильних бажань, які потребують вихід назовні.

Бачити як уві сні пташеня п’є, означає, що наяву сновидець робить поспішні висновки, що не точно оцінює ситуацію, тому і програє в боротьбі з вельми розважливим конкурентом.

Сонник Езопа

Сниться пташеня, що метається в переляку від того, що загубився, віщує збіг обставин, коли ви, маючи вроджене почуття справедливості і чуйності будете стояти на захисті покірливої, м’якотілого людини, ніж заслужите шанобливе ставлення оточуючих.

Якщо у снах ви тримали пташеня на руках, сонник робить вам посил, щоб наяву не поспішали прийняти, на перший погляд, вигідну пропозицію. Прозондуйте грунт. Інакше наберетеся зайвого клопоту.

Приємні звістки пророкує сон, де курча пробував літати.

У снах кури шукали корм серед паперових купюр, розкиданих по двору, до сумного звістки через недбалість сновидіння.

Ісламський сонник

Якщо пощастило бачити у снах, як ви підкладали яйця під курку, а вони стали розтріскуватися і з них з’являлися курчата, значить в родині відродиться щось, давно згаслі і через недовгий час народиться богобоязливий і благочестивий дитина.

Не виключено, що сновидець стане батьком синів, а їх кількість буде таке, скільки пташенят було в сновидінні.

Якщо ж сновидец підкладав яйце під півня, а потім дістав з них пташенят, це обіцяє появу вчителя в його краю, який стане вчити дітей.

Веселий гомін каченят у снах до гостей. А довелося годувати виснажених каченят застерігають від підступів з боку родичів. Але коли каченята самі глибоко поднирівает шукаючи їжу, це обіцяє важкий, мало оплачувана найману працю.

Пташенята в мріях

Якщо з курчатами була квочка

Все живе взаємопов’язане. І курчата є одним з ланок в харчовому ланцюжку. Сюжети снів можуть малювати нам образи, де курчата щось робили, або з ними що-небудь робили. До чого сняться курчата ми достовірно дізнаємося, якщо врахуємо деталі сну:

Тлумачення снів, до чого сняться курчата, яких сновидцу треба годувати, закликає починати застосовувати знання і досвід на практиці. Хтось поруч з вами потребує вашої підказкою.

Вам належить виконати величезний обсяг роботи, результати якою будуть мізерними, якщо наснилися, вказує сонник, курчата, яких довелося ловити.

У сюжеті сну вам може доводилося збирати яйця, або розбігаються в різні боки, пташенят. У першому випадку сон обіцяє величезний успіх в новому починанні. Ви гостро потребували зміні ходу життя і зважилися. Не сумнівайтеся, ви на правильному шляху. Коли яйця були золотими, це до стабільності в доходах. У другому випадку, сон уособлює ваші повсякденні клопоти, від яких ви втомилися через край. Ви бажаєте усамітнення, але не знаходите його в домашній обстановці.

Скоро вам доведеться розщедритися. Такий хід подій віщує сон, де вам довелося продавати курчат. Розтрати будуть пов’язані з придбанням дорогого подарунка для близької людини.

Сонники дають тлумачення, до чого сняться мертві курчата. Це зайве підтвердження того, про що ви самі здогадалися. Ви розумієте, у відносинах пробігся холодок. Але зневірятися не потрібно. Намагайтеся внести тепло, не провокуйте сварки. Мізерна сварка може стати стартом до розставання.

Ще одне тлумачення таких снів вказує на небажану вагітність.

Сниться сон, де пощастило куштувати різні страви з молодого курчати, це обіцяє небувале задоволення своїми працями. Більш того, гряде торжество, заради якого ви придбаєте нерухомість в подарунок комусь із близьких людей.

Трактування снів, де були жовті навшпиньки, вказує на боягузтво і нерішучість сплячого. Ви зайвий раз даєте привід улесливим людям користуватися вашою слабкістю, що йде на шкоду вашій родині. Страждають діти.

Провісником дивної і заплутаної ситуації, в якусь буде втягнутий сновидец, є сон, де з’явилися чорні навшпиньки. Не тіште себе надіями про те, що все проясниться само собою. Найактивніше проявіть свою участь, інакше так і залишитеся в невіданні.

Сонники говорять, що примарилося чорні пташенята, це означає невизначеність в справах, це може бути і любовна сфера життя.

У сюжеті може примаритися як курку оточило багато пташенят. Це до поїздки в інше місто, а може навіть країну, з метою підвищення кваліфікації, набуття досвіду. Вона дасть поштовх до можливості росту. Може після повернення з неї ви вирішите поміняти місце роботи.

Сниться квочка з виводком з мертвих пташенят, до збитку. Або ви упустили, даний життям, шанс поєднати свою долю з людиною, якою сподобався вам. Але якщо в виводку живі пташенята, це до приємних витрат.

Сниться, що квочка не хоче сідати висиджувати яйця, відмовтеся від вашої затії. Вона цікава і рентабельна тільки на стадії теорії.

Коли квочка уві сні бідкалася, це передвісник хвилюючих і приємних подій.

Коли у вашому сні була квочка, навколо якої кури влаштували переполох, чекайте нахабних пліток. Але правда дуже скоро відновиться.

Коли в мріях ви зайшли в курник і виявили, що квочка в руках стороннього, це сигнал, що хтось таємно хоче завдати шкоди вашій родині. Придивіться до тих, хто вхожий в ваш будинок.

Сниться, що квочка висиділа виводок, але там каченята, гусенята і жодного курчати, значить вас обдурить партнер по бізнесу. Вам взагалі слід відмовитися від партнерства, це сімейний бізнес і сторонні тут зайві.

Снилося, що каченята з мамою пливли по тихій річці, настала біла, довгоочікувана смуга. Коли мама тільки починала вчити плавати каченят, це обіцяє швидке надолуження упущеного.

Каченята і качка переходять через шосе, ви реалізуєте дорогий будівельний проект. Але коли качка була без каченят, то виникнуть якісь перешкоди.

Якщо уві сні були півень з куркою

Кури з півнем в мріях є уособленням чвар в сім’ї. Причиною може стати легковажність одного з подружжя. Будьте покладистее, що не провокуйте сварки.

Кури в будинку, чекайте нежданих гостей. Коли кури клюють зерно в будинку, це обіцяє швидку прибуток.

Сниться кури починають клювати сновидіння, як тільки він входить в курник. Це застерігає вас про можливе скандалі зі стороннім безглуздим людиною, в громадському місці.

Сниться як ви вбили курку і приготували блюдо, яким пригощаєте гостей. Це віщує прихід інформації, дуже цікавою, але не актуальною.

Сталося обскубувати курку в мріях, значить відчути розчарування в результатах праці.

Неприємності з якимись паперами обіцяє сон, де була курка без голови. Можливо доведеться щось підписувати. Уважно читайте документ. Але раптом це була квочка, то документи можуть бути підроблені. Заздалегідь подстрахуйтесь, проконсультуйтеся у професіоналів.

«Коли квочка занадто довго сидить без результатів, остерігайтеся людей, якісь звернуться до вас за допомогою посилаючись на інвалідність. Не поспішайте відразу вірити. »

Дивний сюжет сну, де квочка з коров’ячим вим’ям, говорить про ймовірність бути втягнутим в аферу.

Сенс снів, де вашу грядку ісклевалі каченята, остерігайтеся якогось підступу від нетямущих дітей, які, в силу свого віку, можуть помилитися.

Сенс снів, де квочка висиділа виводок, і на одного курчати напав яструб, це вказує на те, що ваш покровитель теж потребує захисту.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: