Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кури і півні?

До чого сняться кури і півні?

Зміст:

Сонник кури і півні

Побачені уві сні курка і півень є символами сімейного життя. Також вони можуть означати прихід гостей, матеріальне благополуччя, порядок в домі, майнові суперечки.

Бажаєте дізнатися, до чого сниться курка і півень? Тоді варто братися за тлумачі снів.

Сниться свійська птиця

Перш ніж тлумачі приступлять до розгадки вашого сновидіння, важливо вказати ваш стать, вік, соціальний статус. Вважається, що також важливим моментом є досконалі вами дії і дії даних птахів.

Думка Густава Міллера

Психолог і фінансист вважав, що півень і курка є символом сімейного вогнища. Чим відгодував будуть птиці в вашому сні, тим краще складеться для вас сімейне життя.

Якщо ж бачення приходить уві сні до молодому хлопцю або дівчині, то в самому найближчому майбутньому вони зустрінуть свою другу половинку.

Також Міллер видавав ще кілька цікавих пророкувань:

Приснився пташиний двір

Розглянемо бачення детально

Вирішили в точності дізнатися, що готує вам майбутнє, якщо приснилася курка, а також уві сні ви бачили півня? Значить, варто розглядати дані бачення відокремлено. Таким чином ви зумієте більш точно дізнатися, що пророкує вам майбутнє.

Сниться курка

Бачити уві сні турботливу несучку

Нижче буде наведено короткий перелік тлумачів і основні трактування з приводу того, що обіцяє курочка уві сні:

Бачити півня уві сні

Деякі сонники, такі як тлумач Ванги, Слов’янський, Азара, вважають, що півень уві сні — символ того, що ви зумієте гарненько заробити. Вас чекають успіхи на роботі, вдалі проекти, вигідні угоди.

Густав Міллер вказував на те, що у вас буде любовна інтрига.

Сниться півник

Не виключено, що півень уві сні є символом популярності, що незабаром з’явиться у сплячої людини.

Ще до чого сниться півень? До з’ясування стосунків, до напруженням пристрастей. Не виключено, що ви просто не зовсім стримані в силу свого характеру, і незабаром люди перестануть мовчки виносити ваші витівки, стануть відповідати вам тим же. Подумайте про те, а чи готові ви залишитися зовсім без друзів?

Особистість сновидіння

До чого сняться кури і півні? Одне і те ж бачення може означати абсолютно різні речі для певних людей.

Наприклад, молодій дівчині приснився кури обіцяють щасливе заміжжя, кілька дітей, взаємну любов з чоловіком. Якщо ж це був півень, то сновидицей почне користуватися популярністю у протилежної статі, але знайти чоловіка їй буде досить важко.

Головне — не розпорошувати свою увагу на всіх підряд, інакше ви ризикуєте втратити свою другу половинку.

Наснилася домашня птиця

Жінці бачення, в якому фігурувала курка, обіцяє спокій і мир в її родині. Якщо це був півень, то справжнім господарем в будинку є ваш чоловік, а ви звикли в усьому йому підкорятися. Гірше, коли дорослі птахи були в оточенні курчат. Тоді в будинку почнуться сварки та скандали, буквально на рівному місці.

Коли вагітна жінка бачить уві сні курку, то тлумачі пророкують їй поява на світ дівчинки. Ви побачили півня? Тоді у вас народиться спадкоємець. Якщо це були курчата, то можуть початися неприємності зі здоров’ям.

Як вважає сонник, кури і півень уві сні сімейних пар — знак, що вони занадто сильно опікують своїх дітей, не даючи останнім ніяких можливостей розвиватися самостійно.

Уточнимо деталі

Важливо, щоб ви запам’ятали не тільки основні символи з нічного бачення, але звертали увагу на дрібні деталі, такі як колір птахів, їх кількість.

Вважається, що якщо ви бачили білих птахів, то вас чекає радісна подія. Вам пощастить у коханні, ви познайомитеся з хорошим і приємною людиною. Також можливо, що будь-яку розпочату вами справу буде приносити не тільки радість, а й хороший прибуток.

Бачити уві сні птахів з білим оперенням

Темні кури і півні — негативний знак. Такі бачення обіцяють сварки, нещастя. Сновидінню доведеться мати справу з неприємними людьми, які можуть заподіяти йому біль.

Руді пір’ячко найчастіше вказують на особисте життя сновидіння. Вважається, що незабаром все налагодиться. А Зигмунд Фрейд казав про насиченого сексуального життя, частій зміні партнерів.

Якщо пір’ячко були скоріше червоними, ніж рудими, то може статися пожежа. Зараз вам варто гранично уважно ставитися до будь-яких предметів, що можуть призвести до трагедії.

Різнобарвні пір’ячко обіцяють весела пригода.

Одна курка уві сні є символом раптовості, ви будете здивовані таким собі подією. Один півень означає, що ви станете лаятися з іншою людиною. Сонник радить не витрачати свої сили, так як ви все одно нічого не доведете своєму опонентові.

Безліч курочок або півнів — завжди знак, що до вас завітають гості, можете починати підготовку.

Згадайте дії

Не зайвим буде згадати свої дії уві сні, а також те, що робили пернаті в вашому нічному баченні:

Купувати пернатих в нічному баченні — для досягнення своїх цілей вам доведеться витратити дуже багато матеріальних ресурсов. Саме так вважає Циганський тлумач.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: