Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться курячі лапи?

До чого сняться курячі лапи?

Зміст:

Сонник курячі лапи

Часом уві сні нам може приснитися щось незвичайне. Якщо, прокинувшись з ранку, ви згадали, що бачили курячі лапки, то тлумачі радять дізнатися, що обіцяє дане бачення.

Сновидіння про курку

До чого сняться курячі лапи? Вважається, що такий сон розгадати не дуже просто. Кращим рішенням буде ретельне вивчення тлумачів снів.

Певні символи досить суперечливі. Лапа курки є одним з таких символів. Одні сонники можуть обіцяти вам вдалий період в житті, інші ж попереджати про настання неприємностей.

Як розгадати бачення? Вивчити сонники, згадати загальну картину сну і скласти власний прогноз.

Тлумач від «А» до «Я»

До чого сниться курка? Даний сон часто попереджає вас про швидкий візит гостей.

Наснилася хатинка на курячих ніжках

Коли ви дивитеся суто на її лапи, коли вона бігає по двору, то вас чекає душевне потрясіння, занепад сил.

Древній тлумач

Наснилося, що ви побачили хатинку на курячих ніжках? Вам належить здивуватися. Відбудеться ситуація, яку ви зовсім не очікували.

Думка Густава Міллера

Міллер вважав, що якщо сниться куряча лапка, як, втім, і лапи інших тварин або птахів, то спляча людина зіткнеться з непередбаченими обставинами. Хтось докладе руку до розвитку подій, при цьому зробить це таємно і несподівано для вас.

Якщо ж ви відзначили саме курячі лапки, то в реальності вас чекатимуть порожні турботи. Як вважає сонник, у вас абсолютно немає причин для паніки або переживань. Ви самі собі придумуєте неприємності.

До чого сниться тримати курку за лапу — ви будете потрібні іншій людині, він може плавно перекласти на вас частину своєї роботи.

Сняться субпродукти

Зіткнетеся з неприємностями

Приснилися курячі лапи говорять про те, що у вас виникне необхідність займатися неприємним для себе справою. У вас дана праця не викличе нічого, крім огиди. На думку сонника, це може бути:

Якщо під час сну ви відчували огиду, то тлумачі можуть дати і більш негативні прогнози. Сновидець може втратити розуму, вороги перейдуть до рішучих дій, чим неабияк зіпсують вам життя.

Деталі сну

Якщо ви бачите дивний сон, в якому курячі лапки самі бігають по пташиному двору, то незабаром ви будете приймати приємних гостей. Можете починати готуватися вже сьогодні.

Особливо такий сон значущий для жінки. Сновидицей, як господиня, повинна ретельно підготуватися до прийому гостей, щоб вшанувати людей, що їй дороги.

До чого сниться чоловік з курячими ніжками замість людських? Такий сон може вказувати на тісний зв’язок даної особистості з потойбічним світом. Якщо це ваш знайомий, то, можливо, ви вже помічали, що він має екстрасенсорні здібності? Не виключено, що і у вас є якісь таємні сили, про які ви ще не знаєте.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: