Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться квіти живі?

До чого сняться квіти живі?

Зміст:

Сонник квіти живі

Якщо вам хоч раз в житті снився гарний букет або ціла грядка квітів, то ви точно задавалися питанням, а до чого сняться живі квіти? Як говорить сонник, такий символ може означати досить багато. Це можуть бути знаки, що стосуються майбутнього або поточного вашого стану, поворотів вашої долі і людей, які вас оточують, то, до чого ви йдете або до чого вже прийшли. В такому випадку сплячий відчують «силу» цього сну: картинка буде чіткою, а образи ви запам’ятаєте надовго.

У той же час, сенс сну може бути набагато простіше. Тоді сонник вам і не знадобиться. Наприклад, звичайна «спрага» весни в середині зими, бажання сонця і тепла, коли на вулиці морози або сльота. В такому випадку сновидіння не є віщим і вам варто лише змириться з законами природи.

Але що ж думати, є сни і справді на щось вказують. Так як же дізнатися до чого вони сняться?

Індивідуальні тлумачення

Якщо приснилися квіти

Це зводиться до індивідуальної перспективі. Те, що ви проходите на своїй життєвій стежині в поточний момент життя, і вказує, до чого уві сні з’являються образи квітів і чому вони взагалі сняться вам саме зараз.

Жоден сон і символ не є загальним явищем, все індивідуально. Хоч як би осветляющих картину жоден сонник. А все тому, що жодна людина не є «стандартом», кожен з нас — унікальний. У всіх є власні погляди, досвід і ідеї. Коротше кажучи, те, до чого сняться квіти і їх значення уві сні буде відрізняться для різних людей: для мене — це одне, а для вас — щось інше. Тому так важливо враховувати свій власний стан. Які емоції ви відчували під час сну? З яким настроєм прокинулися і що відчули? І, нарешті, як ви ставитеся до квітів в реальному житті?

Вельми важко докопатися до коренів сновидінь, причин, до чого вам довелось бачити уві сні такий знак. Адже досвід і думка кожного з нас відрізняється. Таким чином, все це зводиться до того, щоб порівнювати своє особисте життя з тим, що ви змогли бачити зі сні. Ми повинні просіяти символ сну через своє життя і запитати: «Що це значить для мене і до чого має привести?» Такий самоаналіз займе зовсім небагато часу і зусиль. Але досліджуючи так свої сни, ви не просто зрозумієте, до чого вони сняться, але і, можливо, отримаєте відповіді на найважливіші питання свого життя. А цього вам не дасть жоден сонник.

Ключові значення сну

У той же час, навіть якщо кожен сенс сну унікальний, є деякі основні загальні риси для всіх нас, які видає сонник. Ось деякі ключові тлумачення сновидінь, в яких вам довелося бачити живі квіти уві сні:

Життєвий зростання

Символ енергії

Спочатку може здатися, що тут немає нічого серйозного. Мабуть, найбільший ключовий момент в сновидіннях з квітами — це прямий прояв життя. Вони є постійним нагадуванням про виживання, про продовження роду. Незважаючи на суворі зими, квіти повертаються. Вони вимагають життя. Вони вимагають збільшення. Можливо, квіти сняться вам далеко не просто так. Ось кілька питань, які вам варто собі задати:

Краса світу

Незалежно від того, яку квітку вам довелося бачити уві сні, спробуйте розглянути і згадати основну його суть. Вам дарують троянди, або може бути ви самі їх купуєте? Вони живі, гарні чи ні, їх багато або всього одну квіточку? Одним з основних смислів «квіткового» сну є краса. Ну подумаєш, красиві пелюстки! Велика справа, вірно? Насправді, так. Адже не дарма ми так любимо їх купувати. Особливо, коли ви зможете зв’язати тему краси уві сні зі своїм життям наяву. Для цього ви можете задати собі наступні питання:

Пам’ять

Якщо відчували аромат квітів

Квіти і їх значення уві сні майже завжди має справу з пам’яттю. Це особливо вірно, якщо вам знаком запах цих квітів в царстві неспання. Чому? Нюхова система регулярно «заносить» запахи в пам’ять. І при повторній зустрічі з ними, думки людини можуть транспортувати його в певний час в минулому. Наприклад, бабусин яблучний пиріг. Або ж запах сосни відразу змушує задуматися про Різдво. Ви отримуєте ідею, а для більшості людських мізків запахи дарують можливість повернутися в приємні моменти, як і машина часу. Запитайте себе:

Квіти в будинку

Особливе значення має сон, в якому сняться троянди або інші квіти в горщиках, які вам дарують. Такі сновидіння можуть мати різний зміст, в залежності від типу рослини і самого горщика. В цілому сонник вважає це хорошим символом.

Найчастіше квіти в горщиках асоціюються з відносинами. Так що, якщо сниться, що домашні троянди або фіалки цвітуть і пахнуть, ви можете бути впевнені в міцності і гармонії своїх сімейних уз. А ось бачити в горщиках засохлі квіти — поганий знак, як каже сонник. Можливо, ваші почуття охололи і немає вже колишньої пристрасті.

Якщо ж сниться, що в будинку стоять живі троянди або інші квіти, тлумачення аналогічне, в залежності від їх стану. Хоча, на відміну від рослин в горщиках, такі квіточки можу також говорити і про тимчасовість. Все в цьому житті не вічне, все закінчується і цього не потрібно чинити опір тому, що дарують повороти долі.

Квіточка як подарунок

Найчастіше дівчатам дарують троянди.

Якщо сниться, що вам подарували троянди, сонник говорить про щирість почуттів.

Які квіти наснилися

Можливо, ви не були впевнені в ставленні до вас молодої людини. Або ж самі не знали, що до нього відчуваєте. Тоді бачити такий сон — хороший знак.

Бачити уві сні як вам дарують живі троянди або квіти в горщиках незнайомі люди обіцяє нові знайомства. Може бути, вас чекає приємна зустріч з важливий людиною своєї долі.

Отримати живі троянди в подарунок, як каже сонник, може означати і радісні новини в найближчому майбутньому. Тут варто звернути увагу на те, кого довелося бачити в ролі дарує. Саме ця людина, можливо, і принесе вам благі вести.

Але, якщо троянди, які вам дарують, вже зів’яли, новини можуть бути не з приємних. У такому випадку варто бути готовою до дрібних неприємностей, змін. У будь-якому випадку, запам’ятайте, що якщо дарують квіти або вазони в горщиках — це щось нове у вашому житті, яке обов’язково її змінить.

Якщо уві сні ви самі вирішили придбати квіточки або вазон додому, значення може бути зовсім іншим. Купувати квіти — до придбання чогось. Причому досягнете ви цього самі. Якщо квітів багато, то і успіх буде колосальний.

Рожеві троянди

Спробуйте запам’ятати і те, якого кольору сняться квіти. Червоні згідно сонником говорять про любов і пристрасті. Крім того, якщо сниться такий знак дівчині, то незабаром їй варто чекати пропозиції руки і серця.

А ось, якщо сняться рожеві троянди як в знаменитій пісні, чекайте романтики і нових відносин. Сонник обіцяє, що, можливо, вже завтра ви зустрінете свою долю.

Якщо вам довелося бачити уві сні не просто одну квіточку, а багато квітів, в горщиках, у величезній букеті, то знак сильніше. Взагалі, чим більше наснилося квітів, тим більше уваги варто приділити значенням такого сну.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: