Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться ластівки?

До чого сняться ластівки?

Зміст:

Сонник ластівки

Народні повір’я ототожнюють ластівку з весною, відродженням почуттів, пробудженням природи. Птах може звити гніздо під дахом щасливого сімейства, жити поруч з добрими людьми. Як же бути, коли образ невеликої пташки відвідує нічні марення, до чого сниться ластівка? Відповісти на питання буде не складно, якщо сплячий запам’ятав сюжет бачення.

Коли пташка залетіла до вас, то це добрий знак, оскільки подібні бачення сняться терплячим і працьовитим особам, які за підсумком досягнуто небувалих висот, перевершать самі себе.

Пролітають зграя у снах передбачить зміна погоди з сонячної на дощову, настрою з радісного на похмуре.

Символіка птиці уві сні

Для деяких пташка є символом миру, для інших її можна асоціювати з турботою, домашнім затишком.

Бачити уві сні як птахи в’ють гніздо

Здорова пташка з жіночого сонником повідає про гармонію, спокій, а хворе перната, навпаки, обіцяє серйозні конфлікти, сварки, виникне нерозуміння між близькими людьми.

Значення по Міллеру

Тлумач психоаналітика надає більше позитивних значень для мрій.

Яка відвідала житло у снах співоча натякне, що незабаром почнеться біла смуга, несприятливий період, фінансові труднощі добігають кінця.

Залетів пташеня також розглядається Міллером як хороший знак. Щебечущей малюк — це підсвідоме бажання піклуватися й опікувати рідних, підтримувати друзів, допомагати співробітникам.

Приснилася мертва птиця

Деякі тлумачення віщують негаразди. Основною причиною бід наяву стане плутанина в голові сновидіння, його небажання зробити вибір після бачення про заплуталася ластівці в волоссі.

Серйозна хвороба трапиться незабаром після сновидіння, сумну звістку обрушиться як сніг на голову, якщо привиділася мертвий птах.

Сонники народів світу

Особливості сприйняття, звичайно ж, строго індивідуальні, але досвід, набутий поколіннями предків, наштовхне людини на думку погортати народні тлумачення нічних пригод.

Схожі тлумачення сімейного та сучасного сонників, де літаюча уві сні зграя — це життєва енергія сновидіння, його прагнення і поки що прихований від стороннього погляду творчий потенціал.

Події і наслідки

Птахи в будинку

При виборі відповідного значення сновидцу слід спиратися на кілька основних правил. Наприклад, розбираючи символіку, вкрай важливо згадати всі деталі, які можуть кардинально вплинути на загальну картину.

Як тлумачить сонник, ластівка будинку — міцні відносини, що виникло довіру, підтримка між партнерами, а стукати в зачинені віконце птах має абсолютно протилежне тлумачення, яке тягне за собою після сну сварки, скандали і навіть розрив відносин.

Якщо пташка села на плече, то особливу увагу варто приділити своєму оточенню, адже хтось із довірених осіб переслідує корисливі цілі, постійно намагаючись впливати на вибір сплячої людини.

Якщо пташеня співає і щебече близько вас, то наяву можна розслабитися, зняти строгий контроль, адже все і так відбувається строго за планом.

Тлумачення для сонника жінок

Для прекрасної половини людства ластівки несуть особливого значення.

Якщо жінці приснився пташеня

По Фрейду бачення з птахами даного виду обіцяють романтичні пригоди, флірт, залицяння шанувальників, увагу протилежної статі.

Потрапила в руки птах

Різні сонники надають на огляд кілька варіантів спійманої руками ластівки. У деяких випадках бачення натякає на довгоочікувані зміни, просування по кар’єрних сходах, інші сюжети символізують розлади, переживання.

Спіймати ластівку уві сні — вибрати вірний шлях, дотримуватися його, незважаючи на час від часу виникають перешкоди, підступи недругів і заздрісників.

Утримувати насильно перната істота у снах — людині доводиться страждати від самотності, йому катастрофічно не вистачає підтримки.

Щасливе майбутнє

Радійте, якщо за сценарієм подій довелося ловити птаха.

Якщо випустили птаха — це аж ніяк не поганий знак, адже наяву вийде нарешті забути колишні образи, відпустити печаль.

Спіймати уві сні птицю руками

Біда не приходить одна

Зграя ластівок уві сні віщує метушню з приводу відповідального заходу, але зайве занепокоєння тільки травмує психіку, загострює ситуацію до межі.

За ідіоматичних сонником, якщо довелося доторкнутися до ластівки, то сновидец сам ініціює розірвання шлюбу.

Занадто радів везінню і супутньої удачі той, хто за сюжетом випускав на волю пташку.

Тотальне невезіння визначено того, хто спіймав не птах щастя, а пораненого пташеняти.

Інші дії

Парити в небі разом з ластівками — мріяти.

Бачення характеризує сплячу особу як вільного, волелюбного, чесної людини. Які ще дії тлумачить сонник?

Тим, хто годує ластівку, не вийде уникнути наяву уваги протилежної статі.

Короткі тлумачення

Сплячий приміряв роль птиці? Відповідальність за оточуючих заважає саморозвитку.

Коли додому за сценарієм потрапив пташеня, очікуйте народження дівчинки.

Потрапило маленьке перната під одяг — народиться син.

Спостерігати, як довелося влетіти куди-небудь передвісницю весни — налагодити відносини з родичами, піти на поступки.

Інтуїція розвинена у людини, який спостерігає за пересуванням ластівок з висоти.

Потрапила в квартиру хвора пташка може передвіщати смерть близької особи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: