Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться лижі?

До чого сняться лижі?

Зміст:

Сонник лижі

Вам приснилися лижі. Тлумачення сну буде залежати від того, водні вони були або звичні нам з дитинства, для ходіння по снігу. Останнім часом лижний спорт сильно видозмінився, модернізувалася і екіпірування для занять на свіжому повітрі.

Не варто заглиблюватися в усі тонкощі, вистачить і того, що ви пригадаєте, дерев’яні чи лижі були у вас на ногах, або ж довелось бачити пластикові.

Що кажуть сонники?

Бачити уві сні спортивну екіпіровку

Для людини, яка не займається лижним спортом професійно, такі назви як рейсинг, фрірайд, карвінг, олмаунтен зовсім нічого не скажуть. Але приснився сюжет ви зможете класифікувати, виходячи з того, приснилося вам кататися по гірських схилах, водної гладі або по лісі.

Вид спорядження

Як вважає сонник, лижі — досить позитивний знак, він не обіцяє ніяких бід та смутку. Але правильне тлумачення буде залежати від того, що саме довелося вам бачити уві сні, важливий кожен нюанс, деталь, що особливо врізалася вам у пам’ять.

Лижі для катання по водній гладі

Водні лижі сняться тим людям, які мають весело провести час у колі друзів. Так вважає Густав Міллер.

Постійно падаєте з них, не можете встояти — вас спіткає розчарування у вчинках близької людини. Це не буде чимось дуже серйозним, але скоєний проступок залишить неприємний слід.

У новітньому сонник Іванова є передбачення, що бачити уві сні водні лижі, а особливо кататися на них — до запаморочливого розваги, яке ризикує вилитися в справжній стрес.

Гірські схили

До чого сняться лижі уві сні, якщо ви несете на них по гірському засніженому схилу? Варто відразу відкинути той варіант, що в найближчі вихідні ви збираєтеся в гори і в цілому є шанувальником гірськолижного спорту.

Уві сні намагаєтеся підкорити гірський схил, але не вдається перебратися через снігові замети — найближчим часом ваші плани не здійсняться, цього завадять особисті неприємності.

Впасти уві сні під час катання

Вам може приснитися сюжет, коли чи не ви самі підкорюєте гірські схили, а на ваших очах це роблять інші. Значить, в реальності станете краще спілкуватися з рідними та близькими. Якщо ви з кимось перебували у сварці, то вас чекає примирення. А на думку Цвєткова, ви знову знайдете старого друга, з яким давно перервався зв’язок.

Впасти з лиж — ваші вчинки є початком бід, що обрушилися на вашу голову, інших винних немає. Щось собі пошкодили під час їзди — вам варто придивитися до колеги по роботі, через свою заздрості він може неабияк зіпсувати вам репутацію.

Зимова прогулянка

Уві сні ви просто каталися на лижах по стадіону, полю, лісі, парку? Тоді значення сновидіння буде зовсім іншим.

Бачити уві сні, як ми мчимо по прокладеній лижної дорозі в потрібному вам напрямку — ви цілеспрямована людина, знаєте, чого хочете і домагаєтеся цього.

Дії з лижами

Можливо, ви не бачили себе відразу катається по снігу або водної гладі, а спочатку купували спорядження, готували його, надягали. Будь-яка дія має велике значення:

До чого сняться неприємності

Дуже погано бачити, як ви котитеся на лижах з загіпсованим кінцівками . У вас зараз висока ймовірність травм, також ви ризикуєте серйозно захворіти.

Зламати уві сні лижі — ви практично перебуваєте у мети, залишилося зробити лише останній, але найскладніший крок.

Їхати по дорозі, на якій відсутній сніг — ви поступите не зовсім ординарно, оточуючі не будуть очікувати подібних дій.

У вас пропали лижі — понесете матеріальну втрату.

Лижі у вас на ногах були надто довгими, заважали пересуватися — будете зайняті важкою роботою, яка зажадає всіх ваших сил і уваги.

Інші тлумачення

Нести в руках нові, жодного разу не використані лижі — вас чекає успіх, ви зуміє досягти навіть більшого, ніж планували.

Яскравий, насичений колір говорить про те, що ви загрузли в сірих буднях, вам варто урізноманітнити своє життя і поліпшити побут. Змініть квартиру, зробіть ремонт, купіть нові фіранки.

Бачити сліди на снігу, які кружляють і плутаються — ви заплуталися в своїх почуттях до рідної людини.

Спостерігати за змаганнями — вас звалить з ніг серйозна хвороба, можуть постраждати справи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: