Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться ложки?

До чого сняться ложки?

Зміст:

Сонник ложки

Ложками ми користуємося щодня. Вони доречні не тільки для трапези, але і можуть проникати в наші сни. До чого сняться ложки? Може, на сон не варто звертати абсолютно ніякої уваги?

Ложки уві сні

Здається, що цікавого може бути в подібному сні? Можна подумати, що і розглядати його не варто, це банальний символ. Але не все так просто.

Сновидінню може приснитися велика ложка, може бути, чайна, вона може привидітися в одному екземплярі, або їх буде багато. Що вам снилося, брудні ложки, красивий набір, що ви робили з ними? Такий сон можна розглядати різнобічно.

Передбачення літератора Езопа

Наснилися столові прибори

Як вважає даний сонник, ложка є символом достатку і відпочинку від роботи.

Ще з давніх часів всі сім’я збиралася за обіднім столом, брала в руки ложки, щоб відпочити і смачно перекусити. Виходячи з цієї думки, можна сміливо говорити про те, що даний символ позитивний.

Але ложкою можна і показати свій авторитет. Наприклад, глава сім’ї міг дати нею по лобі молодшому, якщо той погано поводився за столом. У такому випадку доля може передбачати вам удар, отриманий вельми заслужено. Сновидіння може бути передвісником початку конфліктів в сім’ї, коли всі домочадці повстануть проти вас.

Бачити уві сні ложки — вам варто приготуватися до важкого періоду в житті. Ситуація буде складатися не на вашу користь.

Тлумач розглядає сновидіння, де сновидец тільки починає нову банку з медом, але він гірчить, так як в ньому є домішка дьогтю, досить цікаво. Приготуйтеся до сюрпризів від нового знайомого, який спробує розташувати вас до себе.

Сновидець уві сні важко попрацював, потім повернувся додому і побачив довгий стіл, дітей з ложками — в сім’ї пануватиме мир, порядок і добробут.

Бачити уві сні дітей зі столовими приборами

Уві сні вас запросили за стіл, поставили перед вами різноманітні страви, але забули дати ложку? Вам не варто сліпо довіряти людям. Вам можуть багато пообіцяти, але ви не дочекаєтеся абсолютно нічого з обіцяного.

Тлумачення інших сонників

Сновидіння про ложки розглядав не тільки Езоп. Пророцтва з цього приводу можна знайти в багатьох тлумачів снів.

Сонник апостола Кананіта

Ложечка дерев’яна уві сні може передбачати вам швидку поїздку на природу або в село.

Купувати красиві розписні ложки — ви зможете відправитися в іншу країну. Правда, сонник не уточнює, чи буде це ділова поїздка чи просто подорож.

Езотеричний тлумач

Приснився золотий прилад

Побачити золоту ложку, або ж вона буде незвичайною — вам стане везти в усіх справах. Незабаром у сплячої людини почнеться щасливий період.

Приснився зламаний кухонний прилад — вам доведеться вчитися йти на компроміси. Якщо ви поступіться, то зможете зажити спокійно.

Може наснитися звичайна ложка. Тоді зумієте вирішити давню суперечку. Дерев’яна — незабаром все налагодиться.

Сонник медіума Хассе

Якщо приснилися ложки, то ви будете матеріально забезпеченою людиною, не станете потребувати їжі.

Коли вона срібна, то сновидец отримає запрошення на званий вечір.

Тлумач мага Лонго

В даному джерелі досить повно розглядається те, до чого може приснитися той чи інший сюжет, в якому будуть фігурувати ложки і виделки:

Тлумач Мандрівника

Якщо вам стало цікаво, до чого сняться чайні ложки, то даний сонник дасть відповідь. Чекайте подарунків від долі, невеликого везіння.

Велика ложка є уві сні до прибутку. Якщо ж вона перевернута робочою поверхнею на стільницю, то в родині незабаром станеться горе, помре один з членів вашого роду.

Ложка може означати або довгоочікуване придбання, або поява в житті сплячої людини нахлібника.

Тлумач 21 століття

Мити уві сні посуд

Як вважає даний сонник, до чого може привидітися ложка уві сні — до отримання добробуту, правильному харчуванню, хорошого життя. Якщо вона неприродно маленька, то, як би спляча людина не старався, йому мало уготовано долею.

Ще сон про ложку може обіцяти швидке поповнення в сімействі, народження сина чи онука.

Як каже даний сонник, мити ложки уві сні — до пліток, що будуть оточувати ім’я сплячої людини.

Коли їх багато і вони розкидані в хаотичному порядку по підлозі, то вас чекає ціла низка дрібних неприємностей.

Для молодих людей побачити пару золотих кухонних приладів — до швидкого вступу в офіційний шлюб.

Еротичний сонник

Наснилася брудний посуд

Просто побачена ложка уві сні — до удачі на любовному фронті. У той сновидець нехай все буде в порядку з протилежною статтю, він не буде обділений увагою і захопленням.

Коли ж ложки в вашому сні брудні, то ви прагнете до того, щоб про вас говорили і вами захоплювалися. Але, на жаль, домагаєтеся лише глузувань і зневажливих поглядів.

Пророцтва Ванги, Фрейда, Міллера

Ці тлумачі запитуються сновидцем найчастіше. Що впливає на такий вибір, важко сказати. Бути може, це доступність пояснення, а може, передбачення даних людей збуваються найчастіше.

Густав Міллер вважав, що коли ви бачите ложку уві сні, то в вашому домі все буде в порядку, ви будете всім задоволені. Втратити або вкрасти столовий прилад — негативний знак. Взаємини з сім’єю зіпсуються. Насамперед вам варто переглянути свою поведінку, подумайте, чи не чіпляєтеся ви через дрібниці?

Брудна кухонне начиння сниться в тому випадку, коли вас захочуть обдурити. До чого сниться чайна ложка з забрудненнями? Обман буде дрібним, але своєї підлістю сильно вразить вас.

Приснився кавовий столовий прилад

Провидиця Ванга позитивно розглядала поява ложки уві сні. Значить, сновидец щасливий в своєму будинку. При цьому чим більше була ложка, тим більше щастя уготовано сплячій людині. А ось маленька чайна або кавова ложечка може говорити про те, що сновидець вважає, що доля його обділила.

Ложка по Фрейду — символ фалоса. Як правило, вона сниться тим людям, яким не вистачає фізичної близькості. Коли ложка виблискувала чистотою, то в вас накопичилося багато нерозтраченої любові і сексуальної енергії, ви тільки і чекаєте, коли зумієте нею з кимось поділитися.

Зверніть увагу на деталі

На просторах інтернету часто можна зустріти переліки сновидінь з тим чи іншим символом. Якщо сновидець не бажає перегортати сонники в пошуках інформації, то він може просто переглянути такий перелік:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: