Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться макарони?

До чого сняться макарони?

Зміст:

Сонник Макарони

Що очікувати від «смачного» сну з таким популярним виробом з тіста як паста? Більшості, кому сниться така продукція, варто очікувати успіху в починаннях, швидкого підйому кар’єрними сходами. Але як точно зрозуміти до чого сняться макарони? Щоб правильно трактувати сон, не обов’язково бути кухарем або ведическим практиком, досить ознайомитися з інформацією сонників. Важливу роль зіграє супутня історія ваших мрій.

Тлумачі снів

Відомі провидці, практики, психоаналітики дають різне пояснення баченню. Одні надають такого знаку позитивне значення, інші розуміють такий сон, як можливі негаразди і проблеми з грошима. Чого варто очікувати від сну? Правильно тлумачити побачені образи допоможуть стародавні провісники і сучасні відуни.

Провидиця Ванга

Жінка-провидиця бачила пряму залежність від кількості пасти на тарілці і самої персони сновидіння.

Велика кількість пасти

Якщо бачили уві сні макарони

Якщо макарони наснилися жінці

Сонник по Фрейду

Психіатр Зігмуд Фрейд висунув своє припущення, до чого сняться макарони. Фалічна форма продукту — це символ чоловічої гідності. У разі, коли блюдо апетитне і пашить жаром, означає, що чоловіче лібідо цілісно, ​​такий представник готовий зануритися в світ еротичних ласк, як уві сні, так і наяву. Сирі спагетті повідають про душевний дисбаланс, прихованих комплексах і можливі проблеми в інтимній сфері людини.

Сонник медіума Хассе

Бачити, і самому варити спагетті — швидка важлива зустріч, частіше за все варто очікувати великого обсягу роботи, яка звалиться, як сніг на голову.

Якщо сниться процес вживання такої їжі, як макарони, то це розповість про добробут, можливості балувати себе вишукуваннями ресторанної кулінарії.

Сонник Міллера

Були макарони злиплі чи ні

Бачити макарони уві сні — передвісник швидкого подорожі або несподіваного переїзду.

Якщо сняться переварена продукція, то варто звернути погляд на свій спосіб життя. Можливо, сновидцу потрібно змінити режим дня, приділяти фізичним навантаженням більше часу.

Сниться злиплу їжа — провісник втрати і подальшого смирення.

Молодим дівчатам і юнакам, стверджує сонник, макарони сняться, віщуючи перемоги, як на любовному фронті, так і в процесі навчання.

Сценарій сну

Уві сні людина може не тільки бачити макарони, а й здійснювати з ними різні дії. Від того, що відбувається в світі Морфиус може залежати смисловий посил адресату.

Придбання продукції

Купувати товар «про запас» — до непотрібних витрат.

Просити в борг, красти — до хвороб травного характеру. Сновидець значно додасть у вазі, якщо не приділить належну увагу щоденного раціону.

Якщо чоловікові сниться, що йому необхідно варити їжу, а у нього немає сил або настрою, то скоро в його оточенні з’явиться фатальна дама, і низка подій негативно вплине на нервову і матеріальний стан. Тому варто розцінювати таке бачення — як попередження і дивитися в обидва.

Їсти макарони

Якщо сниться смачна страва з овочами або м’ясом — без вечірки і проведення часу в колі друзів не обійтися.

Бачити італійську пасту з гострою підливою — до ділової зустрічі, яка змінить ваші найближчі плани.

Якщо ви самі не берете участь в прийомі їжі, а є стороннім спостерігачем, то це говорить про сімейні негаразди, класичних проблеми «батьки і діти».

Інші передбачення

Розповісти до чого сняться макарони, можуть народні повір’я:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: