Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться мертві кошенята?

До чого сняться мертві кошенята?

Зміст:

Сонник мертві кошенята

Уві сні кішки являють собою багатозначні і найдавніші символи, тому відповідь на питання, до чого сняться мертві кошенята, що не буде простим і лінійним. Дуже часто такі сновидіння виявляються віщими. Будь-яка дрібна подробиця може змінити трактування сну в позитивну або негативну сторону.

Побачили уві сні котячий виводок — чекайте неприємностей. Кошенята померли або їх убили — ваші проблеми вирішаться.

Добрі ознаки

Сниться смерть кошеня на ваших очах — не лякайтеся. Сонник трактує подібний сон як порятунок, звільнення. Важливо, хто убивав тварину, ви самі або інша людина.

Сторонній спостерігач

Не приймаючи участі в події, спостерігаєте, не торкаючись. Чи відчуваєте жалість, співчуваєте, але нічого не можете змінити.

Страшна знахідка

Шок і гидливість — натрапили на вбитих звірів. Сонники трактують таке сновидіння по-різному, в залежності від того, кому воно приснилося.

Свідок

Кошмар, в якому хтось убиває кошенят, а ви ніяк не можете вплинути на хід собитій. Котенка вбиває сторонній — дуже хороший знак. Нагромаджені за багаторічні неприємності і проблеми вирішаться без вашої участі.

Учасник дії

Сниться, що ви забираєте у кішки кошенят і вбиваєте іх. Своімі руками робите настільки непристойна справа, однак, тлумачення сну вас здивує.

Якщо звір уві сні вкусив

Погані прикмети

Іноді неприємні враження від сновидіння проектуються на наше реальне життя. Дрібні подробиці в сумі дають негативні тлумачення.

Інші тлумачення

З різноманіття тлумачень виділяються своєю оригінальністю передбачення Нострадамуса, Міллера, Ванги.

Сонник Міллера

Психолог застерігає: якщо побачили мертвого кошеня на ганку власного будинку, то приготуйтеся до несподіваних втрат. Більше уваги приділяйте своїм близьким, серйозніше ставлення до виконання своїх службових обов’язків.

Сонник Ванги

Смерть кошенят в будинку означають внутрішню боротьбу сновидіння. Від того, яким шляхом, духовного або матеріального, він віддасть перевагу, залежить його подальша доля.

Сучасний сонник

Привиділися мертві кошенята на вході в будинок — поріг незабаром переступить ваша друга половинка. А якщо така вже є, сон віщує гармонію в сімейному житті.

Сонник Нострадамуса

Великий пророк трактує мертвих кошенят уві сні, як підступність, причому його проявить той, кому вони наснилися.

Езотеричний сонник

Бачити мертвого котика біля будинку — готуйтеся до великого сімейного свята, можливо навіть до весілля.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: