Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться мертві щури?

До чого сняться мертві щури?

Зміст:

Сонник онлайн Мертві Щури

У людей завжди було двояке ставлення до гризунів. Одні бачили в них наймиліше створіння, а інші не могли дивитися без паніки і відрази. Чому склалися настільки негативні асоціації? Традиційно ми вважаємо, що миші або щури є переносниками інфекцій і бруду, а також — символ зрадництва і хитрості. А ось до чого сняться мертві щури? Виникла перед очима картина викликає смуток і яскраві емоції, але не варто поспішати з висновками. Дуже часто сумні події є провісниками добрих новин і змін.

Що говорить тлумач?

Якщо приснилися мертві щури

Сонник не дає однозначної оцінки постигшему явищу. Для цього необхідно визначити такі важливі нюанси як колір гризуна, модель поведінки і інші обставини.

Бути спостерігачем

Найчастіше уві сні нам уготована роль очевидця. Нам не підвладне втручатися в сюжет наших мрій, тому доводиться бути лише стороннім спостерігачем, не роблячи ніяких дій.

Де довелося бачити?

Велике значення має місцевість, де довелося бачити тварину. Чи був це незнайомий двір або основна дія відбувалося у власному будинку?

Колір тваринного

Щури, миші та інші гризуни не відрізняються великою різноманітністю в плані кольору. Їм характерна непоказна забарвлення, призначена для виживання і комфортного існування в нашому світі. Який колір привидівся Вам уві сні?

Яким кольором був щур

Вбивати гризуна

Бувають випадки, коли доводиться самому прикладати руку до вбивства тварин. До чого сниться настільки страшне дійство?

Якщо уві сні Вас оточили мертві щури, від яких неприємно пахне, придивіться до свого оточення. Ви оточені заздрісникам і нещирими друзями.

Тлумачення Міллера і Медеї

До негараздів і сварок

Мертві щури і миші часто не обіцяють нічого хорошого. А яке тлумачення нададуть нам великі провісники? Вони присвятили чимало років свого життя, щоб сонник повідав розгадку загадкових подій, що відбуваються в обіймах Морфея.

Сонник Міллера

Психолог розглядав дану ситуацію з точки зору психоаналізу. Він вважав, що знайдений уві сні мертвий гризун віщує виснажливі клопоти і пов’язані з ними побутові сварки.

Але от якщо Ви підкинули звірка незнайомцю або свого друга, то Ви скинете тягар відповідальності зі своїх плечей на іншу людину.

Хтось вирішив підкинути його Вам? За Вашою спиною плетуть інтриги і будуються підступні плани. Будьте особливо обережними в спілкуванні з людьми в цей період.

Що говорить Медея?

Чаклунка стверджує, що Вас гризе совість за скоєні раніше вчинки. Почуття провини переслідує Вас як наяву, так і уві сні, внаслідок чого не дає спокійно жити. Сонник радить розібратися в собі і постаратися знайти душевний спокій. У тому випадку, коли Ви впевнені в своїй невинуватості і володієте кришталево чистими помислами, зверніть увагу на своє оточення. Можливо, хтось із близьких людей мучиться муками совісті, але зі своїх причин не говорить про це. Проявіть терпіння і повагу до чужих думок і запропонуйте свою допомогу.

Незважаючи на те, що мертва пацюк не є сприятливим символом, не варто впадати у відчай. Сни є лише якимось попереджає знаком від можливих негараздів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: