Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться мурахи?

До чого сняться мурахи?

Зміст:

Сонник мурахи

У теплу пору року досить поширене комаха — мурахи. Їх можна побачити практично скрізь. Ця комаха асоціюються з працьовитістю і згуртованою командною роботою. А так як наша підсвідомість в момент сну посилає нам бачення з нашого повсякденного життя, то не дивно, що ця комаха іноді заглядає в наші нічні марення. До чого сняться мурахи? Що віщує побачений сюжет?

У народі кажуть: «працює, як мураха» і «дружать, як мурахи». Ці вирази безпосередньо пов’язані і з нашими побаченими нічними видіннями.

Для того щоб правильно провести тлумачення снів, бажано скористатися онлайн-сонником. Введіть в рядку пошуку фразу: «Сонник мурахи» і вам буде надано багато інтернет-видань, які допоможуть правильно розшифрувати нічний сюжет.

У різних сонниках тлумачення сюжету може відрізнятися, тому краще користуватися перевіреними виданнями, яким довіряють люди вже багато років. Однією з таких книг, є сонник американського психолога Густава Міллера. У цьому сонник зібрано понад 10 000 точних тлумачень нічних сюжетів.

Приснився мураха

Якщо приснився мураха

Згідно сонником Міллера мурахи уві сні, є символом життя, турбот і повсякденних справ. Іноді сюжет з цими комахами має негативний зміст і віщують важкий невдячна праця. Для того, щоб правильно провести тлумачення сюжету постарайтеся згадати деталі, побачені уві сні.

Якщо в реальному житті ви досить працьовиті, то це віщує — що ви обов’язково заробите хороший стан. Але якщо ви не любите працювати — то сниться це до бідності.

Наснилися мурахи в сюжеті снів — сонник Міллера радить стати більш затриманим і не злитися на дрібниці. У сюжеті снів бачити їх багато — значить, ви втомилися від одноманітної сірої життя і зараз хочете випробувати якісь нові яскраві враження.

Що вони робили в нічний мрію

Уві сні бачити, як комаха повзає — до переїзду. Також цей сюжет віщує — отримаєте за свої заслуги і праці матеріальну допомогу. Маленька мурашка тягне щось — до достатку і успіху в справах. Комахи нічого не робили — до злиднів.

Сниться бачення, як мурашка тоне — будьте економними, почніть відкладати зараз, так як в подальшому вам знадобиться термінове вкладення певної суми.

Ловити комаха — до несподіваного вступу фінансів, а також отримаєте шану і повагу оточуючих.

Убита

Наснилися, їх топтали? Скоро настане важкий період в житті сновидіння. Вбивати комах — до бідності. Ще вбивати їх в нічний мрію — рідна людина захворіє і потрібно буде витратити багато грошей на покупку ліків. За скоєний проступок можете розплачуватися все життя — якщо в мрію довелося вбивати мурашки.

Нічна мрія з вами і мурахою

Якщо мурахи на вас

Бачити, як комахи повзають по вас — мрія вказує, що ваші рідні вас цінують і поважають. Уві сні намагатися зловити комаха — до фінансової премії і до поваги оточуючих.

Мурашки в волоссі сняться, сонник застерігає, що у ваше особисте життя порадами і підказками, спробує влізти стороння людина.

Він заліз у ваше вухо або рот — в дійсності буде небезпека для життя.

Тримати його в руках — до пошани в реальному житті. Натирати своє тіло мурашиним спиртом — до достатку.

Де вони повзали

До чого сняться мурахи в лісі? Виникнуть труднощі у всіх сферах життя. Ще начальник дасть важко здійсненне завдання.

Бачити як в будинку бігають комахи — скоро придбаєте нерухомість. У нічний мрію бачити, що вони оселилися у вас в квартирі — до успіху в роботі. Позбулися них? Має бути розчарування.

Вони повзають у вас в ліжку? Незатяжной, але важкий період в житті скоро станеться.

Мурашник

Якщо приснився мурашник

Впасти в мурашник — поганий сюжет, передвіщає сум.

Багато комах уві сні будували свій будиночок (мурашник) — здоров’я вас не підведе, а також фінансове становище буде вас радувати. Мурашки були в будиночку — тлумачення віщує труднощі в роботі. Багато їх метушливо бігали в сюжеті — подорожувати. Сновидець зруйнував будиночок мурашок — до горя.

Зовнішній вигляд комах уві сні

Бачити великі:

У сюжеті снів бачити маленьких:

Бачити нічну мрію, де намагалися позбутися від маленьких комах — значить, насправді виникнуть матеріальні труднощі.

Червоні комахи

До застілля

Червоні — віщують застілля після, відбудеться сильне похмілля. Руді бачити в сюжеті снів? Скоро будете жити у великому промисловому місті. Ще таке сновидіння віщує сварку з близькими людьми.

Тиснути уві сні червоні мурахи — в реальному житті через свою необережність зробите проступок.

Чорні мурахи

Чорні сняться до — зустрічі з набридливим людиною. Бачити в сюжеті снів як чорні маленькі комахи бігають — значить, що несприятливий період закінчився.

Літаючий, крилатий — сниться до небезпеки в життя.

Сниться, що вони кусаються

До чого сняться мурахи, які кусають вас? Це означає, що вам приснився поганий знак — віщує в дійсності хвороби близьких людей. Інше трактування — відбудеться конфлікт на роботі.

Для тих, хто збирається офіційно зареєструвати стосунки, нічна мрія з плазує мурахою віщує — міцну, велику родину.

Для займаються торгівлею, бачити уві сні ця комаха — віщує гарну торгівлю і більший прибуток.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: