Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться наручники?

До чого сняться наручники?

Зміст:

Сонник наручники

Наручники і уві сні, і в реальному житті — знак несвободи. Він означає, що людина не вільний чинити так, як йому заманеться, скутий у своїх рухах.

Сонник наручники розглядає ще й як небезпека, що виходить від ворогів сплячої людини. Ці люди мають владу, готові йти до кінця, діють приховано.

Побачити уві сні кайдани

Наснилися кайдани на руках

Даний символ в нічному баченні може бути досить різноманітним. Передбачення буде залежати від того, на кого вони були надіті, як виглядали. Звичайно, відчуття сновидіння також будуть прийматися до уваги.

Думка Густава Міллера

До чого сниться, що у вас на руках кайдани? Ваші недоброзичливці перейдуть до рішучих дій, вони всерйоз надумали вам нашкодити.

Наснилося, що наручники були надіті на іншу людину? Ви зумієте піднестися над вашим оточенням, стати вище за нього.

Просто бачити наручники — вам загрожує небезпека, також ви можете раптово захворіти. Бачення говорить про те, що люди, що вам неприємні, будуть створювати навколо вас гнітючу обстановку.

Зуміти звільнитися від кайданів — в реальності ви будете на волосок від небезпеки, але дивом її уникнете.

Пророцтва інших тлумачів снів

Як правило, тлумачі розглядають даний символ негативно. Але в будь-якому прогнозі можна знайти позитивні моменти.

Вдалося уві сні зняти кайдани

Тлумач Мандрівника

До чого сняться наручники? Неприємності особистого характеру, обмежені обставини, неможливість вплинути на ситуацію.

Жіночий тлумач

На вас одягають кайдани, значить, вороги стануть завдавати вам незручності. Вдалося зняти їх з себе — вам створять пастку, але ви в неї не потрапите.

Приснився чоловік у кайданах, наручниках — ви впораєтеся з обставинами і послабити вплив на себе якоїсь особи.

Тлумач 21 століття

Якщо вам сняться наручники, то незабаром ви ризикуєте втратити своєї свободи. Тлумач вважає, що це може бути як арешт, так і невдале заміжжя, інші обставини, що позбавлять вас свободи. Якщо на вас просто були ланцюги, то такий сон обіцяє щастя в житті.

Бачити себе в сні закованим

Тлумач Дмитра та Надії Зими

Як вважає даний сонник, наручники — символ безсилля. Такі сни часто відвідують людини, що просто не в змозі впоратися з ситуацією. Крім того, можуть виникнути непередбачені обставини, що повністю перекреслений ваші плани.

Якщо уві сні ви бачите себе закованим, значить ви недооцінили ситуацію, переоцінили свої можливості. Ви не врахували всі деталі і тепер будете збиті з пантелику.

Подібні сюжети часто відвідують людей, які вибрали не той коло спілкування. Радом з вами знаходяться люди, що не дають розвиватися і рухатися вперед.

Звільнитися від пут — коли ви потрапите в вкрай неприємну ситуацію, вам може здатися, що виходу немає, але все само собою владнається.

Тлумач від А до Я

Після приснився вам сну про наручниках варто бути обережним, хтось намагатиметься підпорядкувати вас своїй волі, позбавити свободи, нав’язати свою думку.

Приснився арешт

Також тлумач радить згадати найменші деталі, вони допоможуть скласти правильне пророцтво:

Любовний тлумач

Наручники уві сні — знак, що ви ставитеся до сексу досить нетрадиційно. Ви любите експериментувати і постійно шукаєте те, що сподобається вам.

Приснився аксесуар для любовної гри

Займатися любов’ю з жінкою або чоловіком, закутим в наручники — вам приївся ваш повсякденний секс, ви бажаєте урізноманітнити його всіма способами.

Коли хлопець бачить, що його дівчина закута в наручники, значить він неуважний до неї, не приділяє їй належної уваги.

Побачити себе закованим, але уві сні не було сексуального підтексту, значить, ви можете піддатися найсильнішому образи. Воно буде нанесено вашою другою половинкою, або з її вини.

Психологія сну

Зигмунд Фрейд вважав, що коли уві сні ви бачили наручники, то в реальності ви не можете зрозуміти, чого хочете насправді. Ви постійно шукаєте чогось незвичайного і нового, перебуваєте в пошуках задоволення.

До чого сниться займатися сексом з закутим людиною? Ви віддаєте перевагу нетрадиційний статевий акт, хочете, щоб в ньому була присутня якась родзинка. Часто такий сновидец йде на зраду, так як не може отримати вдома то, чого бажає.

Закуті були ви — давайте своєму партнеру більше свободи, поруч з вами він відчуває себе як у в’язниці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: