Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться настінні годинники?

До чого сняться настінні годинники?

Зміст:

Сонник годинники настінні

Важко, фактично неможливо уявити сучасну людину без визначника часу. Символ годин знаходяться всюди, в житло, на руці, в мобільному телефоні, на табло на вокзалі, в навчальних та державних установах, в банку.

Якщо вони сняться, ми не вбачаємо в цьому дивацтва, і даремно, кажуть сонники, якщо годинник був основним символом у вашому сні. До чого вони сняться, або просто таким чином підсвідомість нагадує: вічного в світі нічого немає і варто цінувати будь-яку прожите хвилину?

До чого бачити в сновидінні годинник

Сонник вважає, що годинник, побачені уві сні — складний символ. Вони можуть означати найрізноманітніші речі. Хочете унікальне тлумачення, тоді розглядайте їх разом з якомога більшою кількістю супутніх образів зі сну.

Що скаже сонник, коли довелося бачити уві сні годинник

Якщо бачили уві сні годинник

Почати варто з розбору загального уявлення тлумачів про те, до чого в цілому сняться годинник.

Дитячий сонник

Даний тлумач вважає, що сновидіння розповідає про те, що станеться якась ситуація, яка просто повалить вас в шоковий стан. Сили сновидіння будуть на межі своїх можливостей.

Сонник не виключає наявність хвороби в вашому організмі, яка можливо ще не помітна, але вже починає прогресувати.

Жіночий сонник

Сучасний сонник

Еротичний сонник

Вид будь-якого годинника — нагадування, про недосконалих вчинках, багато чого упущеного з уваги, нереалізованих планах, проектах.

Чути в сні як б’ють настінні ходики — ви чутлива людина, вас може вивести з рівноваги що завгодно, від дотику, до гучного окрику.

Стрілки годинника швидко пересуваються вперед — ви незадоволені в своїх бажаннях.

Які були годинник

Стрілки, навпаки, сильно відстають — у вас гармонійні сексуальні взаємини з партнером.

Бачити правильну роботу годин уві сні — ваше лібідо в повному порядку.

Сонник Зигмунда Фрейда

Бачити годинник — винагорода за виконану роботу.

Бачити великий настінний — інтимна близькість з якоюсь людиною вас сильно здивує. Ви зрозумієте, що це неординарний і дуже цікавий партнер.

До чого бачити несправні ходики — ваші сексуальні взаємини далекі від ідеальних, і вас абсолютно не влаштовують.

Сонник мандрівника

До чого дивитися на годинник, або знаходити їх — ви занадто квапте події, навчитеся чекати, всьому свій час.

Сняться красиві, дорогі настінні годинники — для молодих людей такий сон обіцяє вигідний з будь-якого боку шлюбний союз.

Настінний годинник:

Сонник Міллера

До чого бачити годинник уві сні згідно знаменитих провісників

Усім знайомі такі провісники як Ванга і Нострадамус, які нерідко робили передбачення і стосовно сновидінь.

Вони обидва вважали годинник, символом того, що вам варто задуматися про сенс життя, про пройдений шлях. Нострадамус писав, до чого бачити уві сні настінні годинники з минулого часу — ви зробили в минулому поганий вчинок і скоро в цьому розкаєтеся.

Сняться настінні, то незабаром відбудеться подія, яка докорінно змінить ваш світогляд.

Чути гучне цокання, на думку Нострадамуса, до того, що ваша рідна людина вкрай потребує вашої підтримки.

Ванга ж вважала, що настінні годинники показують сновидцу, що його власне життя проходить повз нього. Йому варто терміново щось робити, починати діяти.

До чого сняться певні числа на настінних годинах

Буває так, що уві сні ви побачите на годиннику якесь певне число, яке вріжеться в вашу пам’ять . До чого призведе в реальності та чи інша цифра, згідно тлумачу по нумерології:

Не тільки бачити, а й чути звук годин

Настінний годинник уві сні занадто голосно цокає, то ви проведете ще багато днів в тяжкому очікуванні якогось події.

Чути хід годинника, а потім вони різко зупинилися — певний етап життя сновидіння підійшов до кінця. Тлумач не уточнює, чи будете ви раді цьому, але вам однозначно доведеться змиритися.

На годиннику пробила північ — відбудеться подія, кардинально міняє подальше життя сновидіння. Але станеться це у віддаленому майбутньому.

Почути з годинника шурхіт комахи або гризуна, можливо навіть побачити його — в вашому оточенні знаходиться недоброзичливий людина. Він намагається втертися до вас в довіру, не виключено, що це у нього вже вийшло.

Звук годин з зозулею — у вашій сім’ї пануватиме взаєморозуміння, спокій і щастя.

Інші тлумачення

Сняться годинник з зозулею — багато щасливих років життя.

Вид настінного годинника, які висять зовні будівлі, обіцяє сновидцу багато хорошого. Ваші заслуги, нарешті, будуть визнані, отримаєте хвалебні промови, схвалення публіки.

Настінні ходики, як правило, до ладу не індивідуально для сновидіння, а стосуються всієї його родини. Як вони ходять:

Відсутня циферблат — ви повинні переглянути свою поведінку. Ви більшість часу витрачаєте на абсолютно непотрібні справи, розпорошуючи тим самим свою увагу і час.

Ви самі стали причиною поломки годинникового механізму, тлумачі вважають, що ви упустили надану вам можливість, незабаром ви це усвідомлюєте і гірко пошкодуєте.

Варто визнати, що сновидіння пов’язані з годинником одні з найбільш суперечливих, сонники можуть розглядати даний сюжет діаметрально по різному. Тлумачі снів сходяться в одному, час варто цінувати і не втрачати його даремно, і якщо вам сняться подібні сюжети, то варто взяти це собі на замітку, і переосмислити своє життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: