Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться нігті?

До чого сняться нігті?

Зміст:

Сонник онлайн Нігті

Побачені нігті уві сні можуть вказувати на стан здоров’я сновидіння, також на його фізичний і моральний стан. Для того щоб правильно провести тлумачення нічного бачення варто скористатися сонником. Перед початком аналізу приснився сну варто згадати всі деталі і настрій уві сні. Які почуття він викликав у вас.

Для швидкого тлумачення побаченої нічний мрії можна скористатися інтернетом, так як онлайн сонники містять велику кількість трактувань сновидінь.

Підстригати нігті

Вказує сонник нігті уві сні довелося підстригати? Дане нічне бачення вказує, що сновидець через свою лінь накопичив досить багато справ, які тепер необхідно терміново виконати. Також обрізати свої нігті уві сні означає, ви сильно переживаєте про свій імідж і намагаєтеся не зіпсувати свою репутацію. Якщо сюжет сниться чоловікові, то це вказує, що людині не варто покладатися на інших і прагнути всього досягти самому.

Якщо стригли нігті уві сні

Підстригати іншій людині — для досягнення фінансової незалежності доведеться багато попрацювати.

Зістригати нігтики дитині — до сімейних клопотів. Також варто переглянути своє ставлення і принципи виховання вашої дитини можливо через свою педантичність ви наносите йому психологічну травму.

У нічний мрію дивитися, як хтось підстригає нігті собі — ви зіткнетеся з ситуацією, в якій не зможете нічого зробити і змінити її на свою користь, тому сновидцу доведеться тільки змиритися зі своїм безсиллям.

Педикюр

Довгі нігті на ногах сняться до важкої роботи, за яку заплатять хороший оклад.

Підстригати собі їх на ногах — сновидцу доведеться проти його волі поміняти місце проживання або перевестися на нову роботу.

Робити педикюр іншій людині — не розраховуйте на велику оплату за виконану роботу.

Бачити педикюр з прикрасою у вигляді каменів — сон є символом швидкого багатства.

Манікюр

Наснилися нігті на руках? При тлумаченні важливо враховувати довжину нігтики.

Зовнішній вигляд

Ламається ніготь — успіх в роботі

Бачити уві сні зламані нігті — тлумачення вказує, що не варто братися за складну і нездійсненну роботу, так як отримаєте штраф на роботі і втратите повагу начальства і колективу.

Недоглянутий манікюр в іншої людини віщує складності в спілкуванні з оточуючими. Бачити як нігті ламаються — сприятливий знак передвіщає успіхи в професійній сфері.

Сниться, що їх ламали спеціально — задумайтеся можливо ви вибрали складний шлях для досягнення поставленої мети.

Відірвати його в сюжеті нічний мрії — бачення вказує, що варто подбати про своє здоров’я.

Бачити в сюжеті снів брудні нігті — контролюйте то про що говорите, інакше почуту інформацію можуть використовувати проти вас, ніж заплямують вашу репутацію.

Зламані і неакуратні — бачення віщує ситуацію, в якій вам буде соромно за вашого родича.

До чого сняться нігті хворі, в поганому стані? Хтось із рідних в недалекому майбутньому захворіє. Ще тлумачення снів передвіщає сварки з рідними людьми.

Тріснутий ніготь вказує, що ви сильно самокритичні. Постарайтеся переглянути свою поведінку і позбудьтеся від невпевненості.

Бачити уві сні, що ніготь сліз у іншої людини — постарайтеся налагодити відносини з близькими, приділіть час для спілкування з ними.

Ще бачення з відпалим нігтем вказує, що скоро буде дано шанс позбутися від докучливих, морочливих відносин і можете розраховувати, що важкий життєвий період підійшов до кінця. Ви змогли витримати з честю всі надіслані випробування.

Гризти їх уві сні — значить будете розчаровані в людині, який завоював вашу симпатію.

Приснилися чужі руки з недоглянутих манікюром — бачення є попередженням майбутнього занепокоєння. В такому сюжеті варто відзначити, хто бачив сон:

Наносити на них лак

Молодій дівчині довелося бачити сюжет снів, в якому вона робила манікюр (видаляла бруд, пиляла нігті)? Бачення застерігає про те, що варто побоюватися обману і обмови. За тлумаченням снів вибирати лак для манікюру — будете запрошені в реальному житті на свято. Ще бачення може вказувати на порожні і необдумані витрати грошей.

Бачити в сюжеті снів фарбування нігтів — до благополуччя. Можливо, ви на рівні підсвідомості мрієте спілкуватися в вищих шарах суспільства. Ви мрієте про красиве і багате життя.

Червоні нігті до нових почуттів

Червоні нігті — в найближче майбутнє чекає випробувати пристрасть. Для жінки, яка вже заміжня побачені червоні нігтики віщують боротьбу з еротичними бажаннями. Також доглянутий такий манікюр віщує для тих, хто у сварці з рідними швидке перемир’я, а також чудові стосунки з коханою людиною.

Чорні — підсвідомість таким сюжетом вказує на погані думки і негативне відчуття.

Ненатуральні, накладні — ваша праця буде оцінений по заслугам. Бачення також вказує, що варто бути природним.

Красиві доглянуті руки з манікюром — по тлумаченню снів сняться до миру в сім’ї. Незаміжня дівчина отримає швидке бажане пропозицію рук і серця, а представниця прекрасної статі, що складається в шлюбі може відправлятися на відпочинок в місці зі своїм чоловіком.

До чого сняться нігті дуже довгі? Ви зараз перебуваєте у важкому фінансовому положенні, але ваші друзі допоможуть вам виправити ситуацію.

Тлумачення в найвідоміших сонниках

Яке тлумачення нічного сюжету в різних відомих сонниках?

Сонник Міллера

В сонник відомого американського психолога Г. Міллера зазначено, що брудні, недоглянуті нігті сняться в сюжеті снів — до ганьби і до тяжкого фінансового стану.

Сонник XXI століття

Красиві ідеальної форми нігті віщують в реальному житті отримання спадщини. Здорового і блискучі — до приємної новини.

Довгі — до прояву жорстокості. Дуже довгі, обрізати — до сварок.

Гризти нігті — до подарунка

Якщо за сюжетом снів довелося нігті гризти — отримаєте невеликий символічний подарунок. Жінці приснилося, як вона робить собі манікюр — до дорогої покупки.

Чоловікові приснився жіночий манікюр є передвісником небезпеки.

Італійський сонник

Нігті сняться символом майбутньої хвороби. Дряпатися в нічний мрію — сновидец незадоволений своїм інтимним життям. За італійським сонником важливо відзначити, хто бачив сюжет з нігтями.

Чоловік

Чоловікові бачити, як він чіпляється нігтями за щось — значить, він в реальному житті хоче проявити агресію в сексуальних відносинах.

Жінка

Жінці сниться, як знайомий чоловік встромляє нігті — вона мріє про інтимні стосунки з цією людиною.

Бачити, як вона сама чіпляється нігтями — насправді жінка мріє стати сильніше не тільки фізично, а й морально.

Тлумачення за сонником Гришиной

Красиво обрізані нігті сняться до честі, і несподіваного багатства.

Бачити у себе довгі нігті — до неприємності. Короткі вказують на безсилля сновидіння.

Обрізати манікюр — бути роздратованим в реальному житті.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якого зовнішнього вигляду манікюр бачите в нічний мрію таке, і буде поведінка в реальному житті.

Чужі акуратні, доглянуті нігті — потрібно працювати з цією людиною.

Нафарбовані нігті — до прояву хитрості в реальному житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: