Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться нові речі?

До чого сняться нові речі?

Зміст:

Сонник нові речі

Будь-яка людина любить обновки. Звичайно, у деяких це входить в розряд культу, але важко знайти особистість, якій би не сподобалося придбання нової речі. Особливо це твердження можна застосувати до милим дівчатам.

І навіть якщо подібне сталося з вами не в реальності, а всього лише в нічному баченні, з ранку ви однозначно прокинетеся в піднесеному настрої. То чи варто все-таки дізнатися, до чого сняться нові речі.

Обновки уві сні

Якщо сняться обновки

Сонник часто нові речі уві сні розглядає як символ того, що сновидець починає новий етап у своєму житті. І хоча обновка — це завжди приємно, але тлумачі радять придивлятися до всіх деталей. Навіть сама незначна дрібниця може в корені змінити прогноз, і воно вже з розряду позитивного перейде, як мінімум, в сновидіння-застереження, до якого варто прислухатися.

Думка Густава Міллера

Знаменитий фінансист був також засновником одного з найпопулярніших тлумачів снів. Його професія була далека від пророкувань, але він зумів створити такий сонник, який часто вірно пророкує майбутнє.

Міллер вважав, що коли уві сні вас оточують нові речі, дорогі і красиві, то удача прийде в фінансовій сфері. Особливо такий сон хороший для людей, що займаються своїм бізнесом.

Якщо ви дивилися на обновки і дивувалися, що речі вже давно вийшли з моди, виглядають безглуздо, то ви ризикуєте знехтувати цінної і прибутковою ідеєю, так як не звернете на неї уваги.

Буває, що жінка уві сні бачить гарні нові наряди, які належать іншій представниці прекрасної статі, в цьому випадку Міллер вбачав два варіанти розвитку подій:

Сняться красиві наряди

Подаровані нові речі не подобаються вам — в житті настає розчарування.

Що скажуть інші сонники

Тлумачі з радістю надають інформацію, до чого ми бачимо уві сні ті чи інші речі. Тому, якщо мати трохи терпіння і часу, можна з легкістю знайти потрібні поради провісників.

Тлумач Лоффа

Бути одягненим в нові речі — вони символізують думку оточуючих людей про вас, рівень вашої самооцінки. Варто ретельно згадати, як оцінювали вас ваші знайомі або просто перехожі, захоплювалися вами або висміювали?

Купувати уві сні одяг

Якщо ви купили собі новий наряд, який ідеально вам підходить, і все навколо захоплені, то незабаром ви зумієте підвищити свою самооцінку.

Як вважає сонник, нові речі купувати в нічному баченні, наділяючи їх певними властивостями або підбираючи для конкретного випадку — в реальному житті ви відчуваєте себе беззахисним, вам бракує підтримки.

Тлумач Менегетті

Даний сонник вважає, що будь-які речі вам не снилися, вони говорять про неправильність вашої поведінки в реальному житті. Також ви спілкуєтеся не з тими людьми. Даний сон — символ, вам пора змінити себе, своє коло спілкування, манери, стиль.

Самому створити нову річ і хвалитися нею — незабаром ваш характер кардинально зміниться.

Символічний тлумач

Речі уві сні — символ вашої значущості в суспільстві, соціального статусу. Правда, найчастіше такі сни є перевертнями. Тобто, коли в нічному баченні вас оточують нові, дорогі речі, то вас може спіткати неприємність, пов’язана з фінансами, аж до повного банкрутства.

Скромна, чиста, до місця підібраний одяг — символ вашого благополуччя, ви все зможете досягти.

Тлумач 21 століття

Приснився чоловік в спецодязі

Коли жінка бачить, що її чоловік одягнений в новий спецодяг, то такий сон обіцяє швидке розчарування в своєму обранцеві. Жінці, яка має чоловіка, після такого сну необхідно серйозно задуматися про вірність свого чоловіка. Варто подумати, чому він так часто не буває вдома, можливо, ці відлучки не пов’язані з напруженою роботою? Особливо, якщо останнім часом він не приносить додому зарплату.

Яка річ снилася

Коли уві сні ви бачите нові речі, придивлятися варто і до своїх відчуттів, подобаються вам речі чи ні. Куплені вони вами або вам їх подарували? Також для передбачення важливо, що це було:

Новий одяг

Часто в тлумачі можна знайти таку пораду: треба придивлятися не лише до того, наскільки модно і дорого виглядала річ, яку ви будете купувати, або вам її подарують, а й до її кольору. Особливо такий символ значущий, якщо колір просто врізався вам в пам’ять:

Які речі вам снилися: щойно куплені, або ви просто приміряли їх в магазині? Це також має важливе значення. Купівля речей нерідко обіцяє наявність перешкод на шляху до поставленої мети. А ось просто міряти їх — життя подарує вам не один шанс кардинально змінити стан речей на краще. Від вас вимагається лише одне: не пропустіть свій шанс.

Довго приміряли речі в магазині і придбали те, що було найкращим? Тоді можете будувати найсміливіші плани, ви з легкістю всього досягнете.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: