Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться нові туфлі?

До чого сняться нові туфлі?

Зміст:

Сонник нові туфлі

Якщо хочеш поліпшити свій настрій, а можливо, навіть змінити життя, займися шопінгом. Купи собі обновку, наприклад, нову пару взуття. Адже людини завжди зустрічають по одягу, і лише проводжають по уму. А нові гарні туфлі це додатковий бал, який ви вкладете в свій образ.

Бачити нові туфлі уві сні — досить-таки часте явище. До чого вони сняться? Яке тлумачення отримає сон, якщо ви будете їх приміряти, купувати, ходити в них? Чого гадати, простіше заглянути в будь-якої сонник, а краще в кілька відразу.

Тлумачі снів

Якщо бачили нові туфлі уві сні

Сновидіння — бачення, яке відвідує людини під час сну. Наш мозок бачить певні символи, які покликані очистити нас від минулого, обміркувати даний або попередити про майбутнє. Так як символи у снах у різних людей часто повторюються, всі ці дані були систематизовані і доступно викладено в тлумачі наших снів.

Сонник Міллера

Дівчина захоплюється новими туфлями на своїх ногах, то прогноз Міллера такої — її хочуть обдурити, а можливо і спокусити. Варто тримати певну дистанцію зі знайомими чоловіками.

Взуття вкрадена, але ви не босоніж. Такий сон означає, навіть втративши, ми набуваємо щось важливе. Втрачати взуття, від вас один відвернеться.

Нове взуття тисне — ваші інтимні відносини будуть висміяна. Взагалі ж нове взуття обіцяє позитивні зміни в майбутньому.

Порівняно, замурзані — заімеете ворогів своїми необережними висловлюваннями.Сварки, втрати, захворювання — якщо у вас розв’язані шнурки.

Туфлі чорні, незважаючи на свою похмурість, мають гарне тлумачення. Такий сон означає, все буде добре, ви будете задоволені.

Сімейний сонник

Тлумачення наших снів по сімейному сонником нічим не відрізняється від тлумачень Міллера. Новенькі — до позитивного, рвані, брудні — вороги, тиснуть — до насмішок, чорні — все буде чудово.

Циганський сонник

Цигани, люди підприємливі і скрізь бачать матеріальну сторону. Тому, сон про нові черевиках вони тлумачать, як успіх у фінансових справах. Старих та зношених — до занепокоєння. Можливо, скоро вам доведеться розлука з коханими і дорогими людьми.

Старовинний англійський сонник

Наснилися новенькі туфельки — вас чекає нова подорож. Обновка промокає — на вас хтось обмовляє. Тиснуть — невдача в справах.

Сниться, що ви босоніж — будете крокувати по життю легко, все буде вдаватися. Для закоханих такий сон означає щире ставлення другої половинки.

Ісламський сонник

Взуття уві сні велика — матеріальні турботи. Втрата черевиків — до розлучення. Продаж туфель — смерть чоловіка або дружини. Міряти нові туфельки — круїз.

У новому взутті вам тісно — щось скоро скує вашу волю, не виключено навіть тюремне ув’язнення.

Взування, одягнена по погоді — позитивний знак. В іншому випадку — неприємності. Носити мотлох — візьмете в дружини дівчину з маленькою дитиною.

Психоаналітичний сонник

Наснилося, що ви зашнуровує чоботи — до смертельного результату.

Колір і фасон взуття

Який був каблук і колір туфель

Туфлі на високих підборах означають, що характер сплячого далеко не цукор. Ви занадто колючі, оточуючим важко до вас влаштується. Але якщо взуття на високому товстому каблуці, то ви все ж вмієте обходити гострі кути і згладжувати неприємні ситуації.

Трудоголікам сон з туфлями на високих підборах обіцяє конфліктну ситуацію на роботі, внаслідок якої, начальство зможе оцінити вас по достоїнству. Можливо просування по кар’єрних сходах, надбавка до заробітної плати.

Деякі тлумачі снів стверджують, що чим вище туфлі на підборах, тим вище ваше лібідо. Для жінки такі сни означають, що її сексуальність знаходиться на своєму піку.

Що стосується колірної гамми, то тут сонники сходяться в думках:

Наснилося, що ви взуті в білі туфлі і весільну сукню — підсвідомо тривожитеся про відносини з коханою людиною. Швидше за все, всі ваші переживання абсолютно даремно. Взагалі плаття, прикраси, ваша зачіска тощо теж відіграють велику роль в розгадуванні снів.

Одягати плаття і туфлі одного кольору — у вашому житті все збалансовано. Міряти туфлі різного кольору, наприклад, білі та зелені — постанете перед вибором. Швидше за все, він буде стосуватися любовних відносин. Якщо міряти нові — ваш вибір буде правильним. Міряти чиїсь — на ваш вибір хтось вплине, і якщо на ногах вони виглядають неохайно — вибір буде невдалим.

Чоловіча або жіноча

Коли нам сниться взуття, ми практично завжди можемо розрізнити чоловіча вона або жіноча. Між іншим, це грає далеко не останню роль, коли доводиться вивчати тлумачення снів.

Чоловічі або жіночі

Наприклад, чорні чоловічі черевики на прилавку — плітки, розведені через заздрість.

Якщо сон, де фігурують чоловічі туфлі, сниться чоловікові, то йому варто побоюватися появи суперника. Причому суперництво буде і в бізнесі і в любові. Для одруженого чоловіка, купити чоловічі туфлі, може означати одне: хтось із його друзів вже давно мітить на його місце біля його дружини.

Для жінки сон про чоловічого взуття віщує поява довгоочікуваного принца на білому коні. Для заміжньої — поява занадто настирного шанувальника, який всіма правдами і неправдами буде її домагатися.

Приміряти чоловічі туфлі уві сні, для дівчини означає появу відразу декількох залицяльників. При цьому кожен з них буде відповідати образу принца, так що перед вами постане важкий вибір. Є ще одне тлумачення, до чого міряти чоловічі туфлі уві сні. Для жінки таке сновидіння означає повне задоволення поточним станом справ.

Коли чоловікові сняться жіночі туфельки, означає, що скоро він зустріне свою обраницю. До чого сниться сон, де знаходяться червоні жіночі туфлі, можливо вас буде залучати заміжня жінка.

Дівочі сни

Червона сукня і червоні туфлі

Жінки, істоти унікальні. У їхніх головах одночасно можуть роїтися сотні думок. Так відбувається і стосовно снів. Чоловічі сни більш прості, зазвичай сняться туфлі без додаткових аксесуарів. Жінкам, що бачив уві сні взуття, сниться ще один обов’язковий атрибут — плаття.

Сонник говорить, до чого сниться ходити в сукні і на підборах:

Гарне плаття і туфельки з відкритими носами — у вашому житті починається період благополуччя.

Зворотній бік медалі

До чого, наприклад, сниться сон, де ви в гарній сукні і босоніжках, натираєте собі ногу? Пророкування не дуже приємне, ви станете предметом для насмішок.

До чого ламається каблук — до неприємної ситуації, будьте готові. До чого втратити каблук — до втрати коханої людини.

До негативних снам зараховують рвану, стару, поношений і брудне взуття.

Занадто велика взуття обіцяє серйозні випробування. Милуватися своїм взуттям — ви занадто довірливі, це може вилізти для вас боком.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: