Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться новонароджені діти?

До чого сняться новонароджені діти?

Зміст:

Сонник новонароджені діти

Якщо ви молоді батьки, які або готуються ось-ось до первістка, або ж у вашому домі тільки з’явився довгоочікуваний малюк, тоді сни, де ввижається новонароджений, будуть лише відлунням страхів і переживань.

Що робити, якщо ви або ще й не збиралися заводити малюка, або діти давним-давно виросли і створили свої сім’ї. До чого сниться новонароджений в такому випадку? Несе сновидіння посил?

Приснився новонароджений

Не можна однозначно сказати, до якої категорії снів відносяться подібні бачення. Це можуть бути і приємні сни, повні радості і розчулення. А можливо, то, що ви будете бачити уві сні, вас засмутить, або навіть налякає.

Думки тлумачів снів

Цікаво, що з приводу снів про новонароджених дітей думає сонник. Новонароджений — пророкує приємні сюрпризи, зміни, звістки. Щоб детально розглянути цю тему варто переглянути кілька найпопулярніших сонників.

Якщо приснилися Новонароджені діти

Сонник Густава Міллера

Міллер вважав, що поява дітей в сновидіннях пов’язане з приємними сюрпризами в реальному житті.

До речі, сни про дитинку, які відвідують зрілого чоловіка, також обіцяють йому перешкоди на шляху до поставленої мети. Але бачити дітей уві сні, для того ж чоловіки, означає, що він з легкістю впорається з усіма труднощами і стане на щабель вище.

Якщо молодій дівчині сниться немовля на руках — незабаром її будуть засуджувати за звідництво.

Сонник Хассе

Бачити уві сні своїх дітей і цілувати їх, будете довгожителем з хорошим здоров’ям. Чужі діти сняться до благополуччя і загальній повазі.

Сонник Цветкова

До чого сниться новонароджений — до величезного здивування сновидіння. Правда сонник не дає роз’яснень, позитивному або негативному.

Бачити голого малюка — чекайте біди.

Якщо дитина посміхалася

Інші тлумачі

Сняться сни про усміхнених і сміються немовлят — не зможете уникнути непорозумінь і конфліктів в сім’ї.

Наприклад, езотеричний сонник говорить про те, що малюк уві сні означає, що ваші плани руйнуватися будь-яким фактором ззовні.

Хто у вас

Важливим для тлумачення сну є стать дитини, так вибудовується основна тематика сновидіння.

У вас дочка

Вагітній жінці сниться, що її чоловік тримає на руках новонароджену дочку — можете не сумніватися, що із сто процентною вірогідністю у вас народиться хлопчик.

Сни, де ви будете тримати щойно народжену доньку на руках, означають, що ви стоїте на порозі нових цікавих знайомств, які можуть перерости в успішні творчі проекти, інші починання.

Жінці, побачити в сновидінні маленьку дочку, означає, що зовсім скоро вона знайде просте жіноче щастя. Для чоловіка ж бачити подібні сни — до успіху в справах, до благополучного закінчення важливої ​​справи.

Якщо уві сні ви брали прийомних дітей, зокрема дочка, то скоро ваше життя перевернеться на сто вісімдесят градусів, в кращу сторону. Залишати ж свою рідну дитину в пологовому будинку, або дитбудинку — до великих неприємностей, горя.

У вас синок

До чого сниться новонароджений син? Малюк здоровий, міцний і життєрадісний, тримати його на руках одне задоволення, зміни, які настають у вашому житті, будуть в кращу сторону.

Хлопчик чи дівчинка

Нічні бачення, в яких малюк плаче, виглядає хворобливим, синюшним, прогнозують вам суєту і склоки в сім’ї.

Для чоловіка:

Для незаміжньої дівчини подібні сни, як правило, сняться перед знайомством з судженим.

Вітаємо, у вас близнюки

Навіть, якщо ви не належите до дітей упереджено, у вас не виникає шок, коли поблизу знаходиться багато дітей, все одно фраза «у вас двійнята» або «у вас близнюки» введе вас в шоковий стан.

Звичайно, в даній ситуації ми розбираємо сновидіння, і в них можна бачити все що завгодно. Хоча з приводу того, до чого уві сні бачити багато дітей, будь то близнюки, двійнята або навіть трійнята, сонники разюче сходяться на думці.

Коли вагітній жінці сняться двійнята, все сонники сходяться в одному — є великий шанс, що у неї народяться саме близнюки, щоб не говорило горезвісне УЗД.

Для звичайних людей, не обтяжених вагітністю сни, де фігурують двійнята або близнюки обіцяють приголомшливий успіх в будь-якому розпочатій справі.

До речі, для тих дівчат, які тільки планують вагітність, приснилися близнюки також прогнозують, що на першому УЗД вона дізнається, що у неї будуть близнюки.

В цілому, в залежності від загальної картини сну, близнюки це символ множення. Якщо сновидіння обіцяє успіх, значить, у вас його буде в два рази більше. Якщо ж навпаки, то і бід звалиться на порядок більше. Залишається тримати себе в руках, не панікувати і думати, як викрутиться із ситуації.

До чого сниться багато дітей

У сновидінні, ви побачили пологовий будинок, інше приміщення, в якому багато дітей, і всі мирно сплять у своїх колисках, це означає, що ви зможете вирішити всі завдання, що поставить перед вами доля, досягнете пошани, поваги, багатства.

В цілому, діти — це наша радість, а багато дітей — багато радості. Якщо забарвлення сну був позитивним і ви не відчували ніякого дискомфорту, значить все буде добре.

У разі, якщо прогноз негативний — у вас ще є час вжити заходів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: