Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться новонароджені кошенята?

До чого сняться новонароджені кошенята?

Зміст:

Сонник новонароджені кошенята

Для багатьох народів кішки є священними істотами. Наприклад, землеробські народності котам поклонялися. З тієї причини, що благополуччя їх буття залежало від збереження врожаю. А коти знищували гризунів.

Котячі символи в мріях

У видіннях ці тварини персоніфікують такі поняття як хитромудрість, інтуїцію, передбачення, а також властивість перевтілення. Відразу вони уособлюють злонравие, лестощі, скритність, підступність. А ось до чого сняться новонароджені кошенята?

Звернувшись до тлумачень минулих років, можна зрозуміти думку вчених про те, що народження кошенят сниться до прикрих промахів, низці колотнеч, безлічі незначних клопоту. Для молодих людей сновидіння обіцяє складності і розбіжності у відносинах, що тягнуть відчуження і тимчасові розлади.

Сонник Міллера

Психолог упевнений, що сюжет з новонародженими кошенятами повинен насторожити сплячого.

Велика ймовірність, більше ніж будь-коли, виявитися жертвою шахраїв. Граничну обережність слід дотримуватися при здійсненні операції з коштовностями.

Жінці сниться один, тільки що народжений біле кошеня, віщуючи майстерно підготовлену пастку. Однак здорове мислення і розсудливість сновідіци, обіцяє сонник, врятують її від руйнування і неприємностей, які міг би спричинити обман.

Білий малюк в жіночих снах

Сонник Ванги

Провидиця позиціонує образ з’явилися на світ кошенят уві сні як надумані сплячим проблеми . Він перебільшує ситуацію і сам собі придумує перешкоди. Більш того, якщо так буде продовжуватися, то може визріти великий скандал.

Сонник Фрейда

Майстер психоаналізу пов’язує ці події в мріях з підвищеною збудливістю і бажаннями фізичної близькості.

Принагідно, коли їх народилося багато — це підтвердження бажань численних інтимних зв’язків.

Окот згідно сьогоднішнім тлумаченням

У джерелах сучасних провісників зустрічається інформація, що дає трактування даного процесу уві сні, що зв’язує його з бажаннями сновидіння. Подібні сюжети можуть бути застереженнями від помилок і неприємностей.

Сонник Гришиной

Сталося побачити народження кошенят — це заклик розірвати будь-які стосунки з людиною, що викликає у вас неприємні відчуття. Подібна неприязнь з’являється неспроста. Це підсвідоме передчуття його ворожих поривів.

Не ігноруйте попередження снів. Інакше велика ймовірність застати вас зненацька, розкривши свої справжні наміри.

Сонник Лоффа

Сниться багато новонароджених тварин

Пастор впевнений, що, з’явившись уві сні, цей образ свідчить про виникнення у сновидіння інтуїції. Можливо, в майбутньому у нього з’явиться бажання осягнути окультні знання.

Якщо їх народилося дуже багато, значить сновидец вже розвинув в собі деякі навички цієї науки. Головне, щоб на практиці вони застосовувалися розумно.

Сонник Цветкова

Професіонал в області езотерики вказує, що ці милі створіння віщують колотнечі, несподівані події, що тягнуть неприємності.

Якщо приснилися тільки що народжені кошенята

Цей образ у снах може мати кілька тлумачень. Деталі, які потребують уваги, це поведінка, зовнішній вигляд, масть. Важливо де знаходилися звірята, і де відбувався процес пологів.

Дії з тваринами

Маленькі кошенята мають невгамовної енергією. Тому уособлюють суєтність, клопоти, бурхливу діяльність. Сам факт, що вони тільки з’явилися на світло, говорить про народження чогось. Це може бути новий проект, ідея, поповнення родини. Розшифруємо знаки сновидінь, розглядаючи такі сюжети:

Увага на масть

Дуже важливе значення в трактуванні схожого сюжету має масть тварин. Тому як колір завжди мав вагоме символічне значення у всьому. Подивимося, як впливає масть тваринного уві сні:

Кому сниться

Одні і ті ж сюжети снів можуть мати різне тлумачення. Все залежить від того, кому вони сняться. Або сюжет привидівся молоденької особі, або зрілої жінки, а може бути чоловікові. Розберемося в цьому детальніше:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: