Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться ножиці?

До чого сняться ножиці?

Зміст:

Сонник ножиці

Ножиці — символ контрастів: творіння і знищення, життя і смерть, непередбачуваність, рок. Це і символ з’єднання — дві їх частини діють як єдине ціле.

Протилежність думок

Було б все набагато простіше, якби всі провісники і астрологи тлумачили сновидіння однаково. Однак їх думки розходяться. Тому, щоб мати повну картину трактувань, ознайомимося з думкою найпопулярніших сонників.

Ножиці уві сні

Міллер каже, що бачити уві сні ножиці не віщує нічого веселого. Дружина буде безмірно ревнивою і прискіпливої, відносини закоханих будуть захмарюватися частими сварками, невиправданими і безглуздими звинуваченнями один одного, закохані знищать себе зайвою підозрілістю. У діловому контексті перспектив не передбачається, або вони будуть досить туманними. Якщо бачити в мріях відмінно відточені, гострі ножиці, це означає в недалекому майбутньому належить возитися з глибоко огидним заняттям.Якщо ж уві сні ножиці сновидец зламає і випробує полегшення, то і наяву він відійде від неприємних, та в добавок безглуздих завдань. Якщо в примарилося видіннях ножиці були абсолютно тупі, це означає, що ви скаредний товариш, зневажливо і непривітно ставитеся до своїх друзів. А якщо ножиці були вже зламані, то це сигнал, що можете втратити друзів з — за своїх ексцентричних, нікому не прийнятних манер.

Сонник ножиці Фрейда

Сонник Фрейда стверджує, якщо в мріях наснилися ножиці, означає благополуччя в сімейному житті і в сфері вашої діяльності.Навколишні будуть вами захоплюватися і поважати. Приходить пора нестримного, без комплексного флірту, інтрижок, знайомств. Якщо в мріях ножиці невеликих розмірів, якими ви різали величезне полотно, то це означає, незадоволеність сексуальним життям з вашим партнером, але що саме вас не влаштовує не можете усвідомити ніяк поки. Але тим не менш сенс сну полягає в тому, що він закликає не поспішати з висновками. Це просто заклик придивитися до себе, розібратися в бажаних емоціях і потім вже пробувати експериментувати. Ні в якому разі не намагайтеся звинувачувати близької людини, утримайтеся від образ, які лише продовжать термін вирішення проблеми. Терпіння винагородити і новими фарбами заграють інтимні ласки.

Запитайте у сонників

Ножиці — знаряддя праці, можуть стати холодною зброєю, а можуть стати знаряддям краси. Заглянемо в сонник ножиці, який нам розповість, до чого сняться ножиці якщо:

Якщо вас стрижуть — до збитків

З практики психологи з’ясували, що часто сни, в яких фігурує цей інструмент, сняться жінкам. Якщо уві сні жінка різала ними одяг, яка є власністю чоловіка, це говорить про те, що вона відчуває страх в сексі з ним, хоче зменшити його хтивість. Якщо примариться, що жінка каструє свого коханого, це означає вона знімає з себе відповідальність в сексуальних відносинах.

До чого сняться ножиці, які сновидец точить. Це означає, що ви завбачливий і спритний чоловік, завжди обійдеться гострі кути, знайшовши адекватний варіант вирішення ситуації.

Якщо вам примарилося, що вас стрижуть, це означає чекайте великі фінансові витрати.

Тлумачення сну, в якому привиділися іржаві, або зовсім старі ножиці, які ви позичили у кого-то, каже, що можете посваритися з дорогим для вас людиною через непорозуміння. Але при нагоді, коли ножиці будуть зламані, знак швидкого примирення і налагодження інтимних відносин.

Якщо в мріях ви самі стригли кого-то, то це говорить про те, що можливо буде необхідність в розподілі матеріальних цінностей, або відчуєте на собі тягар безглуздих пліток.

Якщо в своїх мріях ви тримаєте ножиці в руках — остерігайтеся злодія.

Знаряддя добра або зла

Якщо сниться знайти ножиці, але при цьому вони розкриті — остерігайтеся наяву недоброзичливців. Вони готують вам якусь пастку. Але за умови, що ви знайшли їх складеними, то це як символ перетину і єднання, і пророкує вам доленосну зустріч з судженим.

Радісну звістку пророкує сон, в якому ви упустили ножиці, чекайте гостей.

Принагідно, коли уві сні поранилися цим інструментом, говорить про якомусь нав’язливому тривожному почутті. Можливо просто накопичилися втома і недосипання впливають таким чином на організм.

Уві сні вам може примариться, що ви гадаєте, використовуючи цей інструмент. Це застерігає від встрявання від ризикованого і невигідного заняття.

Великі ножиці — до поповнення або заміжжя

Цікава ситуація, коли уві сні ви займаєтеся вирізанням різних фігурок з паперу, або картону. Ви не чесні перед своїми близькими і друзями, тому як перекладаєте на них всі турботи і невирішені проблеми.

Якщо в своїх мріях ви щось скрупульозно викроювати і вирізуєте викроєні частини, то це обіцяє вам поява можливості вирішення проблеми в новому варіанті, завдяки докладеним зусиллям. Якщо ж ви ріжете будь-які вузли, це заклик позбутися нещирих друзів, непотрібних зв’язків.

Якщо в мріях привиділися великі ножиці, то для сімейних людей це віщує поповнення в родині; для самотніх обіцяє заміжжя. А золоті ножиці до багатої і ситого життя.

Якщо приснилися, заплутані нитками, ножиці, це прекрасний знак, який обіцяє міцні узи шлюбу.

Садові, манікюрні

Якщо героєм ваших снів стали садові ножиці, це заклик переглянути якісь свої плани і навести порядок і звітність в своїх задумах, від деяких доведеться відмовитися, щоб не прийшли в занепад ваші справи.

Коли героєм снів стали ножиці по металу, це попередження про можливі важких ускладненнях і протистояннях з партнерами по спільному бізнесу.

Якщо цей інструмент приснився незвичної форми і начищений до блиску, то ймовірна можливість необхідності хірургічного втручання в лікуванні хворого.

Наснилися старовинні, гарні ножиці, з нанесеним різьбленим малюнком — до весільних клопотів.

Принагідно, коли в мріях втратили ножиці, пророкує вам довгоочікуване рятування від, нав’язаних вам кимось, клопоту.

Буває в мріях може привидітися ситуація, коли ви тримаєте цей інструмент над вогнем, над багаттям. Це віщує вам майбутнє важке випробування. Вам буде дуже важко. Ви перехворієте душею, перестраждав, але, на подив усіх оточуючих, встанете з колін і як птах фенікс повстане з попелу. Несподівано прийде справжня легкість. Вам відкриється підлість і хитрість вашого коханого, його зрадницьке використання вашої довірливості і наївності.

Якщо обробляє рибу

Уві сні ви можете використовувати ножиці, як інструмент для обробки риби, відрізати плавники, хвіст. Це віщує довгоочікувану вагітність і що, врешті-решт, ви відкинете всі страхи які були пов’язані з попередніми невдалими вагітностями, тому що в цей раз буде все благополучно.

Якщо в мріях ви бачили маленькі манікюрні ножиці, але не користувалися ними, значить всі ваші проблеми зійшли нанівець. Ті невеликі завдання, які залишилися ще не вирішеними, вирішуватися автоматично, оскільки процес уже пішов. Головне тепер не втручатися в нього, щоб не стався бій.

Якщо в сновидінні ножиці використовувалися для твору стрижки в інтимних місцях, це обіцяє витончені, нестандартні любовні втіхи, які вам припадуть до душі і привнесуть у відносини з партнером жвавості і новизни.

Якщо в сновидінні ви виробляли руху ножицями, немов стриже повітря, це означає, що перед вами незабаром постане питання вибору між двох кавалерів, але ви будете не готові його зробити, тому як особливо не замислювалися на цей рахунок. Тому такий сон свого роду заклик до перегляду своїх симпатій. Не водіть людей за ніс, зробіть вибір. В іншому випадку втратите обох кавалерів.

Може здатися зовсім нестандартна ситуація, коли сновидець проковтнув ножиці. Болі не відчувалося, але був страх, що ушкодяться внутрішні органи, це свого роду сигнал, для того, щоб ви уважніше поставилися до свого здоров’я, що стосовно шлунково-кишкового тракту.

Якщо привиділося, що ви кидаєте в когось ножиці, це віщує те, що серед свого оточення обчисліть фальшивого друга. Деякі сонники дають інше тлумачення такого роду снам — це знак того, що ви нарешті змогли викреслити без жалю зі свого життя близької людини, який неодноразово вас зрадив.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: