Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться очі?

До чого сняться очі?

Зміст:

Сонник очі

Сни — дивовижна таємниця підсвідомості. І оскільки будь-які його прояви строго індивідуальні, то і сновидіння мають особистісний характер тлумачення. Така проекція найбільш характерна, якщо наснилися очі. Досягти єдиної точки зору на подібний символ сонник не можуть, тому найголовніше — орієнтуватися на власну інтуїцію.

Зрозуміти, до чого сняться очі досить важко, тому що різні джерела дають різні тлумачення, аж до протилежних. З одного боку — це радість, любов, приємні моменти. А з іншого — ваші суперники і вороги пильно спостерігають за вами і вичікують найбільш сприятливого моменту, щоб завдати нищівного удару.

Найбільш древні тлумачення, пояснюючи, до чого сняться очі, говорять про те, що це ознака всевидющого ока, яке не дрімає, а фіксує кожен невірний або злий вчинок. Трохи пізніше з’явилося тлумачення про те, що це затаєні вороги виглядають слабкі місця. А сучасні сонники вважають, що чисті великі і красиві очі сняться як ознака довірчих і глибоких відносин.

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення, потрібно звернути увагу на такі моменти:

Тлумачення, виходячи з кольору

Якщо приснилися очі

Як правило, це основний напрямок, яким деякі сонники вирішили обмежитися. Але так робити не зовсім вірно, тому що інші деталі можуть розкрити додаткове значення, і в кінцевому підсумку, сприятливий прогноз може замінитися попереджає, і навпаки.

Природні кольори

Бачити уві сні очі, колір яких будь-який з природних, як правило, приємно і не страшно. Якщо вони красиві, здорові і не висловлюють яскравих негативних емоцій, значить, їх колір буде приблизно описувати дії близьких людей з вашого оточення. Але практично кожне тлумачення має дві сторони: і позитивну, і негативну.

Сині і сірі

Сині — колір визнання і вірності в любові. З іншого боку сині очі можуть вказувати на лестощі з боку особи, яка хоче домогтися вашого розташування.

Сірі — допомога в господарських справах. Сірі — це однотипність щоденної праці, в якому ви б хотіли отримати посильну допомогу. Такий колір говорить про застій і рутині в вашому житті. Тому, якщо уві сні вам довелося бачити сірі очі, готуйтеся до деяких розчарувань або легкої депресії. Сірі очі також означають, що знайдеться людина, яка розділяє ваші почуття і готовий розділити з вами ваші сірі буденні турботи.

А ось зрозуміти, до чого сняться блакитні очі, набагато простіше. Вони символізують глибоку вірність в любові.

Карі і чорні

Якого кольору наснилися очі

Карі — означають пристрасть. Глибокі оксамитові карі очі обіцяють яскраві враження від нахлинуло почуття. Але не чекайте, що карі очі будуть настільки ж люто дотримуватися вірність, як і палахкотить нестримною пристрастю. Є також інше тлумачення, згідно з яким карі очі означають заздрість.

Чорні очі — задоволення. Чорні очі — обіцяють довгі ночі. Ви навіть не будете замислюватися про буденні проблеми, тому що чорні очі закрутять вас у вічному танці радості і веселощів. Деякі сонники кажуть про те, що якщо наснилися чорні очі, то вони означають сильну злість проти вашої особливі. Іноді, зустрічається тлумачення про містичні здібності, які відкриються у сновидіння, після того, як йому приснилися чорні великі очі.

До цієї ж категорії можна віднести зелені очі, яким часто приписують магічні властивості. Щоб зрозуміти, до чого сняться зелені очі, потрібно згадати, що цей колір є середнім між коричневим і блакитним — тому, подібний погляд означає любовну пригоду.

Різнобарвні

Різнокольорові очі уві сні символізують нерішучість або різку зміну обставин. Якщо сниться улюблений, у якого праве око іншого кольору, ніж лівий, будьте готові до того, що він ще не визначився зі своїми почуттями до вас. Різні очі у незнайомої людини символізують подвійність долі, коли ви самі можете вибрати один із запропонованих шляхів. Бачити, що очі незнайомої людини змінюють колір — будьте обережні, його думка про вас може стати прямо протилежною.

Сниться один з очима різного кольору — він не зможе вчасно надати вам потрібну підтримку.

Незвичайний колір

Ось що говорить езотеричний сонник: очі, колір яких незвичайний, це одна з найважливіших деталей для тлумачення. Адже важлива увага на те, що в сучасному світі, якщо використовувати лінзи, очі з легкістю кардинально змінюють колір. Тому нічні марення, в яких були помічені жовті, червоні або білі, зовсім без зіниць ока, втратили своє страхітливе значення. Особливо це стосується тих, хто є володарем контактних лінз і іноді любить застосовувати подібні вироби для кардинальної зміни кольору.

Якщо очі були неприродного кольору

Чиї очі розбурхують свідомість

Коли приходять подібні образи в нічних мареннях, потрібно постаратися згадати, кому належать приснилися очі. Від цього буде залежати інтенсивність впливу на ваше життя сторонніми особами, і можливий рада, в якій сфері життя потрібно проявити максимальну обережність.

Якщо дивилися в очі дитини

Важливо звернути увагу, чиї саме очі дивилися на вас під час сновидіння. Це були очі чоловіка, жінки або дитини. А можливо, це були закохані очі прекрасного незнайомця або ж улюбленого. Це має принципове значення для тлумачення.

Кількість і стан очей

Ось що говорить сучасний сонник: очі, що чітко види уві сні, потрібно тлумачити виходячи з їхнього стану. І якими б не були дивними сни, кількість їх також має значення. Іноді в мріях приходять абсолютно неприродні бачення, коли на обличчі людини є всього одне око, або навпаки, цілих три.

Бачити багато людей, у яких очі не на місці, або ж їх кількість не відповідає природному, значить, що ви перебуваєте в колективі, де не прийнято висловлювати свою точку зору або ж висловлювати власні почуття.

Одним більше, одним менше

Бачити уві сні людини з одним оком — отримати однобоке думка про свою роботу. Якщо сниться косою людина — нестандартний погляд на ситуацію.

Тлумачення снів, в яких привидівся чоловік з трьома очима, набагато важче. Три очі можуть символізувати пильну увагу до вашої персони. До добра це, або до худу — поки не відомо. Зрозуміло тільки те, за вами спостерігають.

Для заміжньої жінки, бачити три очі на своєму обличчі — до вагітності і благополучним пологів.

Якщо дітонародження з якихось причин неможливо, або три очі на своєму обличчі в дзеркалі побачив чоловік, то це означає різке загострення інтуїції, можливість безперешкодно отримати інформацію з Всесвіту.

Три очі — досить важкий для тлумачення образ. Він може означати буквально будь незвичайне явище. Це і три кити, на яких тримається земля у древніх, тобто, основа, головний моральний базис, і три духовні виміри (дійсність, нав і прав). Тому, при тлумаченні подібних образів, важливо враховувати інші деталі сну.

Втратити третє око — відмовитися від дару. Набути його уві сні — отримати додаткові можливості, але це також накладе серйозні зобов’язання. Якщо третє око з’явився у дитини — готуйтеся до того, що йому судилося стати великим. А побачити третій у свого домашнього улюбленця — кішки або собаки — ваш друг в один момент врятує вам життя.

Бачити багато людей, у яких на обличчі намальований третє око — потрапити в суспільство високопоставлених людей.

Здоров’я або хвороба

Бачити красиві, здорові великі очі — на щастя, відкритості, широту душі. Але до чого ж сниться хвороба очей? Як правило, закриті, хворі або опухлі очі говорять про те, що людина вперто не бажає бачити небудь серйозних проблем, або своїх нечесних вчинків.

Які були очі

Бачити уві сні свої опухлі очі, значить переживати про власну репутацію. Якщо в дзеркалі відображаються каламутні або щільно закриті очі — значить, вас майстерно обманюють, або ж ви любите зловживати спиртними напоями. Взагалі, каламутні очі говорять про схильність до стереотипному мисленню, затуманення погляду, небажання шукати причину проблем ні в собі, ні в обставинах.

Зрозуміти, що свої очі погано бачать — схильність до відкладання проблем, а не швидкому їх вирішення. Якщо, крім цього, вони хворі або криваві — стережіться нервових хвороб. Втратити криваві органи зору — серйозна проблема зі здоров’ям близьких родичів або дітей. Небезпека втратити близьких по крові.

Якщо уві сні не виходить відкрити очі — ви залишаєтеся глухі до прохань ваших близьких. Відкрити їх, після тривалих спроб, але зрозуміти, що вони погано бачать — невдача, через те, що ви зробили вибір на користь «синиці в руці».

Відчувати, що дивитися боляче, зображення розпливчасте, погано бачити — переживати про раніше скоєних помилках, виникає розуміння, що не можу нічого змінити.

Паразити і незвичайні явища

Розуміння, що у власних органах можуть жити черви, нестерпне для деяких людей. Хоча, існує думка, що немає жодної людини, у якого б в організмі не жили б черви. Бачити уві сні, що в очах з’явилися черви — занадто неприємне видовище, яке заслуговує детального розгляду.

Бачити свої очі, які опухлі і хворі, можливо з гноєм, і звернути увагу, що разом з гноєм виходять черви — поганий знак. Ситуація складеться таким чином, що ви швидко зрозумієте, хто для вас друг, а хто ворог. Черви символізують швидкий розвиток подій, які стануть для вас болючими. Після цього життя налагодиться, але тільки в тому випадку, коли ви почнете брати активну участь у формуванні власної долі. Тому що черв’яки уві сні символізують тих людей, які всіма силами намагаються перешкодити вам в цьому.

Якщо черв’яки в очах заважають їх відкривати, і вони постійно у вас закриті — ваше життя наповнене недругами, які нав’язують вам свою картину світу.

Діставати черви з очних яблук — спроба вирішити проблему, замість звичного заперечення її. Друг дістає черви з ваших очей — тільки ця людина здатна говорити вам правду. Але ви її не хочете слухати.

Коли черв’яки самі випадають, гній виливається, а погляд стає чистим, здоровим і свіжим — ваші вороги не зможуть вам нашкодити. Вони швидко відступлять перед вашою рішучістю і здоровим глуздом.

Без зіниць

Якщо в очах були лінзи

Якщо ви бачите уві сні чийсь погляд, але очі цієї людини без зіниць — можете не намагатися вирішити бюрократичні питання. Люди, з якими ви будете спілкуватися — ментально сліпі.

Бачити, що один без зіниць — емоції для нього стануть важливіше здорового глузду. Ви потрапите в компрометуючу ситуацію, але один ваш вам не повірить. Якщо в голові в цей час крутиться думка, «не можу в це повірити», то ситуація навіть для вас буде шокуючою.

Свої очі без зіниць символізують погляд у внутрішній світ, відлюдництво. Якщо ви до цього не схильні, значить, подібне сновидіння говорить про неготовність чути істину.

Використовувати лінзи, щоб не було видно зіниць — ви будете видавати себе за іншу людину. Якщо лінзи з очей випали, і все навколо обрушилися на вас — зіткнетеся з нерозумінням.

У незвичайному місці

Бачити свої очі на долонях, при цьому мати хороший зір і не бачити порожніх очниць — незвичайне сприйняття навколишнього світу.

Друг, у якого очі розташовані по всьому тілу символізує, що все ваше оточення буде стежити за кожним вашим кроком. А ось якщо подібна ситуація склалася з вами, але ви розумієте, що «я так більше не можу» — труднощі зі спілкуванням.

Якщо свої очі розташовані на спині, і один вам вказав не це — високе положення в суспільстві.

Погляд в небі

Якщо бачили очі в небі

Побачити величезні очі в небі — символічне сновидіння. Воно означає богобоязливість. Якщо в небі був осмислений погляд — значить, ви переживаєте про те, чи відповідає ваша поведінка прийнятим моральним нормам.

Прихований макіяжем погляд

Якщо сняться нафарбовані очі, значить, або ви, або хтось із вашого оточення намагається справити яскраве враження. Сон не пояснює, для чого це потрібно, але найближчі події будуть сконцентровані навколо особи, у якої уві сні були нафарбовані очі.

Якщо діяльність сновидіння пов’язана з макіяжем, то сонник для тлумачення подібних нічних мрій не потрібно — це просто відображення професійної діяльності.

Прояви ніжності

Очі часто є важливим елементом в любовної поезії та прозі. Оскільки, ця символіка більше доступна підсвідомості, то і прояв ніжності в цьому напрямку частіше відбувається уві сні, а не наяву. Але, на жаль, поцілунок очей тільки в віршах вважається проявом платонічної і глибокої любові. Подібне дійство уві сні найчастіше символізує брехня, приховування зради

Які б приємні моменти не викликав би поцілунок зі сну, в реальності він обіцяє брехня, обман і дрібні труднощі. Чим більше позитиву ви відчули, отримавши поцілунок, тим більше розчарування спіткає вас найближчим часом.

Не варто боятися відкривати ширше очі, коли чуєте дрібні обман — інакше в майбутньому подібних ситуацій буде багато. І щоб не відчувати себе дуже погано потім, краще зважитись з’ясувати всі зараз.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: