Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться окуляри?

До чого сняться окуляри?

Зміст:

Сонник окуляри

Іноді нам сняться дивні сни, а на ранок в пам’яті залишається лише окремий фрагмент. Що якщо вам наснилися окуляри, може символ мати який-небудь посил?

До чого сняться окуляри

Варто почати з того, що окуляри можна носити за показаннями лікарів, в профілактичних цілях, як захист від сонця. Такі деталі мають першорядну важливість при тлумаченні. Важливий колір, розмір, фасон, об’єкт, на якому ви виділи окуляри.

Тлумачі снів

Насамперед, не вдаючись у деталі, варто перегорнути кілька сонників, щоб скласти картину, яку представляє собою дане сновидіння.

Жіночий сонник

Якщо приснилися окуляри

Якщо брати за відправну точку жіночий сонник, окуляри сняться до змін, що залежать не від вас. Зміни відбуватимуться з подачі чужих, малознайомих людей.

Езотеричний сонник

До чого сняться окуляри? Ви вже довгий час захищати від оточуючих. Створюючи вакуум, ви не хочете помічати очевидних речей, обману близьких людей. Навколишні ж безсоромно користуються вашої наївністю.

Уві сні вони розбилися — значить, хтось все ж допоможе вам, і відкриє правду про вашому близькій людині.

Сонник 21 століття

Даний сонник, окуляри уві сні вважає ознакою того, що ви з недовірою ставитеся до когось зі своїх друзів.

Приміряти їх для зору, в тому випадку, якщо в реальності ними НЕ користуєшся — чекайте неприємностей. Наприклад, якщо в сновидінні ви читаєте через них, тоді на яву вас можуть звинуватити в тому вчинок, якого ви не робили.

Якщо розбили окуляри

Існує ще безліч трактувань, які дає цей сонник, окуляри:

Контактні лінзи також не віщують нічого доброго. Найближчим часом ви можете вчинити не за правилами, за що будете сильно страждати, а можливо і розплачуватися.

Сонник Міллера

Сняться окуляри для зору, тлумачення не втішне. На вашому шляху попадуться обманщики, які змінять ваше життя не в кращу сторону.

Зламані окуляри — вимушена розлука з коханою людиною штовхне вас на всі заставки.

Якщо слухати Міллера, то темні окуляри попереджають, що поруч з вами знаходиться владна людина, з нечистими помислами. Ви можете стати маріонеткою в його руках.

У Міллера існує не дуже гарне тлумачення того, до чого дівчині сниться її хлопець в окулярах. Таке сновидіння обіцяє розлуку, завершення вашої любові.

Сонник Лонго

Окуляри для зору уві сні, якщо на яву ви ними не користуєтеся, попереджають вас, не варто бути занадто відвертим з людьми. Чим менше своїх проблем і сподівань ви озвучите, навіть малознайомим людям, тим краще для вас. Запам’ятайте, що навіть випадковий попутник, якого, як ви думаєте, більше ніколи не зустрінете, може мати величезний вплив на ваше подальше життя.

Втратити або розбити окуляри — понесете непередбачені грошові розтрати.

Погано бачити навіть через оправу для зору — перешкоди на шляху до наміченої мети.

Дії з окулярами

Якщо приміряли окуляри

Купувати подібний аксесуар уві сні, означає, що найближчим часом вам варто бути гранично обережними навіть у дрібницях.

Сниться, що ви їх взяли міряти, але так і не вибрали потрібний варіант, значить, що ви незадоволені нинішнім станом справ. Тлумачення підказує вам — прийшла пора щось змінювати.

Втратити очки — ви абсолютно не цінуєте того, чим обдарувала вас доля.

Знайти — отримаєте підтримку від впливових осіб, відчуєте себе в цілковитій безпеці.

Міряти — перестаньте жити на дві сторони. Будьте щирими зі своїми близькими, брехливість до добра не доведе.

Панянка Гришина вважала, що міряти окуляри, сниться до того, що пора поміняти свій звичний життєвий уклад.

Інші тлумачення

Сниться знайомий чоловік, одягнений в чорні окуляри — у вас є надія на взаємність ваших почуттів.

Знайти окуляри, згідно сонником Езопа, веде до вашого прозріння. Ви кардинально зміните свою думку з приводу певних речей.

Цікаве тлумачення має сон, в якому вам привидівся дитина в окулярах. Значить, намічається серйозна подія на роботі.

Висновок

Бачити уві сні окуляри, людина, якій це сниться, стоїть на порозі змін. Як мінімум ви отримаєте необхідну інформацію про вашому оточенні, яка круто переверне ваш світогляд. А як максимум — змініть життя.

На питання, до чого сняться окуляри, можна сміливо відповідати, що ніякого негативу сновидіння не несе. Зате в такому сні прихована корисна інформація, яка повинна привести вас до успіху.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: