Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться оси?

До чого сняться оси?

Зміст:

Сонник оси

Образ оси дуже цікавий сам по собі. Оси мають здатність літати, їх життєдіяльність спрямована до творення, про що говорить незвичайний вид гнізд. Оси — хижаки, настирливі, жалять свою жертву. Вони нав’язливі своїм дзижчанням. Ось таким багатогранним набором якостей наділені оси. Цікавий факт про ос той, що збільшуючись в масі у них відбувається і зростання мозку, але відчувають області ростуть слабо, а от області, де аналізується і накопичується інформація, здатність пам’ятати і навчати, росте швидше. Це говорить про те, що ці комахи йдуть тим самим шляхом розвитку, що і людина. В ході своєї еволюції оси активно вдосконалювали свій аналітичний мозок. Звідси і значення їх символу як душі людини. А ось до чого сняться оси?

І що ж сни пророкують нам?

Тлумачення снів, де героїнею постає оса, точно також багатогранно, як і значення символу. Тут важливі всякі нюанси. Давайте полюбопитствуем до чого сняться оси.

Приймемо до уваги обставини, при яких вони постали.

Якщо приснилося, що вас вжалила оса, це попередження, що заздрісники і вороги будуть розпускати плітки про близьких вам людей. Ці підступні наклепи очорнити вашу репутацію. З’явиться ризик розриву любовних відносин. Не виключена зустріч з вашої суперницею, або зрада чоловіка.

Сонник Міллера в розгадку снів, де оса вжалила сновидіння, вносить наступне уточнення — якщо після ви зруйнували гніздо, то приречені на розлуку з коханою, або навлечёте на себе проблеми незабаром, без надії на їх швидке вирішення.

Коли уві сні примарилося, що на вас летить величезна оса, значить чекайте нових знайомств. Сонник Міллера передбачає таку обставину уві сні, коли оса примостилася на домашню худобу або тварина. Значить ви без праці позбудетеся від складнощів. А незаміжньої дівчини це пророкує суперечка або непорозуміння з особливою старшого віку.

Якщо приснився цілий рій

Якщо оси жалять ворогів, це пророкують підвищення по службовій драбині, довірчі відносини керівництва. Довго за вами наглядають і колеги розуміють, що козирне місце дістанеться однозначно вам.

Коли оси уві сні величезним роєм літають в будинку і приносять мед, тлумачення Міллера передрікає величезні грошові вливання в ваші проекти.

Тлумачення снів, де багато ос кружляє навколо вас, говорить про підступи, які будують співробітники. Але або ви вдало подолаєте всі перешкоди і зробите крок на чергову кар’єрні сходинки, тому як керівництво буде до вас пильніше придивлятися, і цей факт зіграє користь. Або підступи колег приведуть до ситуації, яка змусить вас змінити місце роботи, навіть зміну професії, не виключений факт отримання нового освіти і підвищення кваліфікації, що, знову — таки, буде на вашу користь.

Коли уві сні оси кружляли з різними комахами, це хороше знамення того, що ви обзавелися друзями, які завжди підтримають у важких ситуаціях і заступляться в моменти спірних питань.

Існування суперника в реальності, якого ви здолаєте з чималими втратами дає тлумачення сон, де ви вбили осу. Більш того, з’явиться шанс мати прибуток від вдалого проекту. Ще існує розгадка таких снів, де сонник передрікає розкриття дуже важливого секрету. І цей факт може призвести до сварки з близькою людиною або втрату фінансових коштів. А ужалені осою друзі або чужі люди, втілюють крах надій ваших недругів, повідомляє сонник. Їм не вдасться занапастити ваші проекти або зірвати укладення дуже важливого контракту.

Якщо оса мертва

Коли молодій дівчині приснився сон, в якому вона вбила осу через страх, це наслідок того, що в реальності вона боїться нових знайомств і інтимних відносин. Це їй може обіцяти і розлуку з уже наявними судженим. Хоча, не виключена ситуація, коли минуло якої друзі та знайомі почнуть вас ігнорувати, а близькі — відкинутий.

Сонник дає тлумачення снів, де здадуться мертві оси. Це волає про необхідність звернутися до фахівця. Можливі проблеми в інтимному плані. Для чоловіків такий сон — передвісник імпотенції, відповідно для жінок — фригідність.

Творча, але хижа

Мотиви хижості ос, що знаходять відображення в літературі, як про могутніх, дуже хитрих комах — сильних цього світу, які смокчуть земну вісь, наклали відбиток і в розгадки мрій з їх участю.

Яд перебільшує отрута

Коли доводиться бачити сон, в якому оси поїдають мертву змію, це говорить про сновидцем, як істоту порочної природи. Ця людина знаходить задоволення, спілкуючись з людьми, неймовірно схожими на самого нього. Завдяки такому спілкуванню він міг би запозичити ще яких-небудь мерзенних і огидних якостей.

Якщо оса вжалила

Раптом у вашому сні привиділося, що оса кусає жовчного і аморальної людини, це ваша реальна перемога над недругами. Більш того, вони можуть бути повалені і навіть принижені без вашої участі.

Якщо в мріях оси кружляють навколо людей або конкретної людини, а ви лише спостерігаєте за цим процесом, то знайте, ви під час розпізнаєте маскуються ворогів і вони не в змозі будуть нанести вам шкоду.

Сон, коли привиділося що знайомий розорив осине гніздо і комахи його вкусили, а він почав відганяти їх в вашу сторону, це заклик бути обережним. Вам доведеться виконувати кимось незавершену роботу.

Але приймаючи її, врахуйте деталі і результати роботи на даному етапі. Інакше не закінчені дрібниці в процесі можуть вплинути на результат справи в негативну сторону, а вину в цьому спишуть на вас.

Милість осина

Оси неприємні істоти, але в мріях вельми корисні і роблять всім нам вагому милість — застерігають від неправильних вчинків, дають пораду, як вчинити і на які моменти і деталі звернути увагу. Адже без такої підказки ми можемо потрапити до недругам в мережі. Так от якщо наснилися оси, що кружляють навколо вас, але не жалять, це застерігає про дрібні неприємності, з приводу яких особливо турбуватися не потрібно. Це може бути будь-яке невеселе звістка від далеких рідних або друзів, з якими давно не бачилися. Але вас воно жодним чином не торкнеться.

Якщо примарилося осине жало, що залишилося у вас в руках, то в реальності ви уличів людини зі свого оточення в нещирості і в спробі вас обмовити. Але ви повністю його позбавите цієї можливості, при людно посоромивши.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: