Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться осколки?

До чого сняться осколки?

Зміст:

Сонник осколки

Побачене уві сні скло — перешкода на шляху сплячої людини. Якщо розглядати цей символ в такому контексті, то бачити уві сні осколки — досить позитивно.

Шматки скла або дзеркала розглядаються Сучасним тлумачем як захист від будь-якого негативу, дій ваших ворогів, підступів недругів.

До чого сняться шматки скла по сонником

Уві сні осколки можуть бути від звичайного скла, може приснитися розбите дзеркало. Будь-який символ буде мати свій прогноз.

Сонник Міллера і Данилової

Наснилося бите скло або дзеркало

Дані джерела користуються досить великим попитом у сновидцев. Кожен з них розглядає подібні бачення про осколки досить незвично. Ви можете вибрати те пророцтво, яке підходить саме вам.

Сонник Міллера

Побачити уві сні, як шматок скла встромився в ваше тіло — будете терпіти причіпки з боку найрідніших людей. Вони будуть і з приводу, і без. Недруги теж не обділять вас своєю увагою, і підключаться до нападок родичів.

Сновидіння, в якому ви бачите себе в гостях, і вам в ногу випадково встромляє шматочок скла — в цілому негативно. Вам доведеться спілкуватися з неприємними людьми. Можливо, до вас завітають непрохані і неприємні гості, а може, ви самі потрапите в суспільство, де люди, що будуть присутні там, стануть викликати у вас негативні емоції.

В цілому сновидіння про розбите дзеркало або іншу скляну поверхню говорить про те, що ваше становище справ буде погіршуватися з часом. Це станеться через те, що ви зневажливо і несерйозно ставитеся до дрібних негараздів.

Сонник Данилової

Як вважає даний сонник, оскільки, якщо це розбите дзеркало, обіцяють сплячій людині отримання звісток, які будуть неприємними або навіть сумними.

Збирати осколки і випадково розрізати собі руку — потрапите в немилість впливової людини. Він зуміє неабияк зіпсувати ваші справи і репутацію. Після подібного бачення варто бути гранично обережним у всьому.

Сняться черепки від посуду

Тлумачення інших сонників

Існує ще ряд сонників, які дають досить цікаві передбачення з приводу того, до чого можуть привидітися оскільки уві сні.

Деталі сновидіння

Добре, якщо після пробудження ви зумієте пригадати, який саме осколок вам наснився, а сонник в свою чергу підкаже, що означає ваш сон:

Сниться бите дзеркало

Також важливо, що в результаті ви робили з осколками. Позитивно розглядається сновидіння, в якому ви підмітали підлогу віником. Це означає, що ви зумієте досягти успіху. Прибиране житло було ваше — успіху досягнете самостійно, а коли прибирання відбувалася в чужому приміщенні, то вам краще працювати в команді.

У Лунном сонник навіть можна знайти тлумачення, до чого може приснитися зібрати всі осколки на пляжі. Це бачення говорить про те, що сновидець досягне успіху, навіть не докладаючи особливих зусиль.

Побачений сон про дзеркало, що розбилося у вас в руках, говорить про те, що ви позбудетеся своєї мрії, для досягнення якої працювали довгий час.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: