Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться панчохи?

До чого сняться панчохи?

Зміст:

Сонник панчохи

Часто уві сні ми можемо звернути увагу на певну частину гардероба. Наприклад, ви можете бачити уві сні панчохи. Що означає подібне нічне бачення? Чи варто воно того, щоб ретельно розглядати його?

Наснилися панчохи

Даний символ може мати кілька найрізноманітніших тлумачень. Сонники радять перед тим як приступати до розшифровки сну, пригадати навіть самі найменші деталі. Вони допоможуть вам скласти вірний прогноз, яке обов’язково збудеться.

Наснилися ношені або порвані вироби

На перший погляд може здатися, що даний символ досить рідко зустрічається в Тлумачі снів. Якщо ви потрудіться і перегорнете кілька видань, то будете приємно здивовані тим, скільки інформації знайдеться.

Тлумач Адаскіной

До чого сняться панчохи, що мають сліди шкарпетки, або навіть порвані? Такий сон означає, що навколо вашого імені ходить дуже багато чуток, і найчастіше вони є неправдивими. Вам варто бути гранично обережними, так як вони можуть неабияк вам нашкодити.

Якщо дівчина уві сні бачить на собі красиві і дорогі панчішки, то в реальності вона не буде відчувати нестачу уваги від численних шанувальників. Тлумач радить не розпорошаться, а вибрати одного найдостойнішого. Якщо ви станете приділяти увагу всім підряд, то ризикуєте упустити свою долю.

Побачити уві сні білі панчохи — неприємності, захворювання, що торкнеться саме вас.

Український тлумач

Бачити уві сні чорні вироби

Побачений уві сні панчіх обіцяє сновидцу веселе проведення часу. Ви будете втягнуті в веселу забаву, з користю проведете час. Не виключено, що незабаром у вас відбудеться романтичне побачення.

Еротичний сонник

Даний сонник вказує на те, що в давні часи пані носили виключно білі панчішки. Тому сновидіння про чорних панчохах, які з’явилися на ринку порівняно недавно, вимагають особливого розгляду. Такий сон варто тлумачити, виходячи з самих найменших деталей.

Як вважає даний сонник, панчохи чорні в нічному баченні можуть характеризувати сновидіння як людини, у якого є садомазохистские нахили. Також це може бути знаком, що ви завжди намагаєтеся отримати те, що недоступно або заборонено.

Тлумач апостола Кананіта

Як вважає даний сонник, панчохи уві сні — негативний символ. Вони обіцяють швидкі сварки, неприємності, непорозуміння.

Езотеричний сонник

Сняться красиві панчішки

Побачений уві сні панчіх скоріше характеризує вашу особистість, ніж передбачає майбутнє. Такий сон говорить про те, що ви людина примхливий і вибагливий. Ви багато чого очікуєте від оточуючих, але самі не бажаєте докладати ніяких зусиль.

Коли дана деталь одягу була новою, красивою, то вам так і будуть потурати у всіх ваших примхах. Всі вчинки будуть сходити з рук. А ось порвані, старі, некрасиво дивляться — знак, що всі ваші вчинки будуть винесені на загальний огляд. Вам пригадають буквально все, доведеться відповідати за скоєні дії.

Французький тлумач

Ця деталь гардеробу, на думку французів, сниться перед фінансовими витратами та грошовими втратами. Добре, якщо ви встигли розглянути, з чого вони були зроблені:

Довелось знімати їх з себе? Такий сюжет сниться до набуття матеріального благополуччя, багатства. Одягати ж, навпаки, до безглуздих витрат, що можуть неабияк зіпсувати ваше становище.

Побачити на панчосі дірку — ви отримаєте багатство, але незабаром зрозумієте, що це був лише обман.

Тлумач для всієї родини

Наснилися вироби з діркою

Даний джерело розглядає не тільки саме бачення, але і часовий проміжок, коли воно вам приснилося:

Негатив в тлумаченні Густава Міллера

Міллер у своєму тлумачі снів різко негативно розглядав бачення, в якому фігурували панчохи. Сам по собі цей символ означає, що ви потрапите в компанію до людей, які ведуть неправильний спосіб життя.

Для дівчини бачення про те, що на панчохах з’явилася дірка — негативно. Навколишні люди порахують її легковажною особою і звинуватять в розпусті.

Навіть бачення, в якому ви одягаєте на себе красиві і дорогі панчохи, позитивно лише частково. Незабаром ви станете об’єктом обожнювання. Такий стан речей цілком може закрутити вам голову, але Міллер вважав, що саме в такій ситуації варто бути найбільш обачною.

Сняться білі панчішки

Коли сниться, що на вас надіті панчішки білого кольору, то вам доведеться зіткнутися з розчаруванням, обманом або навіть захворюванням.

Деталі мають значення

Якщо постаратися і вивчити кілька провісників снів, то можна відтворити цілий список того, до чого сняться ті чи інші панчохи:

Якщо молодий хлопець каже, що «я бачу уві сні гарні ніжки в чорних панчохах», то незабаром він буде повністю поглинений сильним почуттям. Якась дівчина так увійде до нього в серці і душу, що він не зможе думати ні про що інше.

Як вважає сонник, панчохи, що ви купували уві сні, означають, що ви загрузли в неприємності. Ви бажаєте будь-якими методами вирішити їх, але не своїми силами, а за рахунок інших людей. Не факт, що ви дочекаєтеся сторонньої допомоги, або що вона настигне вчасно.

Самостійно в’язати панчішки — чекайте радісних подій, що незабаром скрасять ваше життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: