Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться папіломи?

До чого сняться папіломи?

Зміст:

Сонник папіломи

Коли вас зацікавило, до чого сняться папіломи на тілі, то приготуйтеся до того, що однозначної відповіді ви не отримаєте. Пророцтва можуть бути кардинально протилежними.

Багато чого буде залежати від тлумача снів, який ви виберете за першооснову.

Побачити уві сні нарости на тілі

Папіломи на тілі можуть обіцяти вам набуття матеріального благополуччя. Разом з тим сонник говорить і про нещастя, які можуть з вами статися.

Щоб скласти своє унікальне передбачення, сплячій людині варто згадати все: від відчуттів до супутніх знаків уві сні.

Частина тіла

Наснилися вірусні бородавки

Важливо вказати, де саме приснилася папілома. Саме від місця її знаходження буде залежати напрямок передбачення.

По всьому тілу

Як вважає сонник, якщо уві сні папіломи знаходяться у вас по всьому тілу, значить злі язики щосили зводять наклеп на вас. Багато реальні знайомі повірять пліткам.

Щоб відновити свою репутацію, вам необхідно бути незмінно доброзичливим і спокійним. Тільки це зможе врятувати ситуацію.

Папілома на спині пророкує труднощі на роботі. Колеги стануть діяти на нерви. Не виключено, що причиною стане рідною вам людина, варто запастися терпінням.

Часто бородавку на руці розглядають як передвісник отримання несподіваного багатства. Так вважає езотерик Цвєтков.

В області особи

Бачити уві сні дефекти на обличчі

Сниться папілома на обличчі — потрапите в неприємну ситуацію. Сонник вважає, що оточуючі люди стануть вас зневажати, і це істотно виб’є ґрунт у вас з-під ніг.

Головне, що в підсумку ситуація стабілізується, це лише тимчасове явище, вам просто варто запастися терпінням.

Щека з родимками і бородавками — сновидец стане щосили трудитися, щоб розбагатіти, на жаль, це не принесе результату.

Папіломи знаходяться безпосередньо під очима або на лобі? Ваші недоброзичливці постаралися, тепер репутація остаточно зіпсована, і зробити вже нічого не вийде.

Безліч бородавок

У снах бачили багато папілом — вам чекає важкий шлях. Вважається, що сновидець зіткнеться з перешкодами і труднощами, які доведеться долати.

Сниться багато бородавок

Вас повинно втішати те, що зусилля не пройдуть даром, і весь накопичений досвід все одно вам стане в нагоді.

Трохи деталей

Постарайтеся згадати, що ви робили уві сні. Першою думкою було від них позбутися? Тоді сонник передбачить настання світлого періоду в житті.

Вважається, що всі неприємності незабаром покинуть ваше життя, удача осяє її. Вона стосуватиметься всіх сфер життя сплячої людини:

Позбавлятися уві сні від косметичних дефектів

Серед позитивних прогнозів вважаються наступні: якщо ви бачили на собі папілом, то незабаром ви отримаєте приємний подарунок. А ось на тілі іншої людини — сновидіння, що обіцяє вам зустріч, яка стане знаковою і подарує вам не тільки приємні моменти, але і відкриє нові горизонти.

Папіломи по Фрейду

Зигмунд Фрейд вважав, що папілома уві сні є символом статевого акту. Для жінки подібний сон означає, що вона готова до активного статевого життя, частій зміні партнерів. Біда в тому, що сновидицей вважає себе не дуже привабливою для чоловічої статі, і це стримує її.

Чоловік, що бачить на своєму тілі папіломи, бородавки, інші новоутворення, вважає себе не зовсім привабливим для жінок. Він свято вірить в те, що у нього зовсім нічого не вийде, і не ризикує зближуватися з протилежною статтю.

Довелося побачити уві сні на тілі папілом і довго думати, чи виводити її? У реальності ви постанете перед складним вибором, наприклад, вам доведеться вибирати між хорошим другом і ідеальним коханцем.

Приснилася величезна бородавка

Пророцтва інших тлумачів

Провидиця Ванга вважала: якщо уві сні ви бачили у себе на тілі папіломи, яких в реальності не існує, значить незабаром ви будете сильно здивовані.

У нічному баченні тіло покрилося просто величезними папіломами? Значить, ви станете причиною нещастя іншої людини. У нього в житті відбудеться біда через вашого необдуманого вчинку.

Густав Міллер вважав, що коли ви виводили бородавки або папіломи уві сні, то в реальності ви зумієте захистити не тільки себе, але близьких вам людей. Нарости зникли самі по собі? Тоді сонник Міллера каже, що все в житті налагодиться.

Побачити іншу людину, який весь в папіломах, — у вас несподівано з’являться вороги.

Малий Велесов сонник говорить про те, що з’явилася папілома у вас уві сні означає отримання новини. Якщо вона видна всім, заподіює вам незручність, то новини вас не порадують. Знаєте, де вона знаходиться, це місце прикрите одягом, і вона абсолютно вам не заважає? Известия порадують.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: