Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться пельмені?

До чого сняться пельмені?

Зміст:

Сонник Пельмені

Продукти харчування, які вживаються досить часто в реальності, не завжди сняться як знакова сновидіння. Тому, зрозуміти, до чого сняться пельмені, набагато важче, ніж може здатися на перший погляд. Адже з одного боку — це тісто, яке говорить про благополуччя і матеріальний достаток, а з іншого — сире м’ясо, що не завжди є позитивним символом сновидінь.

Якщо приснилося багато ароматних пельменів на красивій білій тарілці — значить, у вашому домі панує затишок і порядок. Добре сервірований стіл з великою кількістю різнобарвною посуду, а в центрі стоїть величезна супниця, повна пельменів — готуйтеся приймати гостей.

Для того, щоб тлумачення, до чого сняться пельмені, було глибоким, слід згадати такі моменти:

Не варто забувати про індивідуальний тлумаченні сновидіння, яке ґрунтується на відчуттях під час сну, а також відразу після пробудження. Адже саме особистісне ставлення до образів, побаченим уві сні, може стати основним ключем до розгадки образів, які були надіслані підсвідомістю.

Що означає сон

Ось що говорить стародавнє слов’янське сонник: пельмені, побачені уві сні говорять про широту душі сновидіння і готовності заради близьких пожертвувати власними інтересами. Бачити багато величезних пельменів — до привітного прийому гостей. А велика кількість дрібних говорить про те, що багато зусиль у новій справі буде розтрачено даремно.

Ліпити самому або в компанії

Якщо сниться, що ви старанно виліплює кожен пельмешек, намагаючись зробити їх красиво — готуйтеся до того, що вам доведеться ретельно працювати над дуже важливим проектом. Але ваша працьовитість буде винагороджено як матеріально, так і морально.

Якісні характеристики

Від зовнішнього вигляду страви, побаченого уві сні, буде залежати основне тлумачення. Так, великі кажуть про матеріальну вигоду, а дрібні — про рутинні клопоти. Смачна страва означає приємно проведений час, а протухшее або згіркле — про марних зусиллях.

Розмір і приготування

Дрібні були або великі

Чим дрібніші пельмені наснилися — тим більше різноманітних клопотів очікують вас в найближчому майбутньому. Спосіб приготування страви також дуже важливий. Так, сирі говорять про минулі образи, які ви могли кому-небудь нанести, а смажені — про дуже вигідних вкладень. І вони вже здатні приносити прибуток практично в найближчі дні.

Смак і вживання

Якщо уві сні вам довелося їсти пельмені, дуже важливо згадати, якими вони були на смак. Від цього буде залежати практичний результат розпочатого вами справи.

Власні почуття

Дуже важливо згадати, яке враження справив на вас цей смачний продукт. Насолоджуватися ароматом, очікувати подачі на стіл і їсти ніжне, приправлене маслом блюдо — до задоволення, добре проведеним часу.

Відчувати кислий смак, велика кількість оцту — навіть невеликі промахи будуть помічені, і це абсолютно засмутить вас.

Протухлої продукт або в цвілі — поганий знак. На вас хтось затаїв образу і чекає слушної нагоди, щоб поквитатися. На жаль, такий момент настане дуже скоро.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: