Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться пиріжки?

До чого сняться пиріжки?

Зміст:

Сонник пиріжки

Благодатними вважаються ті сни з їжею, в яких вона свіжа, приємна зовні і з апетитним ароматом. Не виключенням, є випічка, побачена уві сні. Тому, щоб отримати тлумачення, до чого сняться пиріжки, досить просто згадати, чи хотілося вам їх з’їсти — і вже тоді буде зрозуміло, до добра приснився сон, або попереджає про щось.

Зрозуміти, до чого сняться пиріжки, можна навіть якщо прийняти за основу тлумачення такого символу як хліб. Адже це теж виріб з борошна, для приготування якого потрібно докласти багато зусиль. Біла мука і, відповідно, білі пишні дріжджові пиріжки з неї символізують достаток, процвітання, сімейне благодать.

Бачити багато готових пиріжків на столі — до прибутку, яка не обов’язково буде матеріальної. Готувати їх — робота до вподоби. Їсти — користуватися заробленими матеріальними благами.

А ось якщо наснилися зіпсовані, тверді, перекошені або згорілі пиріжки — це сигнал до того, що вам пора придивитися до себе і своєї поведінки в суспільстві. Бути може, ви давно запустили свій зовнішній вигляд і дозволяєте собі з’являтися серед друзів в брудній або дірявої одязі.

Які саме вироби наснилися

Тлумачення подібних снів безпосередньо залежить від основних якісних характеристик мучного вироби. Печені, добре підійшли — означають прибуток, яка може також виражатися в поповнення сімейства. Смажені — попереджають про швидкі і досить інтенсивних змінах, які відбудуться у вашому житті. А з начинкою — готуйтеся до подій. Які саме вони будуть — залежить від побаченої уві сні начинки.

Якщо пиріжки були печені

Головне — всередині

Бачити пиріжки з начинкою уві сні — дуже непоганий знак. Ви є улюбленцем долі, і вона готова піднести вам масу сюрпризів. Сниться багато пишних пиріжків, з різною начинкою, а вам належить вибрати — у вас є кілька шляхів саморозвитку. І що найцікавіше — будь-який з них буде вдалим.

М’ясні або овочеві

Якщо приснилося багато пиріжків на тарілці з м’ясною начинкою — чекайте вигідних пропозицій про роботу. А овочеві означають, що незабаром ви отримаєте відмінну фінансову допомогу, при тому, що ніяких зусиль для її отримання не буде потрібно.

Солодкі вироби

З чим були пиріжки

Ароматні пиріжки з повидлом або будь-який інший солодкою начинкою буквально означають солодке життя. У вас вийти реалізувати всі ваші ідеї, обставини сприятимуть будь-яким починанням.

Якщо уві сні ви бачили, що пиріжки підгоріли і виділяють неприємний запах гару — будьте обережні, хтось намагається вас обдурити, коли робив вам занадто привабливу пропозицію.

Сниться з цвіллю або гіркий — значить, ваш проект закінчиться абсолютно не так, як ви думали.

Великий пиріг або без начинки

Один великий солодкий пиріг — важливе, давно задумане справа. Якщо він гарний, гарячий і ароматний — все вийде, як не можна краще. З любов’ю піч його, але він перекосився або впав — попередження про перешкоди, які обов’язково з’являться в процесі роботи.

Побачити, що в пиріжку немає начинки, на яку ви розраховували — подив. Вчинки близьких вас не стільки здивують, скільки розбудують. Але не варто приділяти цьому дуже багато часу, відчуття дуже швидко пройде.

Основні дії з тестом уві сні

Якщо замішували тісто

Тлумачення снів може трохи змінюватися в залежності від виконуваних сновидцем дій з тестом. Тому що тісто — унікальна субстанція не тільки в світі нічних мрій, але і в реальності. Недбайлива господиня, яка відноситься до борошна без належної поваги, не зможе замісити смачний і повітряний пиріг.

Якщо в одному зі снів у вас ніяк не виходить замісити тісто — придивіться до себе. Будь-які зміни в зовнішності або в характері стануть довготривалими, тому не варто упускати таку можливість зараз.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: