Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться пологи вагітної?

До чого сняться пологи вагітної?

Зміст:

Сонник пологи вагітної

Вагітні жінки дуже сприйнятливі. Крім цього, вони постійно переживають з приводу свого стану, неминучих пологів, здоров’я малюка. Вагітність робить їх забобонними, і коли сниться будь-якої сон, то вони відразу ж задаються питанням: до чого це?

Вагітні сни

Протягом довгих дев’яти місяців жінці неодноразово приходять думки про те, що незабаром вона стане мамою. Організм фізично і психічно готується до нової ролі. Тому немає нічого надприродного в тому, що їй сняться пологи.

Тлумачі снів

Але, можливо, що дане бачення несе в собі щось більше? Для вирішення даного питання, варто звернутися до сонникам.

Сонник Фрейда

Як тлумачать вагітність

Зигмунд Фрейд по-різному тлумачив сон про пологи для чоловіка і для жінки. Останньою — приймати уві сні пологи, до майбутньої вагітності. Для чоловічої половини людства, як застереження — будьте розбірливі і уважні у позашлюбних стосунках, так як ваша партнерка може завагітніти. Ще сновидіння може означати, що чоловік готовий стати батьком, і не проти вагітності подруги, дружини.

Сонник Міллера

Заміжнім, передрікає вагітність, незаміжнім — сватання.

Сонник Ванги

Якщо пологи пройшли успішно — знайдеться людина, яка допоможе вам вирішити складне завдання.

Мучитися від болю при пологах — для здійснення бажань, доведеться пройти через багато перешкод. Хоча, якщо пологи уві сні пройдуть вдало, то ви все ж подолаєте їх.

Провидиця вважала, що пологи показують вам, ви недооцінюєте реальну ситуацію.

Потрапити на власні пологи — круте зміна вашого життя на триста шістдесят градусів.

Жіночий сонник

Вагітній жінці сни про вагітність і пологи, віщують позитивний результат справи в реальності. Поява дитини буде легким, а сам малюк здоровим.

Сонник Лонго

Якщо сон сниться майбутнім батькам, він нічого не пророкує, це просто ваші страхи і надії, пов’язані з появою малюка на світ.

Якщо сниться вагітній

Коли поповнення в родині не намічається, то для чоловіків і для жінок йде різне трактування:

Сонник 21 століття

Даний сонник визначає, до чого сняться бачення про пологи вагітної — до швидкого багатства, отримання прибутку. Також сонник вміщує в себе передбачення за різними варіантами снів на дану тематику, при цьому вони різні для обох статей.

Чоловікові:

Жінці:

Сонник Мандрівника

Даний сонник дає чіткі відповіді на основні питання. Тлумачення йдуть щодо людини, який бачив сон. Отже, до чого сняться пологи:

Кого чекаємо

Не мале значення має стать народженої дитини. Також, цілком можливо в сновидінні ви побачите двійню або трійню.

У вас дівчинка

Якщо народилася дівчинка

Переплетення снів і реальності дуже заплутані. Іноді сни, які сняться ночами, в реальності збуваються з точністю до навпаки. Так якщо уві сні побачити появу на світ дівчинки, в реальності очікуйте сина.

Ще таке сновидіння вказує на сюрпризи, якими незабаром обдарує вас життя. При цьому всі вони будуть приємними.

Багато сонники прогнозують, що поява на світ доньки може обернутися для батьків навіть народженням двійні.

Народився хлопчик

До чого хлопчик? До легких пологів в реальному житті.

Коли в сновидінні самих пологів ви не бачили, але вам повідомляють, що у вас син — чекайте прибутку і фінансового благополуччя.

Вітаємо, у вас двійня

Якщо сняться пологи близнюків — це добре. Значить, ви перебуваєте в гармонії з самим собою, і з навколишнім світом. Кількість дітей прямо впливає на позитивність сну, чим їх більше, тим краще.

Але, якщо пологи були передчасні, і дітки слабенькі — зверніть увагу на стан свого здоров’я.

Як пройшли пологи

Наснилися пологи, які закінчилися смертю породіллі або малюка? На яву позбудетеся від давила на вас ноші, скинете її з плечей.

Коли вагітної сниться легке поява на світ малюка, значить, в реальності все непорозуміння вирішаться самі собою, і вам не доведеться докладати жодних зусиль.

Якщо сняться власні пологи, варто пригадати свій емоційний стан. Ви відчували страх, біль, обурення — організм показує, що морально ви ще не готові до материнства, як то кажуть «у страху очі великі». У тому, випадку, якщо вас переповнювало щастя і радість — сон в руку, починайте готуватися до щастя материнства.

Передчасні, сняться до прибутку і удачі. Все буде піднос вам «на блюдечку з блакитною облямівкою». Але іноді передчасні пологи означають і майбутні втрати. Відповідно до третьої трактуванні, передчасні сутички означають закінчення певного періоду вашого життя.

Бути присутнім на пологах

Якщо присутні на пологах

Наснилися чужі пологи, і вам здається, що воно не несе ніякої інформації? Глибоко помиляєтеся. Будь-який символ, з’явившись уві сні, несе в собі інформацію призначену саме вам.

Приймати пологи

До чого приймати дитину в іншого? Якщо сплячий — дівчина, то скоро вона зустріне свого судженого.

Деякі сонники дають негативний тлумачення того, до чого сниться даний сон — почнуться фінансові труднощі, які боляче вдарять по сімейним відносинам. Але при цьому обумовлюється, що ви в змозі запобігти біді. Тому сконцентруйтеся і подумайте, де ви дали промаху, а також прийміть необхідні заходи.

Чужі пологи

Пологи близьких — ця людина потребує вас. Далі сонники докладно описують, до чого саме сняться пологи у кожного з ваших знайомих і рідних. народжує:

Родова діяльність у тварин

Приймати малюків у кішки — на вас перекинуть свої обов’язки. У собаки — будьте обережні в своїх словах і поведінці, інакше буде біда.

В цілому сон позитивний, особливо для вагітних жінок. А якщо і є негативні прогнози, то вони дані лише для того щоб попередить. «Попереджений значить озброєний».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: