Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться пологи?

До чого сняться пологи?

Зміст:

Сонник Пологи

Пологи викликають неоднозначну реакцію у людей. Когось страшить лише думка про це дійство, асоціюючись з нестерпним болем, інші раді нести світло, даруючи нове життя. До чого сняться пологи? Віщують чи довгоочікуване народження малюка або принесуть біль і страждання? А може це спроби підсвідомості донести до нас старі тривоги? Пологи — необхідна випробування, завдяки якому з’являється нове життя. Тільки пройшовши біль можна отримувати щось по-справжньому цінне. Щоб зрозуміти, до чого сняться пологи, досить перебувати онлайн за комп’ютером, сучасні сонники поряд з великими провісниками відкриють таїнство майбутнього.

Приймати пологи

Хто приймає пологи

Якщо уві сні Ви виявилися задіяні в такій відповідальній занятті, згадайте, у кого довелося їх приймати:

Будучи активним помічником при пологах протягом всього сну, сновидец вважав за необхідне усиновити дитину. Це говорить про нудьгу, нестачі яскравих моментів у житті. Спробуйте змінити обстановку, додавши трохи нових фарб. А ось якщо жінка відмовилася від своєї дитини, то сновидец зануриться в світ подорожей і грандіозних сюрпризів. Несподівані події будуть буквально чекати на кожному кроці.

Занурюючись в обійми Морфея і стаючи безпосереднім учасником сновидінь про пологи, не варто турбуватися. В основному подібні сни тлумачаться провісниками позитивно. Вони ведуть до матеріального достатку, життєвих змін і умиротворення.

Хлопчик чи дівчинка?

Дівчинка

Переймаючись питанням, до чого сняться пологи, важливим є факт визначення статі дитини, місця його народження. Коли сниться дівчинка, це завжди віщує радісні події, благополуччя в домі. Більш точне тлумачення сну підкаже місцевість, де вона народилася. Отже, якщо це:

Про що говорить народжена дівчинка азіатської зовнішності? Значить, Вас чекають незабутні подорожі. А ось темношкіра дівчинка обіцяє приємне проведення часу з коханою.

Хлопчик

Для того, щоб розібратися, до чого сниться поява на світ хлопчика, варто згадати свої відчуття при пологах, емоції малюка і місцевість. Так, бачити уві сні кричущого хлопчика означають незначні сварки зі своїм начальством. Якщо дитина спокійна, у Вашого керівника накопичилося чимало претензій, які виллються в серйозну розмову.

Хворобливі відчуття при народженні хлопчика підказують про необхідність змін особистому житті. Дрібні неприємності несуть за собою пологи в поїзді, машина — незручні ситуації.

Що говорить Фрейд?

Не можна обділити увагою думку такого великого психолога як Фрейд. Визначити, до чого сняться пологи, допоможуть вік, стан, стать сновидіння. Отже, якщо Ви:

Приймати пологи по Фрейду означає появу нової любові, яка буде підходити Вам в сексуальному плані. Зародок означає можливе безпліддя майбутнього батька.

Провісник Міллер

Що віщують передбачення Ванги і Міллера?

Якщо Вам приснилися пологи, буде корисним звернутися до таких великим провісників як Ванга і Міллер. Ванга говорить, що бачити уві сні дитини означає довгоочікувані зміни в житті, позбавлення від внутрішніх рамок, набуття душевної свободи. Зверніть увагу на свій стан при творі на світ малюка:

Зрозуміти, до чого сняться пологи, допоможе сонник Міллера. Отже, якщо процес народження дитини сниться:

У пошуках відповідей на терзали розум сновидіння, Ви можете записатися на онлайн консультації до провідних провісників або шукати розгадку в різних джерелах. Але не забувайте просту істину. Саме Ви, а не сни є господарем своєї долі.

Інші тлумачення снів

Знаходячи відповідь на питання, до чого сняться пологи, слід звернути увагу на інші варіації тлумачення снів.

Сонник Цветкова

Цвєтков

Цвєтков вважає, що бачити уві сні хлопчика або дівчинку несе за собою добро. Чоловікові, вимушеного приймати пологи, пророкує подолання ранніх страхів і фобій. А для дівчини значення подібних снів криється в успіхах на особистому фронті і нескінченної радості. Лише зародок не обіцяє нічого хорошого, будучи певним предзнаменованиям. Це обіцяє тяжким хворобам і горю.

Еротичний сонник

Приймати чужі пологи згідно тлумачу снів веде до майнових придбань при вигідних умовах. Коли сниться народження самої себе, перегляньте внутрішній світ. Там можна знайти багато нових позитивних якостей. Зародок уві сні закликає піклуватися про своє здоров’я

Сонник Разгадамуса

Разгадамаус закликає чекати добрих звісток від таких снів. Народжувати хлопчика — радісні події, а ось бачити, як тварина виробляє на світло або його зародка — везіння в азартних іграх. Тлумачі снів свідчать, що приймати чужі пологи призводить до матеріальних вигод.

Езотеричний сонник підкаже, до чого сняться пологи

Якщо сновидец справив на світ хлопчика, значить, незабаром його спіткає удача. Народжувати уві сні — нагороди за свої заслуги, а бачити чужі пологи — поділ спільних моментів радості. Коли сниться зародок, слід сконцентруватися на своїх цілях, так як сприятливий час для перетворення їх в реальність може закінчитися.

Тлумачення сну прояснить жіночий сонник

Народжувати хлопчика — прояснення важливих питань, а поява на світ дівчинки — доленосні зміни. Коли уві сні помирає зародок, це є знаком напружених відносин з родичами. А ось дівчину наявність даного сну має застерегти від випадкових зв’язків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: