Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться помідори?

До чого сняться помідори?

Зміст:

Сонник помідори

Помідор — золоте яблуко любові. Саме альтанки, прикрашені помідорами, були місцем побачень і навіть винуватцями адюльтерів (подружні зради). А що ж може означати якщо ми бачимо цю ягоду в своїх мріях?

На смак і колір подвійний відповідь

Якщо бачити в сновидінні червоні, стиглі і соковиті помідори, це віщує пристрасну і романтичну любов. А ось тлумачення сну по українському сонником віщує сором, неминучість випробувати ганьба, червоніти за чиєїсь вини. Зелені плоди застерігають бути обережним в почуттях, тому як в ваших міркуваннях превалюють недосвідченість і наївність. Однак, зелений колір з великою ймовірністю може обіцяти і величезні шанси примноження фінансового стану, особливо, якщо колір був соковитий і яскравий, теплих тонів.

Жовтий колір помідора уві сні варто прийняти як сигнал того, що ваша кохана може вчинити зраду по відношенню до вас. Або це вказує на вашу необгрунтовану ревнощі, яка може привести до невеликих і вирішуваним проблемам, Але якщо будете розумні і менш підозрілі, зможете всього цього уникнути.

Напружте свою пильність при нагоді, коли сниться чорний помідор. Неприємність може прийти туди, де її зовсім не чекають. Але цю смугу потрібно лише перечекати, вагомого нічого не роблячи, тільки якщо щось по-дрібницям.

Подробиці і нюанси

Бачити уві сні помідори

Близьке до істини тлумачення сну можна отримати, врахувавши нюанси й обставини. Так до чого сняться помідори при ситуаціях:

Якщо Ви купували томати на ринку, то незабаром будете мати чималі проблеми з грошима. Ймовірно навіть, що доведеться вдатися до допомоги з боку сторонніх людей.

Якщо ви уві сні збирали зелені або бурі томати, це пророкує вам якусь перешкоду, або призупинення в роботі. Сонник помідори про збір зелених помідор говорить також про вашу безініціативності в інтимних відносинах. Але тут криється заклик до прояву наполегливості з вашого боку і все вирішиться в кращу сторону, перевершивши ваші очікування.

Якщо уві сні ви рвали повністю дозрілі помідори, радійте, це пророкує вам життя при великому достатку. Коли наснилися помідори, коли ви просто спостерігали за тим, як плоди ростуть, то чекайте візиту хороших гостей. Якщо в зростанні помідор в сновидінні спостерігалася видима динаміка, то чим швидше вони виростали, тим швидше в ваших справах піде прогрес і ви дочекаєтеся задуманого. Якщо ви при цьому старанно доглядали за рослиною, то вас чекає винагорода реальних зусиль. Прибуток вашого підприємства, або від проекту буде в рази більше очікуваної.

Якщо ви доглядали за помідором, а збираючи урожай, побачили багато зіпсованих і гнилих, придивіться до свого оточення. Хтось робить спробу розголосити те сокровенне, про що ви поділилися з ним.

Трапляється сниться, що вирощуєте томати в квартирі. Бережіться суперників. Чим вище кущі, тим сильніше суперник.

Бачити в мріях як ви викидали гнилі томати, попереджає про серйозне поєдинку з суперниками або недругами. Не виносьте сміття з хати і нікому нічого зайвого не говорите, щоб уникнути неприємності.

Голі кущі до розладу в сім’ї.

Почорнілі плоди уві сні обіцяють хвороба. Можливі проблеми і скарги щодо очей. Бачити в мріях, як ви годували плодами домашніх тварин, худобу, обіцяє захворювання близьких.

Бачити на столі страви з томатів, це до довгої і гармонійного життя в родині, до добробуту і достатку. Але якщо ви самі нарізали помідори в салат, то це сигнал до того, що вам не завадить відпочинок. В іншому випадку у вас настане депресія і занепад сил.

Тлумачення сну, в якому ви варите борщ з помідор таке, що ви приховуєте почуття любові, але скоро виплеснеться їх.

Якщо жінці наснилося, що вона їсть соління, значить її прагнення не честолюбні.

А якщо вона уві сні їстиме незрілі плоди, то це віщує розчарування в угодах і сварки між закоханими.

Помідори в прок

Різне тлумачення мають сни, в яких сняться помідори в різного роду приготувань в прок, як то: соління, консервування та інше. Розглянемо значення таких мрій.

Солоні томати

Якщо привиділися помідори, які були приготовлені шляхом засолювання в дубовій бочці, чекайте урочистої події. Якщо ємність знаходиться в підвалі, це до підвищення

Якщо приснилися соління

Зарплати. Принагідно, коли ви самі соліть помідори, значить в реальності ви не задоволені своїм заняттям. Але якщо сниться один, але великий солоний помідор, значить ви знайде більш надійний спосіб заробітку. Якщо ж побачили багато солоних помідорів на грядці — до нервового стресу. А ось побачити солоні томати серед інших овочів — до спокою на душі.

Якщо нарезаете солоні томати — до потреби зосередження в справах.

Консервовані томати

Якщо сплячому сниться відкрита банка консервованих томатів, то очікується швидке знайомство. Але закрита банку закликає до витримки, яка винагородиться.

Якщо уві сні великі консервовані томати падають на землю, це закликає вас вгамуватися, тому як ви бажаєте неможливого.

Сонник Міллера каже, що уві сні є такі томати, а потім прибрати їх зі столу, обіцяє реалізацію всього задуманого. А пригощати ними родичів — до взаєморозуміння з начальством.

Розгадки снів з різних сонників

Вказує, що значення сну, головним героєм якого є помідор, віщують щастя в родині і фізичне одужання.

Якщо сниться куштувати багато соковитих зрілих томатів, то це вірний знак, що завдяки своєму енергійному і напористому характеру і силі волі підуть всі недуги, найважче позаду.

Застерігає сонник Міллера в тому випадку, якщо сниться плід, який смакуєте недозрілий і з гіркуватим смаком, призведе до розчарування відносин.

Український сонник

Всупереч більшій кількості однозначних тлумачень, наполягає, що прівідевшіеся сплячому червоні томати можуть виявитися не зовсім втішає знаком, який свідчить про те, що з вашим здоров’ям не так вже все й гаразд. Не виключено, що в організмі протікають запальні реакції, або всілякі алергічного порядку реакції. А може бути це провісник гніву в реальному житті, причиною якого стало обурлива поведінка знайомого, який навмисно хотів спровокувати цей спалах. Просто намагайтеся дотримати нейтралітет.

В сонник Хассе

Тут висловлюється така точка зору, стиглі помідори — це уособлення таємного роману, його ви ретельно намагалися приховати від свого оточення. А сновидіння говорить, що в даний момент висока ймовірність дійсністю стати всьому таємному. А перезрілі помідори попереджають, що прийшов час перейти на наступний етап у відносинах, при іншому випадку ці відносини зайдуть в безвихідь, стануть бляклими і привести до розлуки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: