Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться поминки?

До чого сняться поминки?

Зміст:

Сонник Поминки

До чого сняться поминки? У Тлумачі снів можна знайти як позитивні, так і негативні прогнози. Тлумачення залежить від супутніх факторів, які наповнювали сновидіння. Важливо, яку людину поминали, живого чи померлого, чи були це проводи в інше життя незнайомої людини, або ж когось із близьких вам людей.

Тлумачення сну про поминках

Як вважає сонник, поминки можуть бути навіть власні, не найприємніше сновидіння. Людині, якій сниться подібне, не позаздриш. Чи не турбуйтеся заздалегідь, адже тлумачення сну часом зовсім не відповідає нашим страхам.

Думки сонників з приводу поминок

Існує безліч тлумачів. Але з них можна виділити не більше десяти, які дійсно перевірені роками, користуються довірою і популярністю у читачів.

Сонник 21 століття

Сонник від А до Я

До чого сняться поминки живого в реальності людини? До його довгих років життя. При цьому життя його буде наповнена щастям і радістю.

Бути уві сні на своїх поминках, не завжди погана ознака. Головне, як вели себе присутні, якщо за столом панував смуток і печаль, то ваші плани знаходяться під загрозою, швидше за все їм не судилося збутися. Сниться, що навкруги панує веселощі і сміх — отримаєте фінансову допомогу з такого джерела, про яке навіть не здогадувалися.

Для жінки, поминки, які плавно переросли в п’янку, мають тяжке тлумачення. Вас чекають сварки і неприємності з домочадцями, а також походи чоловіка наліво.

Сонник Морозової

На питання, до чого сняться поминки, пані Морозова відповідає однозначно, до неприємностей. Якщо подібне сниться хворій людині, то його захворювання буде і далі прогресувати. А якщо здоровому, тоді він втратить кого-то з близьких людей.

Сонник Міллера

Міллер вважав, що подібне сниться до змін у житті, але таким, що відбудуться в далекому майбутньому.

Думки різних народів, стосовно снів про поминках

Кого поминали

Англійці вважають, що бачити поминки або похорон людини, який насправді живий — до радісних подій і щасливим змін у житті сновидіння. При цьому, передрікає саме зміни в кар’єрі, просування по службовій драбині, цікава робота, або підвищення рівня заробітної плати.

Якщо ж ви бачите поминки померлого в реальності людини, тоді ви можете отримати неприємні звістки від далеких родичів, або друзів з якими давно не бачилися. Якщо поминки були чужі, а знайомого покійного нині людини, англійці радять сходити до церкви і поставити свічку за упокій.

Французи ж звертають увагу саме на пишність церемонії. Чим більше витрачено коштів, тим вище ймовірність того, що ви впадете в очах громадськості.

Тлумачення сну про власні поминках

До чого сняться поминки власні? До того, що певний етап у вашому житті закінчено, і ви вступаєте в новий. У ваших силах зробити його більш успішним, ніж попередній.

При цьому, важливо звернути увагу на настрій присутніх. Якщо кругом панує атмосфера зневіри і смутку, то ви ризикуєте втратити солідну фінансову суму. А коли люди за столом веселяться, то сновидіння навпаки передрікає отримання прибутку, підвищення по роботі.

Бути присутнім на поминках іншої людини

Тлумачі снів поділяють подібні бачення на дві категорії:

Перший варіант обіцяє вам період в житті, наповнений стражданнями, бідами і бідами. Ви повинні бути морально готовими пережити цей етап, так як за ним почнеться біла смуга.

Другий же варіант обіцяє успіх у справах, щастя в сімейному колі, здоров’я.

Але в будь-якому випадку, після будь-яких снів пов’язаних зі смертю, не зайвим буде відвідати церкву і помолиться Богу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: