Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться повітряні кулі?

До чого сняться повітряні кулі?

Зміст:

Сонник повітряні кулі

Уві сні нам удостоєна можливість випробувати ті явища, про які раніше не могли і мріяти. Часом після побачених подій нашу свідомість застеляють яскраві, незвичайні емоції і часом здається, що це відбувалося наяву.

До чого сниться літати на повітряній кулі? Це заняття надзвичайно для багатьох людей. Хтось не уявляє свого життя без екстриму і гострих відчуттів, інший же людина сприймає політ як щось піднесене, романтичне і неземне. Незважаючи на те, що з розвитком соціуму дане явище мало кого здивує, не варто недооцінювати його роль уві сні. Це багатогранний і в той же час дуже важливий символ, тому увага до деталей просто необхідно. А може, в нічних мареннях чекав не великий повітряна куля з кошиком, а лише маленькі святкові кульки?

Що говорить тлумач?

Уві сні нас чекають безліч різних обставин і в першу чергу необхідно визначити, в якій ролі перебував сновидец.

Бути спостерігачем

Якщо приснилися повітряні кулі

Отже, Вам доводилося лише бачити будь-які події, але Ви не в силах були вплинути на кінцевий результат. До чого сняться повітряні, будь то надувні або літаючі кулі?

Брати участь уві сні

Як стверджує сонник, повітряна куля сам по собі несе добрі події та зміни. Однак до чого їх не тільки бачити, а й взаємодіяти якимось чином?

Надувати

Літати

Мабуть, найбільш захоплюючим заняттям є політ в небі на повітряній кулі. Згадайте деякі деталі, які має в нічних мареннях.

Тримати різнокольорову зв’язку в руках — дуже хороший знак, особливо для дівчат. Ви відчуєте сильні почуття, а незабаром щасливо вийдете заміж.

Інші тлумачення

Якщо летіли на кулі

Про що ж розкажуть інші джерела? Знамениті психологи і провидці допоможуть підказати вірний подальший шлях.

Сонник Цветкова

Даний джерело вважав, що ви схильні багато мріяти і жити в своїх ілюзіях. Внаслідок такого способу життя Ви допускаєте чимало прикрих помилок, які заважають Вам рухатися далі і досягати поставлених цілей. Постарайтеся відрізняти правду від вигадки.

А ось летіти на кулі — хороший знак. Доля піднесла для Вас великий сюрприз, тому будьте готові до перспективних знайомствам, тривалим відносинам і різним матеріальним благам. У житті настане довгоочікувана світла смуга.

Сонник Медеї

А ось велика провидиця вважала, що зовсім скоро доведеться відправитися в тривалу подорож разом з найближчими людьми. У ці дні Ви відчуєте чимало приємних моментів, багато усвідомлюєте, та в подальшому будете згадувати це час з теплотою.

Що пророкує політ? Так, якщо він виявився спокійним і нетривалим, то і в Вашому житті буде панувати атмосфера любові і поваги. Ви не будете учасниками конфлікту, а гучні сварки будуть обходити Вас та інших домочадців. Ну а в разі невдалого результату придивіться до своєї поведінки. Можливо, бурхливий характер і запальність заважають налагодити контакт з потрібними людьми.

Незважаючи на те, що даний образ не завжди приносить добрі звістки, Вам тепер буде легше орієнтуватися у власному житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: