Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться презервативи?

До чого сняться презервативи?

Зміст:

Сонник презервативи

Презерватив знайшов свою назву від французького і позднелатинского мов, що в перекладі означає «оберігає». Він був винайдений на початку 16 століття.

Символ контрацептиву у снах

Це протизаплідний засіб у снах може мати і позитивний, і негативний зміст. Як і при прямому його застосуванні в житті, воно може бути ефективним, а може і ненадійним. Це залежить від якості, міцності. До того ж засіб може шкодити здоров’ю. Цей факт теж знаходить відображення при тлумаченні символу.

Розглядаючи презерватив як засіб захисту, якогось бар’єру, він набуває позитивну символіку. В першу чергу це стосується здоров’я та емоційного стану сновидіння. Подивимося, що з цього приводу кажуть професіонали.

Сонник Міллера

Психолог віщає, що сновидіння, де довелося шукати презерватив в делікатний момент, значить, в житті буде великий успіх в діловій сфері.

Покупка цієї пікантної речі обіцяє вигідне знайомство, яке привнесе у ваше життя багато позитивних моментів.

Сонник Фрейда

Купувати уві сні контрацептив

Майстер психоаналізу запевняє: якщо сновидицей бачила уві сні, як її партнер одягав презерватив, то це по праву можна вважати натяком на майбутню любовну зустріч.

Негативні тлумачення

Уві сні презерватив може бути символом перешкоди, бар’єру. При такому контексті він несе негативне навантаження в трактуваннях. Ось що про це говорять провісники.

Сонник Фрейда

Якщо сниться сюжет, де ви бачили презервативи в аптеці — це натяк про проблеми стосовно здоров’я. Виною тому, що під час фізичної близькості ви не дотримуєтесь запобіжні заходи.

Сонник Данилової

Це засіб контрацепції уві сні може уособлювати людську подвійність. Сновидець бажає завуалювати свої наміри і бажання від оточуючих. Він представляється насправді не таким, який є насправді.

Жінці такий сюжет вказує на майбутні занепокоєння з приводу відбулися довгоочікуваних подій.

Наснилося неймовірну кількість латексу

До чого сняться засоби контрацепції

З вище сказаного зрозуміло, що презерватив має двозначні значення. Все залежить від суті, закладеної в сюжеті сновидіння. До чого сниться презерватив в контексті різних ситуацій:

Якщо вам приснилися ці предмети упаковані, значить перед досягненням мети вам належить подолати безліч перешкод.

При даній ситуації є вагома застереження — можливо, що ці перешкоди не варто долати, оскільки підсумкові результати можуть спричинити негативні наслідки.

У психологічному розумінні великий презерватив є уособленням фалоса. Цей символ предзнаменует ослаблення внутрішнього потенціалу, недооцінку сексуальних можливостей, що тягне низьку самооцінку.

Презерватив великих розмірів може обіцяти знайомство з новою любов’ю . Однак ця зустріч принесе тільки горе і розчарування у представників протилежної статі.

Сталося споглядати кондом, який вже використав хтось інший? Це знак втрати репутації в колах, що мають вагоме значення для сновідіци.

Сниться величезний кондом

Існує велика ймовірність того, що заздрісник користується вашими ресурсами, що тягне непоправні втрати.

Якщо ви спостерігали бракований, з дірками презерватив, то він уособлює ненадійних партнерів або людей, які надають інформацію діяльності вашого підприємства конкурентам. Від чого у вас відбуваються величезні втрати.

Якщо трапилося бачити так багато цих контрацептивів, що складно порахувати, то це передвісник прийдешніх проблем у всіх сферах діяльності. Не виключені неприємності в сім’ї.

Дії з презервативом

Для правильного трактування снів велике значення має не тільки сам предмет, а й дії, вироблені з ним. Чи є тут інша суть і таємний сенс? До чого сниться презерватив, якщо:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: