Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться прищі на обличчі?

До чого сняться прищі на обличчі?

Зміст:

Сонник прищі на обличчі

Мало хто, проходячи через підлітковий вік, не зіткнувся з проблемою прищів на обличчі. Це справжній кошмар наяву, і навіть сновидіння з подібним сюжетом навряд чи може когось порадувати.

Проблемна шкіра

Звичайно, є над чим замислитися, якщо ви вже давно вийшли з віку, коли доводилося практично кожен день видавлювати гнійні прищі, і раптом вас відвідує подібний сон. Стає цікаво, а до чого сниться прищ?

Що скажуть тлумачі

Звичайно ж, в першу чергу дивимося найпопулярніші сонники, намагаємося знайти цікавий для нас відповідь.

Сонник Катерини Великої

Якщо приснилися прищі на обличчі

Бачити уві сні прищ, означає, що людина багато працює, намагається досягти мети, але не отримує абсолютно ніякого задоволення ні від роботи, ні від результатів.

Бачити прищі у кого-то — ви занадто недовірлива натура і все сприймаєте близько до серця.

Дівчина уві сні бачить на обличчі багато прищів — незабаром друзі, родичі можуть засудити її дії.

Великий сонник

Езотеричний сонник

До чого сняться прищі на вашому обличчі — до романтичного побачення, в нічний час.

До чого бачити вугри на обличчі іншої людини — до дрібної любовну інтрижку без будь-яких наслідків.

Сонник від А до Я

Даний сонник вважає, що бачити своє обличчя, знівечене численними гнійними ранками до неприємних подій, до занепаду духу, депресії.

Бачити прищики на обличчі знайомого — він налаштований вороже. Незабаром ви це відчуєте.

Сонник Майстри сновидінь

Інші тлумачення

Де бачили прищ

В цілому сонники неоднозначно тлумачать подібні сновидіння. Одні лякають неприємностями і горем. Інші вважають, що прищики сняться ні до чого іншого, як до радості, новому романтичному знайомству, і навіть фінансового прибутку.

Також зустрічається рада, терпиміше ставиться до своїх і чужих недоліків, можливо, ви занадто вимогливі в певних питаннях.

Місце нагноєння

Якщо підходити до такого сновидіння грунтовно, то досить важливим моментом буде місце на вашому обличчі, де відбулося нагноєння.

Великий прищ, наповнений гноєм, що знаходиться на лобі сновидіння — у вас є заздрісники. З одного боку, таке сновидіння означає, що ви змогли досягти певних висот, але з іншого, вам варто бути обережніше, тому що заздрість у ваших недругів далеко не біла.

До чого сниться видавлювання

Якщо в сновидінні ви не витримали і почали тиснути злощасний прищик, то вам світить судовий розгляд. Не варто занадто переживати з цього приводу, так як дуже скоро з’ясується, що ви не маєте до інциденту абсолютно ніякого відношення.

Сниться, що ви стали видавлювати все фурункули на своєму обличчі — незабаром знайдете вихід з тієї ситуації, яка мучила вас довгий час. Сонники обіцяють дозвіл старих проблем, конфліктів, непорозумінь.

Тиснути запалення на очах у інших людей — зможете впоратися з давніми комплексами.

До речі тиснути маленький прищик — до сюрпризу. Великий фурункул, з великою кількістю гною — до багатства.

Якщо ж сниться, що ви видавлюєте запалення, якими обсипане все тіло, то вас мучить якесь спокуса, ви ніяк не можете вирішити, чи варто вам ризикувати або ж немає.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: