Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться прищі?

До чого сняться прищі?

Зміст:

Сонник прищі

Дуже важко однозначно сказати, до чого сняться прищі. Тлумачення кожного сонника різному, а деякі дають навіть діаметрально протилежні значення. Від поганого самопочуття і настійною рекомендацією пройти профілактичний огляд, до — раптової появи багатства.

Якщо приснилися прищі, дуже важливо звернути увагу на їх кількість і місце розташування. Так, на носі — обіцяє швидке знайомство, а на спині — нові робочі обов’язки.

Покрите страшними прищами тіло дівчині сниться до незадоволеності своїм місцем в житті, а юнакові — до набуття нових знань і навичок.

Найбільш часто, пояснюючи, до чого сняться прищі, згадують про те, що вони можуть бути наповнені гноєм, і видавити його — це вже хороший знак, тому що так ви рятуєтеся від усього негативного, що довгий час накопичувався у душі або тілі.

Географія розташування

Якщо приснилися прищі

Для того, щоб отримати більш конкретне тлумачення, потрібно згадати, де саме на тілі були розташовані прищі. І, до того ж, кожен сонник прищі розглядає по-своєму, але простежується основна чітка лінія — прищі можуть означати:

Щоб провести приблизну межу між цими тлумаченнями і розібратися, що до чого, важливо згадати, де саме вони були розташовані.

Прищаве особа або голова

Голова уві сні є центром контролю і творчої продуктивності, тому прищі на обличчі та голові в будь-якому випадку будуть пов’язані з власним почуттям дискомфорту / радості або ж можливістю / неможливістю вступити на власний розсуд.

Увага на тіло

Бачити уві сні покрите фурункулами тіло — означає обставини, життєві перипетії, обстановка навколо, на яку ви ніяк вплинути не можете. Подібне сниться, коли сновидець підсвідомо відчуває дискомфорт атмосфери в сім’ї або на роботі. Прислухайтеся до себе, можливо роботу варто змінити, а з половинкою — почати жити з чистого аркуша.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: