Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться проліски?

До чого сняться проліски?

Зміст:

Сонник проліски

Проліски — прекрасні квіти, які є провісниками весни. Їх букет стане приємним подарунком для милих дам, а також прикрасить будь-який будинок. До чого сняться проліски? Віщують чи сприятливі зміни або варто готуватися до сумних подій? На ці питання спробують вичерпно відповісти сонники.

Що кажуть сонники?

Думки тлумачів в даному питанні різняться. Багато джерел стверджують, що даний квітка ознаменовує успіх, але є і більш песимістичні прогнози. Все буде залежати від пережитих емоцій, супутніх деталей.

Наснилися весняні квіти

В першу чергу необхідно звернутися до тлумача Міллера, так як цей психолог зарекомендував себе в найкращому світлі. Для точного прогнозу необхідно згадати, якого кольору були проліски, скільки їх було.

Колір

Отже, до чого сниться пролісок білого, червоного або іншого кольору? Ми звикли бачити ці квіти білосніжними, але в сновидіннях можливо все, і Міллер враховував це.

Скільки їх було?

Одиночний квітка або незліченну кількість — все це відіграє вагому роль у світі сновидінь.

Міллер стверджував, що один єдиний квітка — показник чутливості вашої натури. Вам не вистачає підтримки і турботи з боку сім’ї, близьких людей.

Якщо пролісок стояв у вазі, то ваша душа вимагає пригод, ви загрузли в рутині. Постарайтеся взяти короткочасну відпустку і вирушити в ті місця, де ще жодного разу не були.

Бачити уві сні багато квітів

Зриваєте, топчете квітка? Несприятливий знак, що символізує крах надій і планів. Вам варто задуматися про те, що ви робите не так у своєму житті.

До чого готуватися в майбутньому, якщо довелось бачити просто безліч пролісків? Незабаром доведеться отримати великий виграш, ваші заслуги відзначить начальство, підвищить вас на посаді. Міллер стверджує, що цей образ є ще й символом дорогих, при цьому корисних покупок.

У нічному баченні запам’яталося, що ви були саме в саду в оточенні даних квітів? Незабаром вас посвятять у якусь таємницю. Вам важко буде це дізнатися, однак ви нікому не зможете розкрити секрет.

Сонник Мандрівника

Мандрівник в даному питанні був менш багатослівним і стверджував, що пролісок — це символ успіху. Він зазначав, що зараз необхідно відкинути всі сумніви, невпевненість у своїх здібностях, і нарешті почати діяти. Удача буде на вашому боці, а задумка або справа принесе свої плоди.

Якщо квіти були млявими, млявими, то це показник того, що вам необхідно терміново звернутися до лікаря. Ймовірно, у вашому організмі прогресує якась та підступна хвороба, чиї симптоми поки не такі помітні. Якщо ви вчасно виявите її на прийомі у фахівця, то зможете уникнути неприємних наслідків.

Дарувати уві сні ніжний букетик

В даному джерелі можна знайти ще одне цікаве пророцтво. Якщо представниці прекрасної статі приснилося, як їй дарують величезний букет білих або будь-яких інших пролісків, то в її в життя з’явиться відразу кілька шанувальників. Варто відзначити, що це будуть гідні люди, які годяться в чоловіки. Сновидицей належить лише зробити складний вибір.

Сонник Лоффа

Даний сонник славиться своїми лаконічними, короткими висловами:

Сонник Езопа

Бути уві сні в поле з весняними квітами

Літератор в своїх роботах також приділяв увагу такому символу, як пролісок. Він стверджував, що даний квітка символізує ніжність, щирість, воскресіння, а також оновлення почуттів. Якщо вам довелося зірвати його в своєму сні, то цілком можливо, що незабаром зустрінетеся зі своїм першим коханням або з людиною, до якого були прив’язані.

Довелось виявитися в поле, де багато таких квіток? А ось це показник того, що ви занадто мрійливий чоловік. Живучи в світі ілюзій, ви частенько забуваєте про реальне життя, внаслідок чого накопичуєте проблеми, які можуть істотно ускладнити життя.

Незвичайний сон, в якому вам довелося варити зілля з пелюсток проліска, означає, що незабаром вдасться дізнатися цікаву інформацію про своїх родичів. Ви скористаєтеся нею на благо і зробите певні висновки.

На що ще звернути увагу?

Світ сновидінь таїть в собі безліч загадок, тому варто розглянути ще кілька точок зору. Деякі сонники окремо роблять тлумачення в залежності від вашого статі, а інші джерела акцентують увагу на тому, чи доводилося бачити весняна квітка з боку або ж що-небудь з ним робити.

Пол сновидіння

Тлумачення сну для жінки

Чаклунка Медея давала чітке тлумачення приснився квітам, якщо вони з’явилися представниці прекрасної статі. Так, незаміжня дівчина незабаром зустріне свою любов, вона полюбить обранця всім серцем, а почуття будуть взаємними.

А яке передбачення чекає заміжню жінку, яка вже знайшла свого супутника життя? Даний сон означає новий етап у вашому житті, і стосуватися він буде відносин. Ваш чоловік подивиться на вас інакше, ви будете кохані і бажані, як на перших порах знайомства.

Симон Кананіт давав пояснення того, до чого бачити ці квіти чоловікам. Як стверджує сонник, пролісок символізує успіх в робочій сфері. Можете сміливо очікувати підвищення, отримання набагато більшого прибутку. Якщо ви хочете відкрити власну справу, зараз саме час для реалізації даного задуму.

Спостерігач або учасник?

Що ви робили з весняним квіткою? Фотографувати його — не дуже добрий знак. Він говорить про те, що ви схильні жити минулими моментами і людьми. Сонник радить відпустити все те, що вже не повернути, і починати більш усвідомлено дивитися на своє життя.

Сниться збір весняних квітів

Зривати, топтати, викидати квітка — також недобрий образ, який досить часто відвідує сновидцев. Останнім часом ви зробили багато поганих вчинків, через які відчуваєте сором, муки совісті. Згідно з іншим тлумаченням, в вас присутній прихований гнів, який ви не можете виплеснути на інших людей, і тому збираєте його в собі.

З явним задоволенням збирали проліски? Такий знак обіцяє прибуток, несподіване збагачення. Сонник запевняє, що ви самі здивуєтеся несподіваного багатства. Постарайтеся раціонально використовувати кошти.

Дарувати з посмішкою на обличчі — ви дуже щедра людина, яка любить радувати інших людей. Вас цінують як родичі, близькі друзі, так і колеги по роботі.

Приймати розкішний букет самому — знак того, що ви постійно чогось чекаєте від людей. Змиріться з думкою, що вам ніхто нічого не винен, починайте діяти самостійно.

Поставити одну квітку у вазу на підвіконня або стіл — ви сумуєте по конкретній людині, більш того, він відчуває ті ж емоції по відношенню до вас. Сонник радить зателефонувати з ним і призначити зустріч.

В цілому, бачити пролісок і не відчувати жодних емоцій — показник того, що ви втомилися від рутини, холодну погоду, неприємностей на роботі. Вам необхідно трохи відпочинку, і тоді ви зможете знову радіти життю як раніше.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: