Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться п’явки?

До чого сняться п'явки?

Зміст:

Сонник онлайн П’явки

У царство Морфея часто навідуються непрохані і чи очікувані гості. Багато з них несуть надію, любов і теплоту, а деяким уготована інша роль в образі ворожнечі, жадібності і гніву. До чого сняться п’явки? Даний представник фауни не викликає у нас теплих асоціацій, хоч і має цілющі, часом навіть чудодійними властивостями. Ми проводимо паралель з настирливими і докучливими людьми, такими собі енергетичними вампірами, які з кожною секундою поглинають життєві сили. Чи правда чорні створення є осередками підступності? Сонник пояснить причину їх появи.

Що говорить тлумач?

Що ж віщують не дуже приємні, але, безумовно, корисні створення? Ті події, які ми бачимо в світі мрій, не є прямим відображенням реальних подій. Вони мають символічну основу і вимагають відповідного тлумачення.

Якщо наснилася п’явка

Що відображає безмовне спостереження за настільки неоднозначними створіннями? Згадайте, за яких умов Вам довелося бачити уві сні п’явок.

Брати участь в сновидінні

Часто нам доводиться бути не тільки свідками, але й брати безпосередню участь в сновидіннях. Щоб тлумачення було максимально вірним, згадайте всі обставини і деталі, які чекали в обіймах Морфея.

Що Ви робили з п’явкою?

З’їсти п’явку — хороший знак

Згадавши даний нюанс, можна запобігти себе від можливих бід в реальному житті.

Що п’явка робила з Вами?

До яких наслідків призведе даний представник фауни в цьому випадку?

Фрейд вважав, що п’явки уособлюють образ дитини, кажучи про можливу вагітність або бажанні мати дітей.

Інші тлумачення

До чого сняться п’явки згідно з іншими джерелами? Вони є багатоликим символом, тому для однозначності відповіді слід звернутися до пророкувань Міллера і іншим тлумаченням.

Сонник Міллера

Багато піявок — багато недоброзичливців

Психолог стверджує, що самі по собі п’явки уособлюють недоброзичливців і злісних ворогів, які всіма силами намагатимуться перешкодити успіху. Особливу увагу слід звернути на той факт, як багато їх було на Вашому тілі. Велика кількість є передвісником несприятливих подій.

Згідно прогнозу Міллера, використання чорних істот в лікувальних цілях говорить про наявні недугах Ваших родичів. А ось якщо інші люди використовують їх в медицині, очікуються конфлікти і непорозуміння з друзями.

Сезонний сонник

Важливе значення має і той момент, в який час року Вас відвідало подібне сновидіння.

Весна

У Вас є прихований ворог, який готовий зрадити Вас в будь-який момент. Цілком ймовірно, що він знаходиться в образі кращого друга. Пріглянітесь до свого оточення на предмет уявних і брехливих людей.

Літо

Сонник стверджує, що незабаром у Вашому житті з’явиться людина, над яким потрібно повноцінна турбота. Це може бути як близький родич, на час втратив працездатність, так і непроханий гість, волею долі опинився в чужому будинку на Вашому опікою. У будь-якому випадку він буде залежати від Вас не тільки в духовному, але і в матеріальному плані.

Осінь

Настільки дощову пору року принесе в розмірений темп життя людини, якого буде досить проблематично виключити з неї. Особистість буде відрізнятися неймовірною нав’язливістю і робити все можливе, щоб позбавити енергії і сил.

Зима

Сонник закликає звернути свій погляд на робочу сферу діяльності. Вас чекає серйозна розмова з начальством, в результаті якого Ви отримаєте або сувора догана, або нову керівну посаду.

Незважаючи на те, що п’явки не є провісниками добрих подій, довіртеся своїй інтуїції і дотримуйтесь покликом серця.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: