Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться речі покійного?

До чого сняться речі покійного?

Зміст:

Сонник речі покійного

Буває, що в нічному баченні вам наснилися речі померлого родича чи друга. Тлумачі снів радять розглядати подібне бачення з двох сторін.

Вам належить дізнатися, до чого сниться річ сама по собі, і що значить, коли у снах приходить небіжчик.

Деталізація сну

У повсякденному житті ми постійно оточені речами. Не виключено, що це і є причиною того, що вони часто є нам у видіннях тієї ночі.

Те ж саме стосується і до небіжчикам. Люди часто бачать покійного родича чи друга, так як згадують про цю людину.

Сняться покійні

Ким доводився вам покійний

Якщо уві сні ви бачите покійних людей, то перш за все варто зазначити, ким вони доводяться в реальному житті. Від даного чинника багато що залежить.

Покійний — близький родич

Якщо вдові сниться покійний чоловік, то таке бачення говорить про її почуття провини. Жінка звинувачує себе в тому, що не вберегла чоловіка, не встежили за ним. Дружина покійного несе свою ношу і навіть не уявляє, як можна від неї позбутися.

Тлумачі радять вам переосмислити своє життя, простити себе за минулі помилки і жити далі. Перестаньте носити в собі гіркоту і образу.

Побачити уві сні свою покійну маму — бачення може мати два основних передбачення:

Людини, який бачив покійного брата, вищі сили попереджають: чи не смітите грошима. Якщо ви зумієте уникнути непотрібних витрат, то неприємності пройдуть повз вас.

Спостерігати покійного далекого родича

Як вважає сонник, речі померлого, або сам померлий, який доводиться вам далеким родичем, — знак, що у вашому житті незабаром почнуть відбуватися зміни.

Передбачення залежить від особистості покійного людини, від того, ким він припадав за життя сновидцу:

Бачити уві сні як покійний встає з труни

Мертвий незнайомець

Незнайома покійниця, повстала з труни — досить серйозний знак для жінок. В реальності у сновідіци з’явиться серйозна суперниця, що може істотно вплинути на її сімейне життя.

Побачити покійного незнайомця — неприємності на роботі, особливо бачення має значення для представників сильної статі.

Якщо кому снилося кілька мерців, яких ви зовсім не знаєте, то, можливо, у вас є екстрасенсорні здібності, про які ви не здогадувались.

Вважається, що якщо тіло мерця вже почало розкладатися, але запаху ще не чути, то незабаром сплячій людині посміхнеться удача.

Приснилися трупи в морзі, зі смердючим запахом — попереду у вас складний період, коли доведеться буквально виживати, так як коштів для існування буде мінімум.

Наснилися тіла в морзі

Негативні емоції у небіжчика

Бачити мерця, який трясеться від холоду, просить у вас певну річ — тлумач вважає, що у покійного не все гаразд з могилою, вона знаходиться в жалюгідному стані. Подумайте, як давно ви відвідували його на кладовищі?

Тлумач радить відвідати покійного, подивитися стан могили, труни, щоб упевнитися в тому, що з цим все в порядку.

До чого сниться: небіжчик забирає речі або просить вас забрати їх з певного місця і принести йому? Існує думка, що покійному незручно в тому, в чому його поклали в могилу.

В такому випадку вам варто відшукати річ, або доведеться навіть купувати її і передати мертвого. Ви це можете зробити, віднісши речі до церкви, або, отримавши доступ до труни нового покійника, покласти річ туди. Сонник радить: передавайте річ таким чином.

Подарунки в нічному баченні

Отримати уві сні подарунок від покійного

Добре, якщо небіжчик подарував вам річ. Варто тільки дотримуватися деяких правил: не просити його про це, не дати себе обдурити, не йти за ним слідом для вручення подарунка. Брати речі і подарунки можна тільки з його рук, нікуди за ним не дотримуючись.

До чого сняться речі покійного, які він просить у вас в подарунок? Вважається, що речі померлої людини не варто чіпати руками, це бачення негативно.

Одягати свою річ і йти до небіжчика в гості — дуже негативний сон. Він обіцяє вам велику біду.

Бачити уві сні речі померлого, які він одягає на себе, забирає з собою — в реальності вам не варто більше ними користуватися. Краще віддавати речі покійного людини нужденним, бідним людям.

Якщо небіжчик віддає вам свою одяг або інший предмет в дар, то в реальності вам варто відшукати цю річ. Будь-який інтернет форум скаже вам: зумієте в реальності відшукати приснився річ — дозвольте стару неприємність, впораєтеся зі справою, яке мертвим вантажем стояло на місці.

Бачити уві сні оголеного покійного в саду

Як вважає сонник, небіжчик, що гуляє голяка в саду — бачення нейтральне. Воно говорить про те, що його душа піднеслася з труни і упокоїлася, йому добре на тому світі.

Сниться майно покійного

Як вважає сонник, речі покійного, надіті на вас — явний знак, що варто потурбуватися про місце його поховання. Тут важливо все: і стан труни, і наявність квітів на могилі.

Деякі тлумачі вважають, що якщо сняться речі покійника, які ви просто приміряєте, то це гарне нічне бачення. Воно обіцяє вам процвітання, матеріальне благополуччя, удачу в справах. Щоб заманити удачу на вашу сторону, не забудьте подякувати покійного людини.

До чого сниться віддати майно, що належало покійному за життя, йому самому? Це поганий сон, який обіцяє затримку в справах. Справа в тому, що ви розтрачуєте свою енергію не на тих людей, можливо, ви маєте справу з енергетичними вампірами.

Після таких видінь сновидец може відчути нездужання, захворіти, втратити чогось важливого.

Що означають речі уві сні

Прати уві сні одяг

Якщо в нічному баченні ви бачите багато речей, то такий сон символізує ваш душевний вантаж. У реальності ви звалили на себе непосильну ношу, не можете впоратися з цим завданням, в той час як неприємності тільки додаються.

Ваше негативне мислення притягує ще більший негатив. Намагаючись виправити ситуацію, ви тільки робите її ще гірше.

Добре, якщо ви втратите їх уві сні, тоді ви зумієте позбутися непотрібного, і зможете придбати нове. Якщо інша людина говорить «я заберу їх у вас», віддавайте їх, навіть не замислюючись. Вважається, що таким чином ви очистите свій простір.

До чого сниться прати речі? Зараз ви сповнені енергії і життєвих сил. Якщо направити ваш потенціал в потрібне русло, то вам світить хороше майбутнє.

Особливо позитивно, якщо на одязі була бруд, а вам вдалося її відіпрати. Тоді доля обдарує вас в самому недалекому майбутньому.

Постарайтеся пригадати, що ви робили з речами в нічному баченні:

Спалювати уві сні предмети, що належали покійному

Ще кілька бачень про небіжчика

Покійний забирав у вас речі — незабаром настане період, який буде досить сприятливий для сплячої людини. Ви станете краще спілкуватися з оточуючими людьми, отримаєте прибуток, налагодите свій побут.

До чого сниться віддавати речі небіжчикові? Якщо ви робили це від чистого серця, то все погане незабаром піде з вашого життя.

Якщо мрець дає вам річ, краще від неї відмовитися. Такий сон може обіцяти швидке серйозне захворювання, горе, нещастя, трагічний випадок.

Давати мертвого дзеркало — найбільш негативний бачення, воно віщує швидку смерть.

Дати покійному фотографію — до смерті людини, що на ній зображено. Також негативно віддавати йому гроші.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: